Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Az én sztorim kissé rövidebb, külföldről hazatérve beköltöztünk korábban örökölt, évek óta lakatlan házunkba, közben bevezették a kétkukás rendszert.

Hétfő, megyek a Szülővárosi Szemételhordó Kht-hez:
- Csókolom szeretném ha elvinnék a szemetet.
- Személyit, lakcímkártyát, oda van-e bejelentkezve, itt a nyomtatvány, tessékkitölteni.
- Kukát hol kapok? Mikor az előző lakcímemnél kötöttünk szerződést, adott az önkorm.
- Hátaztmár évek óta nem adunk, venni kell.
- Öööö oké, és a sárgát?
- A Városlegszéli úton a szeméttelepen kell átvenni. (bmeg az 4 km tőlünk, ha nem lenne kocsim hogy hoznám el?)

Google, Városlegszéli úti szeméttelep, nyitvatartás H-P 8-17.
Kedd, 16:15, megjelenek a szeméttelepnél. Zárva.
A bejáratnál a nyitvatartás: H-P 8-16. Kapjátokbehogynemfrissítitekaweblapot.

Szerda, 15:40. Szeméttelep a változatosság kedvéért zárva. 'nyátok.
Nem baj, ki van írva az EU PÁLYÁZAT XYZ 100 CSILLIÓ Ft tábla alá két telefonszám, egy vezetékes és egy mobil.

Csütörtök, délelőtt. Hívom a vezetékest, nem kapcsolható. 'nyátok.
Hívom a mobilt, felveszi egy fickó:
- Csókolom, sárga kukát szeretnék.
- Nem jó helyen keresgél, egyébként is maga meg honnan tudja ezt a számot?
- Keziccsókolom ki van írva a szeméttelep bejáratnál 20 centis betűkkel.
- Az már nem érvényes, hívja az irodát, 123-456-on.

Hívom az irodát:
- Csókolom sárga kukát szeretnék, mikor lehet menni érte?
- 8-15-ig minden nap, de most épp nincs, jöjjön holnap. ('nyád most akkor 15 vagy 16?)
- Ok kösz.

Péntek, 14:00, szeméttelep.
- Csókom sárga kukát szeretnék.
- Sajnálom de már nincs itt az adminisztrátor aki elismervényt tud adni, 13:00-ig volt, jöjjön hétfőn.
- 'nyád.

Hétfő, 10:00, szeméttelep.
- Csókom sárga kukát szeretnék.
- Szerződést hozta?
- Persze itt van minden lakcímkártya szerződés stb.
- Most épp nincs sárga kuka csak fekete (halomban álltak a sárgák de állítólag mind selejtes). De adunk rá egy sárga matricát, elviszik úgy is. Tessék vigyen egyet a sor széléről.
- Köszb'meg.

Normál kukát rendeltem netről, 2 nap múlva hozta a futár...

Kiegészítés:
Szerződéskötéskor kaptam egy ideiglenes kukamatricát a normálra (merthogy csak azt viszik el amin van matrica). Véglegeset majd küldik postán mert épp nincs nekik. Ez fél éve volt, az ideiglenest a költözködés közben elhagytam, véglegeset azóta se küldtek, de a szemetet attól még elviszik hálistennek.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.