Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) opr válasza yericho800 (#76) üzenetére


opr
veterán

Ps5 + ps+ mellé ingyen jár a ps4 generáció egy raklap játéka. A ps+ változó nagyon, attól függ, mikor veszed, elég sokszor van akció, ha jól tudom, olyan évente 15-20k körül van, de ebben nem vagyok biztos, ha hülyeséget írtam, majd valaki kijavít. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#102) Z10N válasza Kansas (#98) üzenetére


Z10N
veterán

Nincs legerosebb PS5, mindket valtozat ugyan azt tudja.
Akkor olvasd el megint a kommenteket.
Ezenkivul nem teged kerdeztelek.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#103) Kansas válasza Z10N (#102) üzenetére


Kansas
addikt

Ha már kiállítottad a szövegértési szegénységi bizonyítványod, legalább ne kérnéd ki magadnak, ha kijavítanak...
idézet szó szerint: "Sokkal jobb a vártnál, hogy a legerősebb, mindössze egy lemezmeghajtóval megvágott PS-t 150-ért meg lehet kapni." Nem legerősebb PS5, hanem legerősebb PS - így már világos?
Egyébként meg fórumon vagy, ha csak egy konkrét embertől akarsz választ, kérdezd privátban.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#104) Kansas válasza Z10N (#100) üzenetére


Kansas
addikt

Látom a lényeget sikerült kiemelned.
A mondanivalóm lényege az volt, hogy ha egy eleve 4K képes vashoz(PS4Pro) viszonyítva durván megnöveled a vas erejét, annak ritkán lesz az a végeredménye, hogy küszködni fog az erősebb gép, még ha a régebbi küszködött is(framerate-felezés, checkerboard render, stb.).

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#105) Carlos Padre válasza Z10N (#100) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Már ott elvérzik az egész, hogy nincs olyan, hogy "Elmeletben, max boost-tal." A ps5 maximális gpu órajele a konzol alapórajele amiből visszavesz ha nincs szükség a teljes terhelésre így csökkentve a fogyasztást és a hőtermelést. És akkor a többiről nem is beszéltünk még.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#106) Z10N válasza Kansas (#103) üzenetére


Z10N
veterán

"Ha már kiállítottad a szövegértési szegénységi bizonyítványod, legalább ne kérnéd ki magadnak, ha kijavítanak..."
Ad1) A szovegertesemmel nincs problema es nem kell semmit kijavitani, szoval a "bizonyitvanyodat" viheted ahova akarod.
Ad2) Pontosan azert kerdeztem, mivel nem volt egyertelmu a mondat, de azert bele kellett szolni, amihez semmi kozod nincs.

"Sokkal jobb a vártnál, hogy a legerősebb, mindössze egy lemezmeghajtóval megvágott PS-t 150-ért meg lehet kapni."

"Fórumon vagy, ha csak egy konkrét embertől akarsz választ, kérdezd privátban."
Igen, ha kijelentest teszek arra lehet reagalni, de kerdest tettem fel egy adott szemelynek, amire csak o tud valaszolni, mivel o fogalmazta meg. Vagy mar eldontod azt is ki mint gondol, bagoly?! De azert peldalozzal a "szövegértési szegénységi bizonyítványod"-dal.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#107) Z10N válasza Kansas (#104) üzenetére


Z10N
veterán

"Látom a lényeget sikerült kiemelned."
Miert mit vartal? Nem melle beszelek, mint te.
Szoval hiaba ironizalsz, nem tud meghatni.

"egy eleve 4K képes vashoz(PS4Pro)"
4K "kepes", ami tudtommal felskalazott es nem nativ.

"durván megnöveled a vas erejét, annak ritkán lesz az a végeredménye, hogy küszködni fog az erősebb gép"
Olyat nem allitottam, hogy nem kepes 4K-ra (lasd elobbi), de az XSX-hez kepest ugyan azt a szintet gyengebben fogja hozni.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#108) Z10N válasza Carlos Padre (#105) üzenetére


Z10N
veterán

"Már ott elvérzik az egész"
Mitol verezne el? Az XSX ellen a PS5, persze siman elverzik.

"A ps5 maximális gpu órajele a konzol alapórajele amiből visszavesz ha nincs szükség a teljes terhelésre így csökkentve a fogyasztást és a hőtermelést."
A whitepaper szerint: "Variable/Continuous Boost". Nem latok base clockot.

