Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

A hasznos linkekhez mehetne az xda-thread, rövid leírás a telefonról szerintem felesleges, link a MA tesztre és kész. SPFlashTool pár mondatban esetleg?
Röviden ennyi, remélem pár nap és már én is megkapom a sajátomat.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#2) Dominó85 válasza pulutodurumo (#1) üzenetére


Dominó85
veterán

Köszi a segítséget. Majd összeszedem a linkeket és beillesztem. :R

* Péter - 06302461862 *

(#3) pulutodurumo válasza Dominó85 (#2) üzenetére


pulutodurumo
őstag

XDA K3 note index thread
Hivatalos VibeUI oldal (kínai, lassú)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Esetleg az ajánlott ROMoknál lehetne, hogy multi vagy nem illetve link a letöltéshez és, hogy PC röl vagy telóról lehet telepíteni.

(#5) Dominó85 válasza Dzsolo (#4) üzenetére


Dominó85
veterán

Természetesen két csoportra lesznek szedve: cwm/twrp és spflashtoolos. A linkek mellé pedig oda lesz biggyesztve hogy magyar vagy angol. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#6) yanpec


yanpec
aktív tag

Szia

Esetleg ezt a videót is berakhatod a téma összefoglalóba. Ez a videó végigvezeti az embert a rootolás, TWRP telefonnal való installálás, valamint a rom telepítésén. Angol tudás nem kell hozzá, csak azt kell csinálni amit a kínai srác a felvételben csinál. :)

https://www.youtube.com/watch?v=g4PQqRXSUa4&spfreload=10

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#7) Dominó85 válasza yanpec (#6) üzenetére


Dominó85
veterán

Oksa. Jó ötlet. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#8) Payskin


Payskin
tag

Ötletek jöhetnek folyamatosan privátban és HSZ-ek formájában, hogy mi legyen még benne a témaösszefoglalóban.

Láttam a mobilarénás téma elején, hogy mindenfélét rendeltél hozzá. Az általad ajánlott/kipróbált kiegészítők (fóliák, tokok stb.) nem férnének be az összefoglalóba? ;) Tegnap jött meg a készülék, minden ötletre nyitott vagyok, illetve igyekszem végigolvasni a fórumot is.

(#9) Dominó85 válasza Payskin (#8) üzenetére


Dominó85
veterán

Természetesen mehetnek bele azok is. Csak mivel Aliexpress-ről lettek rendelve, egy idő után a termékek linkjei nem lesznek elérhetőek. De megnevezés + link egy képre teljesen OK.

* Péter - 06302461862 *

(#10) schu1z


schu1z
csendes tag

Sziasztok. Láttam Miui rom linket. Találtam egy egészen új (talán frissebb is) portot. Ha érdekes lehet, a link:

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=163464&highlight=lenovo%2Bk3%2Bnote

''the bug is out there''

(#11) #19103744


#19103744
törölt tag

Üdv! A gyári ROM nem jó? Muszáj lecserélni?

[ Szerkesztve ]

(#12) Dominó85 válasza #19103744 (#11) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia,
azok a gyári romok jók, amelyeket önkéntes romkészítők kicsit gyökértelenítettek. ;) Nekem most a Vibe UI 3.1 1608 6.0 MM rom van fent Cuoco92 műhelyéből.

* Péter - 06302461862 *

(#13) #19103744 válasza Dominó85 (#12) üzenetére


#19103744
törölt tag

:R

(#14) Zozi21


Zozi21
csendes tag

Helló! Kerestem a fórumban,de nem találtam meg a hozzászólást...a problémám a következő.Irtátok h szedjem le a megfelelő CWM/TWRP zip fájlt....de honnan tudom h melyik a megfelelő?Volt régebben egy S650em,ott külön volt szedve a ROW és a CN,itt is igy van? Köszönöm a választ :)

(#15) Dominó85 válasza Zozi21 (#14) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia, minden fájl elérhető a needrom.com oldalon.

* Péter - 06302461862 *

(#16) crwwew válasza Dominó85 (#12) üzenetére


crwwew
újonc

Szia! Esetleg tudnál egy linket adni a ROM-ról? Előre is köszi.

