Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bejmuller


bejmuller
aktív tag

De ez a Mobilaréna facebook oldalán nem jelenik meg, mert oda a twitterfeed által kerül fel, ugye? Gondolom, hogy azt megoldani, hogy ott is látszodjon, kicsitt bonyolultabb meló lenne :)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#2) mukibuci válasza bejmuller (#1) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Elvileg kellene látszódnia, mert amúgy semmi értelme :)

Viszont itt még van egy kis technikai gubanc, a mobilarena oldalon 8an lájkolták ezt a cikket, míg fészbukon csak 1 embert mutat :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) Bog válasza mukibuci (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Értem, amit mondtok, de ezt hogy a manóba lehet megoldani? Csak úgy, ha kézzel töltök fel minden anyagot, az nem pálya... kéne egy olyan tool, ami a Facebook oldalra feltol mindent, ami alatt like gomb van. Létezik ilyen?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) bejmuller válasza mukibuci (#2) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Én úgy tudom, hogy a twitterfeed csak az rss-ben kapott szöveget teszi ki az üzenőfalra. Ott az egész posztot lájkolod, de azután már nem lesz semmilyen kapcsolat az eredeti oldallal, az üzenőfalon található lájkok itt nem jelennek meg.
Ha itt rákattintassz, akkor a linket lájkolod, és az üzenőfaladon megjelenik, hogy lájkoltad ezt.

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#5) mukibuci válasza bejmuller (#4) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Itt rákattintottam, hogy lájkolom, azonban az üzenőfalamon ez nem látszik :(
A megoldást viszont passzolom :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6) Jadro


Jadro
veterán

Akkor már tudom mi ez a "Hiba! A kért url nem tölthető le.." felirat a cikkek alján. A cég nem nagyon tolerálja Facebookot. :) Otthonról megkukkantom azért.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) bejmuller válasza mukibuci (#5) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Nekem látszik...
A megoldást én is passzolom. A facebook-nak van saját rss feed importálója, bár szerintem az sem segít ezen a problémán.

Szerkesztés: Látom a twitterfeed előtt ezzel volt megoldva, úgyhogy nem szóltam semmit :)

[ Szerkesztve ]

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#8) Straw


Straw
senior tag

Nem tudom észrevettétek-e de a "Lájkolás" bevezetése óta a Mobilaréna logó alá került a FB, a Twitter meg az RSS linkje, leglább is Chrome (ver. 6.0.408.1) alatt.

42

(#9) erdoke válasza Straw (#8) üzenetére


erdoke
titán

Opera 10.54 alatt is.

A legjobb aláírás a héten

(#10) Straw válasza Straw (#8) üzenetére


Straw
senior tag

Már nem :D

[ Szerkesztve ]

42

(#11) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

kess ürítés mindig megoldja a dolgokat ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Cool :)

(#13) D@niel


D@niel
addikt

FB-n kommenteket is írhatnánk a hírekhez! :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#14) sekli


sekli
addikt

Tényleg nem akarok negatív lenni, nem is ismerem a facebook-mizériát, de ezt a hírt mi értelme lájkolni? Nyilván ez a hír nem fog senkit az oldalra csábítani, hacsak nem csak az az egyetlen szempontja, hogy lehessen lájkolni...

(#15) Shad0w


Shad0w
senior tag

Nem mintha lenne facebook acc-om, de csak próbaképp rányomtam a facebookos megosztásra és a login képernyő korlátozza a böngésző (Firefox 3.6.3) ablak magasságát. Szerintem ez valami bug, gondoltam szólok.

(#16) D@niel válasza Shad0w (#15) üzenetére


D@niel
addikt

Minden más megosztásnál így van, úgy értem bármilyen hírt ha megosztasz facebook-on, és nem vagy bejelentkezve, miután ráklikkelsz a megosztásra, összeugrik a login egy bizonyos méretre.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#17) Shad0w válasza D@niel (#16) üzenetére


Shad0w
senior tag

Nálam csak a facebook-os csinálja.

(#18) D@niel válasza Shad0w (#17) üzenetére


D@niel
addikt

Amúgy legegyszerűbb, ha kimásolod az adott oldal linkjét, amit megakarsz osztani, FB-n a 'mi jár a fejedben' részben bemásolod, és egyből átalakítja szépen.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#19) Shad0w válasza D@niel (#18) üzenetére


Shad0w
senior tag

Mint mondottam nincs facebook-om, tulajdonképpen nemis érdekel az egész, csak gondoltam szólok, hogy az illetékesek ki tudják javítani (ha ez bug és nem fícsör). :)

(#20) D@niel válasza Shad0w (#19) üzenetére


D@niel
addikt

Javítottam a kommentem, tehát bármit ha meg akarsz osztani facebookon, és nem vagy bejelentkezve még, összeugrik a login rész egy bizonyos méretre. Azt hiszem IE-n is így van.

De az is lehet, hogy még mindig nem tudom mire gondolsz :)

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#21) Shad0w válasza D@niel (#20) üzenetére


Shad0w
senior tag

Sztm ugyanarra gondolunk, megnéztem IE-t is, és az is összeugrik ahogy mondtad. Akkor evvan, majd a facebookosok együtt élnek vele. :)

(#22) Bog válasza sekli (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez a hír arról szól, hogy mindent lehet lájkolni, többek között ezt is. Én meg azért lájkoltam, hogy kipróbáljam, hogy működik-e :)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) z0d1AK


z0d1AK
veterán

"24 embernek tetszik. Legyél te az első a barátaid közül."

Ez azért érdekes szituációt vonna maga után :U

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.