"És akkor a többiről nem is beszéltünk még."
Mondjad akkor.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#109) Kansas válasza Z10N (#107) üzenetére


Kansas
addikt

"Olyat nem allitottam, hogy nem kepes 4K-ra (lasd elobbi), de az XSX-hez kepest ugyan azt a szintet gyengebben fogja hozni."
Most akkor mondjam ugyanazt , mint te? Hogy nem téged kérdeztelek?
Hát nem, de ha már reagálsz valamit, legalább arra reagáltál volna, amit írtam. Szóval szövegértésből elbuktál.

Mi volt az állítás, amit vitattam?
"állítólag küzd a 4k tartalmak folyamatos megjelenítésével"
Nem az volt a kérdés, hogy az Xbox Series X erősebb-e a PS5-nél, hanem hogy elegendő-e a PS5 ereje(PS4Pro + kb. 200%) ahhoz, hogy ne kelljen "küzdenie" a 4K-val(ellentétben nyilván a Series X-szel, aminek az extra 20% teljesítménye nyilván megváltja a világot)

4K "kepes", ami tudtommal felskalazott es nem nativ.
Játékfüggő, bőven volt olyan játék is, amit natív 4K-ban vitt, még ha gyakran csak 30fps-sel is.

A helyzet az, hogy én egyáltalán nem beszélek mellé, csak láthatólag el a fejed fölött, mert bármennyire a szádba próbálom rágni, csak nem bírod felfogni se azt amit én írtam, se azt amit Juhaszatti írt, hogy tudniillik a PS5 olcsóbbik verziója 150e-ből megvan, és mivel a drágábbikhoz képest nem lett megvágva, csak az optika hiányzik belőle, ezért azzal együtt bizony az a legerősebb PS(nem PS5, az 5-öt te költötted hozzá), ellentétben az olcsóbbik Xbox-szal, ami a Series X-hez képest durván meg van vágva(GPU 2/3-a eltűnt), nem is tud 4K-ban futtatni játékot, csak WQHD-ban.

Na most ennél jobban se időm se kedvem elmagyarázni neked, szóval ha továbbra is folytatod az értetlenkedést, a te bajod, legfeljebb letiltom a hozzászólásaidat.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#110) nightmare13 válasza opr (#101) üzenetére


nightmare13
senior tag

Jelenleg 18k az alapára az éves Plusnak, de State of Play (nyár, július környéke) illetve Black Friday keretében mindig van leárazás, elvétve máskor is, ilyenkor 13,5k az éves Plusz.


K0vasz
Jött néhány, de mekkora késéssel? Amúgy azóta volt korrekció a hírhez, a Daemon Souls csak PS5-re jön, a Final Fantasy XVI pedig fél évig PS exkluzív, utána jön PC-re, majd állítólag 1 év után Xboxra.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#111) opr válasza nightmare13 (#110) üzenetére


opr
veterán

Köszönöm a pontosítást! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#112) yericho800 válasza opr (#101) üzenetére


yericho800
aktív tag

köszönöm :R
:K

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#113) yericho800 válasza nightmare13 (#79) üzenetére


yericho800
aktív tag

ps5 akkor el lennék, míg kijönnek a komolyabb exkluzívok :B
kb egyel játszottam régen a bloodbornal :))

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#114) nightmare13 válasza yericho800 (#113) üzenetére


nightmare13
senior tag

Bőven ellennél :) Days Gone-t én imádtam, God of War se rossz, bár abba egyelőre még csak belekóstoltam, mert van előtte más is. Ratchet & Clanket is imádtam, meg jópár cím van a listán, amit egyelőre nem vettem meg, de így nem is fogok ;]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#115) Carlos Padre válasza Z10N (#108) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Meg kéne nézned és főleg értened Cerny fejlesztői konferenciáját hogy érdemben tudjunk beszélgetni róla, belefáradtam már a fogalmatlan fanboyokkal való vitatkozásba.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#116) Z10N válasza Carlos Padre (#115) üzenetére


Z10N
veterán

"Meg kéne nézned és főleg értened Cerny fejlesztői konferenciáját hogy érdemben tudjunk beszélgetni róla"
Akkor linkeld.