(#17) Zozi21 válasza Dominó85 (#15) üzenetére


Zozi21
csendes tag

Köszi,azóta ha kinkeservesen is,de felszenvedtem az oldaladon található Nexust,mert a Couco nem ment fel,nem igazán akart bebootolni...még a MIuiban gondolkodom,ha ez dobálja majd a hálózatot.Ám az alap romban amivel jött, VibeUi 2.8as,a háttérképeket ki tudná menteni valaki? Volt benne pár szép kép :D

(#18) Dominó85 válasza Zozi21 (#17) üzenetére


Dominó85
veterán

Akkor nem bootol be egy rendszer, ha az előző romból valami fent maradt és azzal összeakadt. Neten már láttam a háttérképeket, gugliz rá a képek között. ;)

Senki ne kérjen tőlem romot, arra ott a needrom.com. Illetve olyan hogy legjobb/legstabilabb rom nem létezik. Vannak mindennapos használatra javasolt és kevésbé javasolt romok. A telefon fő fórumában többször említve lettek. Ilyenekkel priviben ne bombázzatok. Köszi

* Péter - 06302461862 *

(#19) Zozi21 válasza Dominó85 (#18) üzenetére


Zozi21
csendes tag

Nem tudom neked elmondani hogy hányszor töröltem mindent,a leírás alapján...egyszer felment,de akkor meg folyamatos fc-kel bombázott,a Nexus rommal is küszködtem,de az sikerült,ha nem is elsőre.Egyenlőre nagyon tuti,bár még csak pár órája van használatban.

(#20) Dominó85 válasza Zozi21 (#19) üzenetére


Dominó85
veterán

Amennyiben FC-zik az új rendszer, akkor is fent maradt valami. Nem hiába mondom, hogy a microSD-ről érdemes lementeni minden fontosat, majd szűzen berakva telepíteni róla. ;) Pl egy MIUI rom után ha felteszem egy AOSP-t akkor 10-ből párszor tuti FC fogad, mire rájön erre az ember. És ugyanakkor a (felső/első) belső tárhelyet is érdemes, mert az előző rom szemete bizony ott maradhat.

* Péter - 06302461862 *

(#21) Zozi21 válasza Dominó85 (#20) üzenetére


Zozi21
csendes tag

Tuti h igy rontottam el,h nem volt formázva a microSd kártya...na majd legközelebb :) Köszi a segitséget :)

(#22) styu


styu
csendes tag

A K50-T5 és K50-T3S modellek között van különbség, vagy ha megveszem a T3S-t, akkor arra rámegy a T5 ROM?

(#23) Dominó85 válasza styu (#22) üzenetére


Dominó85
veterán

Nagyon max egy modem.zip patch-et kell feltenned arra a romra, amit kinéztél magadnak. De 99%-ban még azt sem. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#24) kiscsigo25


kiscsigo25
újonc

hello sziasztok nagyon kezdö vagyok még vettem egy lenovo k3 note-t kiania szarság van rajta meg nem minden magyar valaki tudna segiteni mit és hogyan kéne cserélni rajta Csigó László facén a nevem Hódmezővásárhely vagy kiscsigo24 skypon köszönöm a helpet előre is!!!

(#25) akaaka válasza Dominó85 (#23) üzenetére


akaaka
tag

Szia!
K50-T3S végű modellt szeretném rootolni.
A kinai srácos youtube videó segítséggel nem sikerült mert a kingroot telepítésekor hibát észlel a telefon, így nem is eröltettem tovább a dolgot.
A telefonomon 5.1 android van így megpróbánám az általad irt lehetőséget:
"vagy még egyszerűbben 5.0/5.1 androiddal kompatibilis GoogleInstaller.apk segítségével." , de hol találok kompatibilis GoogleInstaller.apk a telefonhoz?

(#26) Duda4


Duda4
csendes tag

Sziasztok! Telefon csere utan ugy dontottem tegnap, h a faternak adom a telot. Twrp ben elkezdtem nullazni, hogy tiszta lappal induljom, de veletlenul 1el tobb pipat tettem mint kellett volna es a systemet is letoroltem. Semmi baj, gondoltam es rogton telepitettem is az sd kartyarol ami benne volt egyet. Igen am,de ezek utan ujrainditast kovetoen mindig csak a twrp jon be es a rom nem akar bebootolni. Probaltam tobb romot es egy regi twrp mentest is visszaallitani, de semmi. Kikapcs bekapcs es csak a twrp. Valami otlet valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.