Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] 2012

Hozzászólások

(#10) Dany007


Dany007
veterán

No valamiért úgy érzem ide nekem is kell írni! :D
Örülök hogy részben mindennek részesei lehettünk mi is itt a fórumon. És persze gratula hogy minden az elképzeléseidhez közel összejött.

Engem leginkább a melós eredményed nyűgözött le ha lehet ilyet mondani. Valami rémlett hogy csak tanulgattad / próbálgattad a 3D-t. Aztán megpróbáltál jelentkezni valahová... Ahova nem vettek fel egyből adtak gyakorlófeladatokat. Aztán felvettek és így tovább... Szóval ez szép volt. Így tovább.

A takarékoskodással ennyi idősen én is úgy voltam, hogy b...meg. :) Majd takarékoskodok ha már lesz családom meg saját lakásom. Mikor élje ki magát az ember hanem akkor amikor még nincs felelősség, legalábbis nem akkora.

Konzolt most én se vennék. Egyértelmű hogy a jelen generációs konzolok a végnapjaikat élik. 1-2 éven belül kijön az új generáció ami - ha követik a trendeket - újabb 6-7 évig egyeduralkodó lesz. Én mindenképpen azt vennék még ha drágább is. Hiszen akkor az elkövetkező 6-7 évre be vagy biztosítva ilyen téren.

A plazmát mondhattad volna! Mik a tapasztalatok? Sötét környezetben a feketéje tényleg tökéletes? :) Én is azt vettem volna ha nincs ez a beégés probléma. HTPC-nél mikor a böngésző kint van akár fél 1 órán át is eléggé nagy a kockázat.

szerk.: ja igen, ezt én se hagyhatom ki. :D

"biztos nagyon megbízható fejem van"

Hát, ha tényleg több milliós rendeléseket vittél ahhoz a céghez az elmúlt pár évben és a tendencia folytatódni látszik, akkor szerintem simán odaadhatta volna azt a TV-t gratis is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] 2012
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.