"belefáradtam már a fogalmatlan fanboyokkal való vitatkozásba."
Milyen fogalmatlan?! Akkor mondjad ne melle beszelj. A gpu boostol workloadhoz merten, ez teny. Meg milyen fanboy? Ps4/x360 van itthon. Szoval ez elegge melle ment, de azert meg probalkozzal.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#117) Z10N válasza Kansas (#109) üzenetére


Z10N
veterán

"Most akkor mondjam ugyanazt , mint te? Hogy nem téged kérdeztelek?"
Szenilis vagy? Te hoztad fel a 4K peldaddal. Nyers gpu ertekekrol beszeltem.

"Hát nem, de ha már reagálsz valamit, legalább arra reagáltál volna, amit írtam."
Mire?! Nem tettel fel konkret kerdest. De azert probalkozzal meg a kavarassal.

"Szóval szövegértésből elbuktál."
Ok, papa. Hadovalsz ossze-vissza, aztan ilyen kozhelyekkel dobalozol. Szoval ezt csak te buktad be. Nagyon gyenge probalkozas. Masodjara meg mar unalmas is.

"Nem az volt a kérdés, hogy az Xbox Series X erősebb-e a PS5-nél, hanem hogy elegendő-e a PS5 ereje(PS4Pro + kb. 200%) ahhoz, hogy ne kelljen "küzdenie" a 4K-val"
Ok, latom mivel nem tudsz ervelni, ezert elkezdted osszemosni a kommenteket. Erre abszolut nincs idom.

"(ellentétben nyilván a Series X-szel, aminek az extra 20% teljesítménye nyilván megváltja a világot)"
Legalabb ne egetned le magad. A masik topikban meg csodalkoztal a ps4pro/xox eredmenyeken, amik nincsenek annyira messze egymastol. De itt meg megint teszed magad.

"Játékfüggő, bőven volt olyan játék is, amit natív 4K-ban vitt, még ha gyakran csak 30fps-sel is."
Platformer, arcade, stb. meg jo, hogy ment. De ez mondjuk lenyegtelen is.

"A helyzet az, hogy én egyáltalán nem beszélek mellé, csak láthatólag el a fejed fölött"
A fraszt nem. Le kene szallni a lorol. Ugy lehet jobban menne. Meg a rostelyt fel kene huzni.

"mert bármennyire a szádba próbálom rágni"
Nem kell. Moslekot nem fogyasztok. Megtarthatod.

"csak nem bírod felfogni se azt amit én írtam"
Nem birom felfogni?! Tanits mester, meselj meg!

"se azt amit Juhaszatti írt, hogy tudniillik a PS5 olcsóbbik verziója 150e-ből megvan, és mivel a drágábbikhoz képest nem lett megvágva, csak az optika hiányzik belőle, ezért azzal együtt bizony az a legerősebb PS(nem PS5, az 5-öt te költötted hozzá)"
Ossze-vissza ferditesz. Erre detto nincs idom, hogy valaszoljak, mert egy katyvasz amit irsz.

"Legerősebb PS-t írt... merthogy abból az olcsóbb nincs úgy kiherélve mint a pici Xbox"
Nagyon jol tudjuk mirol beszelunk. Te magad definialtad egy szintre oket, de azert ferditsel meg.

"Na most ennél jobban se időm se kedvem elmagyarázni neked, szóval ha továbbra is folytatod az értetlenkedést, a te bajod, legfeljebb letiltom a hozzászólásaidat."
Ad1) Eleve nem kert ra senki teged. Lehet ballagni. Majd Juhaszatti valaszol.
Ad2) Nyugodtan, amugy sem vagyok kivancsi ra miket hordasz ossze.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#118) Kansas válasza Z10N (#117) üzenetére


Kansas
addikt

Ennyire sötét nem lehetsz, szóval kénytelen vagyok azt hinni, hogy paródiát adsz elő egy érvelni nem tudó, szöveget értelmezni képtelen, kínjában hazudozásra és szalmabáb csépelésre kényszerülő, feltűnési viszketegségben szenvedő trollról.
Kár, hogy nem vicces, mert nagyon élethű...
De inkább másnak add elő, engem hagyj végre békén vele...!
Továbbiakban válaszolnod értelmetlen, nem fogom látni.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#119) Stormbird válasza Tyrel (#27) üzenetére


Stormbird
tag

:C :C :C

(#120) Juhaszatti válasza Z10N (#93) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A legerősebb PS-t. Úgy értsd, hogy a Sony új generációs gépét, ami teljesítményben nem egy butított verzió a 180K-s változathoz képest.
Nem azt írtam hogy erősebb a Boxnál, sőt, a Microsoft gépe abban a gondolatban nem is szerepelt.

