Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#132) mephi666 válasza RootRulez (#131) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehetne ilyen szlogen: "400%-kal több világvége, mint 8 éve... igen! megcsináltuk" csak sajnos ez annyira nem vicces :(

egyébként hasonlóan látom, mint te: én sem dobálok szét sehol, semmilyen szemetet... szerintem akinek van valami alapvető intelligenciája, az nem teszi... akármilyen "szemét van nálam", az általában elfér, amíg nem találok egy kukát, vagy nem érek haza... stb...

az olaj meg olyan dolog, hogy van még azért bőven készlet és lenne is rengeteg technológia, amivel meg lehetne oldani a teljesen környezetbarát közlekedést, csak sokaknak ez nem áll érdekében... "le van szarva, mi lesz 100-200év múlva... mi most dőzsölünk, leszarunk mindent és kilóra megvesszük, aki rontani akarja az üzletünket" <- ez a mentalitásuk...

hogy kicsit büszkélkedhessek, ebben a suliban végeztem én is, csak infó szakon... azért nem gyenge: 1588km 1liter benzinnel... :B és ez a benzines vonal, ezen kívül van több irány is, amin már elindultak, működött és mégis eltűntek... fura a dolog azért...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.