Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

na várom már, hogy nálunk is legyen
direkt ezért vettem független telefont, hogy hamarabb megjöjjön a frissítés

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Mindig a Lengyelek kapják meg legelőször a frissítéseket :U

Finn the human

(#3) Pipiripi válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Rajtuk teszteli a Samsung a béta állapotú szoftvereit ;]

(#4) SepTox


SepTox
tag

Nekem már lassan hányingerem van attól, hogy 3-4 éve ugyan úgy néznek ki az ikonok és semmi új nincs benne. A lollipop alatt sem fognak változni, pedig bíztam benne. :W :W

(#5) laci_csk válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


laci_csk
senior tag

;]

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#6) laci_csk válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


laci_csk
senior tag

Lehet komolyabbak mint a magyarok

SepTox lehet markat kellene valtoztatni.

Xperia XZ3

(#7) SepTox válasza laci_csk (#6) üzenetére


SepTox
tag

Az lesz! :)

(#8) laci_csk válasza SepTox (#7) üzenetére


laci_csk
senior tag

Te tudod.

Xperia XZ3

(#9) xedamen


xedamen
senior tag

Elég gáznak tartom, hogy a Samsung még októberben kitett egy képet, amin egy Note 4 volt egy nyalókával. Novemberre mondták, S5-öt meg Decemberre. Erre már február és még mindig nincs sehol a frissítés.

Tudom, hogy a többi gyártó sem gyorsabb (kivéve a Motorolát), a HTC is ült rajta, a Sony is, bár a G3 még december legelején megkapta, de az szánalmas szoftver volt.

Nem vagyok az a hisztis és mindent azonnal típus, de nehogy már egy S4 meg Note 3 hamarabb megkapja a frissítést. Éppen ezért gondolkoztam el, hogy Windows irányba kellene nyitni (főleg win10 már értelmesebb rendszer lesz) vagy visszaváltok iOS-re. Ez, hogy nem képesek a gyártók ráfeküdni a referencia modellek frissítéseire, több, mint gáz. És ha még a 4.4.4 annyira "hűdejó" lenne, akkor nem sír az ember szája, de mikor 2 óra kijelző csak 18%-ot fogyasztott az akksiból, az "Android rendszer" 27 %-ot és az "Android operációs rendszer" meg 14 %-ot, akkor jogosan várja az ember a javítócsomagot, szerintem.

(#10) Matada2.3 válasza Pipiripi (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szerintem itt is lenne pár labornyuszi ;]

Finn the human

(#11) Fall-N válasza SepTox (#4) üzenetére


Fall-N
veterán

Felraksz Apex/Nova launchert és rögtön nem így néz ki. Egyébként témázható az új TW.

(#12) laci_csk válasza Fall-N (#11) üzenetére


laci_csk
senior tag

De attol meg nem lesz gyorsabb a telo onmagaban, csak maskepp nez ki, de ha a samut szeretem akkor miert nezzen ki maskepp. ja mar osszezavarodtam. Szerintem ha nem veszel samut mindjart megoldodott a problema.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#13) furio


furio
aktív tag

Azt miért nem hozzátokk le srácok, hogy a Galaxy S4 LTE+ és a Galaxy S4 8 magos változata már megkapta a Lollipoppot? (i9506, i9500) az előbbi hazánkban is elérhető már..

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#14) atike


atike
nagyúr

...hogy hol már megint? :DDD

(#15) jacis válasza SepTox (#4) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is rohadtul unom már ezt a felületet.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) Fall-N válasza laci_csk (#12) üzenetére


Fall-N
veterán

Én s4 LTE (Snapdragon S800) telóval szemezek, pedig nemrég ellene lettem volna. Kap egy Nova Prime launchert + Moonshine ikon pakkot azt jó lesz. Az új Lollipop frissítés jó lett, már nem laggol azt írják.

(#17) laci_csk válasza Fall-N (#16) üzenetére


laci_csk
senior tag

A samutol csak Note4 vagy semmi, szvsz.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#18) hito


hito
nagyúr

Raw, záridő? Lesz, van?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#19) Weeman1 válasza sanyijedi (#1) üzenetére


Weeman1
veterán

Note 2-nél pont hogy a szolgáltatói telefonok kapták meg előbb.
Senki sem értette, de még is így volt.

Xiaomi 11T Pro

(#20) hagymas7up


hagymas7up
tag

Az S4 LTE+ (i9506) megkapta a lollit? Nekem nem jelzi. Vagy csak a független?

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#21) Weeman1 válasza hagymas7up (#20) üzenetére


Weeman1
veterán

Lehet az is.
A frissítés régiónként is eltérő időben érkezik.

Xiaomi 11T Pro

(#22) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nevetséges ez a régiókra meg szolgáltatókra bontás...egyik fő ok volt, hogy megszabadultam az Androidtól.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#23) MarquesCSM


MarquesCSM
újonc

t függős eszközökre miért jön jóval később a frissítés? :( :F

(#24) Weeman1 válasza MarquesCSM (#23) üzenetére


Weeman1
veterán

A T- t kérdezd evvel kapcsolatban.
Rajtuk múlik. :)

Xiaomi 11T Pro

(#25) DiamondBack válasza Weeman1 (#24) üzenetére


DiamondBack
senior tag

És még mindig sehol semmi, még egy várható dátum sincsen.

(#26) kali válasza MarquesCSM (#23) üzenetére


kali
legenda

nem mindig jön később, nem egyszer korábban, mint a független vagy eltérő szolgáltatós verziókra, több tényező függvényében változó a dolog.

xedamen; jelentős hányadban felhasználói hiba, illetve a használó által utólag telepített alkalmazások ülnek rá a rendszerre, annak android folyamataira és húzzák le az akkumulátort, erre pedig nem feltétlenül van gyártói frissítés, a problémás külsős alkalmazásokat kellene inkább rendbe tenni.

[ Szerkesztve ]

(#27) kali válasza szabogabor10 (#22) üzenetére


kali
legenda

ja, ios esetén sokkal jobb, hogy azonnal elérhető mindenki számára, aztán gyorsan ráugranak rengetegen, több-kevesebb sikerrel persze, mert túlterhelődik a szerver, aztán egyrészt nagyon lassú lesz a letöltés, másrészt valaki csak másnap vagy két nap...stb. elteltével tudja aktiválni az új ios verziót, addig vissza az egész...
mindennek van előnye és hátránya is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.