(#121) Z10N válasza Kansas (#118) üzenetére


Z10N
veterán

"Ennyire sötét nem lehetsz"
Mondja ezt az aki ossze-vissza beszel es ferdit.

"szóval kénytelen vagyok azt hinni, hogy paródiát adsz elő egy érvelni nem tudó, szöveget értelmezni képtelen, kínjában hazudozásra és szalmabáb csépelésre kényszerülő, feltűnési viszketegségben szenvedő trollról."
Neked valami az agyadre ment. Szerintem nezesd meg magad.
Ad1) Ez a szoveg ertelmezes mar unalmas.
Ad2) Kinodban te hazudozol, de azert probalkozzal meg.
Ad3) Ezt a szalmabab taktikat te csinalod, de ugyes vagy, hogy belinkelted. Kapsz egy kekszet erte.
Ad4) Feltunesi viszketegseg?! LOL. Legalabb ne egetned magad tovabb. Itt ki szolt hozzad?! A masik topikban is mindenkinek osztod az eszt keretlenul.
Ad5) A trollkodast te csinalod, hogy keretlenul beszolsz mindenkinek (lasd masik topik). Ha latnad milyen siralmas vagy.
Szoval a parodiat te muveled, de inkabb tragedia mar amennyire vergodsz. Ezt az ervelosidt meg felejtsd el, mert meg egyetlen ertelmeset se mondtal, csak kapaloztal. Sajnos ezzel csak arra kenyszeritel, hogy ignoraljalak.

"Kár, hogy nem vicces, mert nagyon élethű..."
Mondtam mar, hogy az ironizalasod nem tud meghatni.

"De inkább másnak add elő, engem hagyj végre békén vele...!"
Hallod, te szoltad be. Nagyon szanalmas vagy ezzel a takarozo taktikaval.

"Továbbiakban válaszolnod értelmetlen, nem fogom látni."
Mondtam mar, hogy nem erdekel. Vegre csend lesz!

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#122) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

MS kordában tartotta a PS5 árát is így, ezt ezúton szeretném megköszönni nekik. :)

(#123) DudeHUN válasza MeszesKPT (#122) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Kár, hogy a Sony játékok árát már nem sikerült... na mindegy. Premierkor amúgy sem veszünk játékot.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#124) egyedülülő


egyedülülő
őstag

A belsős játékaik árát jól kiszámolták. . 21-30.000 forintos ársáv, kicsit lelohasztja az ember lelkesedését. ;]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#125) szmörlock007 válasza Z10N (#108) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

"Mitol verezne el? Az XSX ellen a PS5, persze siman elverzik."

Azért várjuk ki a végét. Cerny zseniális mérnök, a sony ICE team pedig a top1 r+d csapat a játékok, a konzolt kiaknázó fejlesztőkörnyezetek világában. Már most több helyrő hallani, hogy pl a ray-tracing gyorsabb jelenleg a ps5-ön, mert jóval hatékonyabb a szoftveres megvalósítás. A jelenlegi genben is a sony végig az ms előtt volt szoftveres fejlesztésekben, szóval inkább a microsoftnak kell kapkodnia magát. Megjegyzem, az ms cseszte mert az xbox series x marketingjének 50% abból áll, hogy 12tflops, 60 fps, 4k, világ legerősebb konzolja stb. Számokkal dobálóznak tényleges játékok helyett. Aztán kiadnak egy halo infinite játékmenetet amit bármelyik ps4 sony stúdiós cím agyonver technikailag és csodálkoznak hogy rajtuk röhög a fél gamer világ. Most mernék fogadni veled, hogy a sony stúdió játékainak technikai minőségét elképesztően nehéz lesz ms-nek csak megközelítenie is, hiába van 12 tflops meg a világ legerősebb konzolja meg egyéb számháború. ;) Az egész rendszer számít, ott pedig nem érzem azt a nagy xbox fölényt.

[ Szerkesztve ]

(#126) Gery9112 válasza egyedülülő (#124) üzenetére


Gery9112
őstag

Azért azt tegyük hozzá, hogy a 21.000 forintos játék egy spinoff és közel sem szabad teljes értékű játékként kezelni.
"It’s been revealed by the game’s creative director, Brian Horton, that Miles Morales will take the same length of time to play as Uncharted: The Lost Legacy, which clocked in at 7-10 hours."
Tényleg durva a 30.000 bár ha működik itt is a felesbe vásárlás a digitális példányok esetében akkor elviselhetőbb a helyzet. Továbbá remélem, hogy a ps exkluzívak mikrotranzakció nélkül jönnek. Szép zsebmetszés lenne ilyen árak mellett még tovább nyúzni a usert.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#127) Hopkins95 válasza szmörlock007 (#125) üzenetére


Hopkins95
addikt

+1 nagyon jól összefoglaltad a helyzetet, hogy a Sony miért jár szerintem is előrébb. A konzoloknál a nyers erő önmagában nem elég, a szoftveres okosságokkal még többet is képesek kihozni egy akár gyengébb konzolból is.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#128) egyedülülő válasza Gery9112 (#126) üzenetére


egyedülülő
őstag

Amennyire lelkes voltam eddig annyira elment a kedvem a ps5 vásárlástól. Ezek a játékárak akárhonnan nézem húzósak. Ez most általános lesz vagy sony specialitás?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#129) Gery9112 válasza egyedülülő (#128) üzenetére


Gery9112
őstag

Ez jó kérdés de attól tartok, hogy ha először ez csak a Sony exkluzívokra vonatkozik nagyon gyorsan követni fogja az Activision és a többi kiadó ezt az árazást.... :O A lootboxok, season pass meg a többi gondolom maradni fog.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#130) SindaNarmo válasza szmörlock007 (#125) üzenetére


SindaNarmo
tag

Alapvetően igazad van, de ha így nézed akkor akár azt is mondhatnánk hogy ugyan úgy a PC-t is agyon üti, pedig a csúcs sokkal nagyobb teljesítményre képes. Aztán mégis valahogy kb azt a látványvilágot szép kis fázis késéssel kapjuk meg PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#131) Zanik válasza egyedülülő (#128) üzenetére


Zanik
addikt

Nagyon egyszerű, nem kell megjelenéskor megvenni a játékokat.

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy bárki is úgy gondolja hogy az XBox játékok ennél olcsóbbak lesznek?
Mert azért mégse lehet minden címet a GamePass-szal lefedni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#132) Hopkins95 válasza Zanik (#131) üzenetére


Hopkins95
addikt

:K Playstation vs. Xbox Far Cry 6 árazás

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#133) Alexios válasza Phoenixres (#38) üzenetére


Alexios
veterán

A gamepass akkor játszik csak xbox esetében is, ha régi vagy MS játékokkal akarsz játszani. Ha az új AC érdekel pl. akkor tökmindegy milyen gamepass lesz az xboxhoz, az ugyanannyiba fog kerülni.
Ha a Halo-Forza-Gears tengelyen mozogsz akkor persze, olcsóbb az xbox, bár nem mintha a gamepassért ne kéne amúgy fizetni.

(#134) #16820480 válasza Alexios (#133) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jönnek bele EA címek is hamarosan, meg az ára sem olyan vészes. Eddig volt a legjobb, mert kb 1500 forint volt havonta (első hónap 300), de még a béta utáni 10€/£ sem olyan vészes, egy AAA játék áráért több mint fél évet használhatod.

(#135) Alexios válasza #16820480 (#134) üzenetére


Alexios
veterán

Értem, de egyrészt, EA játékok nem megjelenéskor kerülnek az EA accessbe sem, így továbbra is az van, hogy vagy régi játékok(vagy kb fél-1 éves EA játékok), vagy MS játékokért éri megvenni.
Ha egy AAA játék áráért fél évig használhatom, az azt jelenti, hogy akkor az árából lehet ~2 PS ex. játékot venni évente. Persze erre egy valid érv lehet, hogy de inkább játszik sok régebbi, vagy kurrens MS játékokkal, de nem annyira fekete-fehér a dolog, hogy a PS drága mert gamepass.
A nem exkluzívok meg ugyanannyiba fognak kerülni mindkét gépen, azon nem segít a gp.

[ Szerkesztve ]

(#136) egyedülülő válasza Alexios (#135) üzenetére


egyedülülő
őstag

Kérdés, hogy az ea acces melyik változata fog bekerülni.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#137) RudY válasza egyedülülő (#136) üzenetére


RudY
addikt

Ami eddig is volt a boxhoz: [link]
Átkerül változtatás nélkül, akinek van függő éves EA Play előfizetése azt átkonvertálják GP/UGP előfizura.

(#138) #16820480 válasza Alexios (#135) üzenetére


#16820480
törölt tag

Persze, nem is azt akarom én sem mondani, hogy bú a PS drága, mert ott meg tele van akciókkal a Store amúgy is.
A GP arra jó, hogy ilyen egyszer játszós cuccokat végigtolsz vele, vagy pár hétig szórakozol multiban, haverokkal, aztán ha nincs olyan játék, akkor meg lemondod. Míg ugye egy teljes játék esetén megvetted, onnantól a tiéd.
Illetve még egy dolog. Most jött ki a Wasteland 3, GP alatt játszható, de tele van buggal. Ha megvettem volna 18 ezerért, mint ami az ára most pl MS Store-ban, akkor eléggé mérges lennék azért. Így viszont nem para annyira, addig játszok mást, aztán 1-2 frissítés után újra megnézem, hátha már javult addigra.

(#139) Solten válasza egyedülülő (#128) üzenetére


Solten
addikt

Ezert nem jo deal a digitalis verzio. Kesobb ki lehet fogni olcsobban a lemezes jatekokat ill. hasznalt-piac.

Saor Alba

(#140) drotsztyuart válasza NomadND1 (#31) üzenetére


drotsztyuart
tag

25 ezres hambi. Az szep lehet.
Egy aranylap ket marvanyszelet kozt.
A 70-80 euros arnak mi koze a forinthoz?
Orvos latot mostanaban?

#125
Van ps itthon kiprobaltam minden exkluzivot.
Van amit vegig is toltam.
Ugyan azt a "szart" kapod mint pc-n vagy boxon csak pepitaban sony logoval mas grafikaval jol felszopva.
Hagyjuk mar ezt sonynyalazast. :U

[ Szerkesztve ]

(#141) Carlos Padre válasza drotsztyuart (#140) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor minek szopatod magad vele?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#143) Hopkins95 válasza drotsztyuart (#140) üzenetére


Hopkins95
addikt

Azért a Playstation nagyon komolyan nyomatja a sztorialapú játékokat és nem ugyanazt a "szart" kapod klisés történettel. Mi sem bizonyítja jobban, hogy az értékelések a Steam a Horizon Zero Dawn esetében nagyon kiemelik a sztorit.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#144) Carlos Padre válasza #32839680 (#142) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A tlou 2 nagyon nem ajánlott kazuár gémereknek. Az a játék egy rohadék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#145) Carlos Padre válasza Hopkins95 (#143) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tartsák is meg ezt a jó szokásukat, sajnos tényleg csak a Sony tartja életben ezt a stílust. Sokan fikázzák, hogy ugyanaz a tps drámai sablon mind, de könyörgöm más nem csinál ilyeneket.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#146) makkmarce válasza Carlos Padre (#144) üzenetére


makkmarce
őstag

akkor kicsit ilyen léleknyomorgató ez is, mint a life is strange?

okoskodom, tehát vagyok

(#148) DextyPremium válasza Gery9112 (#126) üzenetére

Sok az a 30.000, de ha belegondolunk, hogy egy 5-6 éves játékkal szemben mit kaptunk eddig ugyan azért a pénzért indokolt. Pláne úgy, hogy némelyik játékba repetatív dolgok nélkül is benne van 50 vagy akár 100 óra is.

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#149) Polllen válasza DextyPremium (#148) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mennyi idős is a witcher 3 vagy a gta v. Mit is kaptunk ott és mennyiért?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#150) nightmare13 válasza Polllen (#149) üzenetére


nightmare13
senior tag

Plusz mennyi játékos volt 5-6 éve és mennyi van ma?

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.