Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) aram01 válasza enginev3.0 (#99) üzenetére


aram01
nagyúr

az első nekem is jó lenne,csak igaziba :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#102) dangerzone


dangerzone
addikt

Vááá. Mekkora jó.
14 éves koromig én is rendszeresen lego-ztam.

Bár 10 éves korom után a system helyett a technic-kel. De nagyon imádtam mindegyiket.
Talán karácsonykor most újra előveszem.

Ő a szívem csücske.

[ Szerkesztve ]

(#103) adyz. válasza adyz. (#90) üzenetére


adyz.
aktív tag

csak rászántam magam és összeraktam :)

(#104) LÁZ válasza adyz. (#103) üzenetére


LÁZ
addikt

nagyon helyes :K :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#105) enginev3.0 válasza adyz. (#103) üzenetére


enginev3.0
félisten

az élet apró örömei

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#106) Donnos


Donnos
tag

Nagyon jó a cikk régen nagyon csorgattam ezekre a nyálam de baromi drágák voltak nekem most meg már nincs időm ezekre:( na majd ha nyugdíjas leszekXD

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107) aram01 válasza Donnos (#106) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor már nem lesz rá pénzed :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#108) Donnos válasza aram01 (#107) üzenetére


Donnos
tag

szerintem akkor már nem ilyen lego lesz amit már én vén fejjel használni se fogok tudni ;]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#109) aram01 válasza Donnos (#108) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem már elég lego lesz felrakni a gázra a tejbegrízt :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#110) Donnos válasza aram01 (#109) üzenetére


Donnos
tag

vagy berakni a protkót reggelente:D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#111) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag


Ez még alkalomhoz illő is :)

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#112) 3.Aragorn válasza Day 'n' Nite (#111) üzenetére


3.Aragorn
addikt

;]

Bearanyoztad a napom!

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#113) LÁZ válasza Day 'n' Nite (#111) üzenetére


LÁZ
addikt

adja nagyon, :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#114) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Most erről eszembe jutott, milyen lenne az egész fát Legóból készült díszekkel teleaggatni...

Nem minden vándorút céltalan...

(#115) JColee válasza enginev3.0 (#99) üzenetére


JColee
őstag

[link]
Nekem a silver van meg, az volt az original, a többi már csak másolat. Gyakorlatilag nem változtattak rajta semmit, csak a színét.
Ami igazi fail, az az, hogy amikor kijöttek a ferrarival, akkor már v8-as motorok voltak az f1-ben de arra sem vették a fáradtságot, hogy levegyenek két hengert. :)

(#116) Day 'n' Nite válasza JColee (#115) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

2 perc 25 másodperc nyálcsorgatás... :O Az ezüst nyíl nagy vágyam volt, rongyosra is "olvastam" az akkori lego katalógust (olyat, ami kb 1 centi vastag volt, néhány kereskedésben adtak az embernek, ha kért. Nem tudom, ma van-e még ilyen).

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#117) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Jah, ezek sem rosszak: [link]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#118) aram01 válasza Day 'n' Nite (#111) üzenetére


aram01
nagyúr

ez nagyon jó :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#119) lapa


lapa
veterán

a legotárolót pont tegnap láttam a bauhausban. nézegetem, kissrác odajön és mutatja ennek a dupláját, a 4 x 2-t (6700 pénz). aszongya olyat kért karácsonyra, mert sok legója van és hogy beleférjen. inkább csak csöndben maradtam.

(#120) LÁZ válasza lapa (#119) üzenetére


LÁZ
addikt

szmaccsban pontgyüjtős style-ba vettem a 2*2-eset 3k-ért asszem, lehet van 2*4es is, a 2*2es nagyon adja :DDD ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#121) lapa válasza LÁZ (#120) üzenetére


lapa
veterán

nagyon adja a lego soft is ami ugyanekkora és poliuretánból van. de az annyira felháborítóan drága, hogy otthonra nemigen. de oviban nagyon hasznos lehet pályát kijelölni meg mindenféle más közös játékhoz.

mondjuk a 2 x 2 az tényleg egy-két készletnek, nekem csak a technic rudaknak nagyobb doboz kellene... nagyjából az ágyneműtartó az a kategória, amiben már lehet dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#122) LÁZ


LÁZ
addikt

A karácsonyi projektből sajna hiányzik pár alkatrész, ha vkinek van az ömlesztettbe, bár erre kevés az esély, mert viszonylag speckó dolgok. Aki rájön, hogy milyen készlethez tartoznak, ne lőjje le a poént, legyen ez mindenki karácsonyi ajándéka. :K

Mindegyikből 1db kell, de irok a supportnak is.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#123) aram01 válasza LÁZ (#122) üzenetére


aram01
nagyúr

én nemtudom mi ez :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#124) LÁZ válasza aram01 (#123) üzenetére


LÁZ
addikt

addig jó :D

update: a felső 2 lehet más szinü is, fekete pl az lényegesen elterjedtebb elem, de akkor 4 db kell.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#125) adyz. válasza LÁZ (#122) üzenetére


adyz.
aktív tag

tuti valami piros lesz belőle :DDD

(#126) lapa


lapa
veterán

nem próbáltam még, de itt elméletileg bármelyik bricket megveheted. a set számát nyilván tudod (de ha nem én küldtem hintet), abból lugnet-en vagy más inventoryból ki tudod okosítani az adott elem számát. most nincs kedvem kibogarászni.

[ Szerkesztve ]

(#127) adyz. válasza adyz. (#103) üzenetére


adyz.
aktív tag

a képen látható gumit vennék. akinek akad, szóljon feltétlenül. :R

(#128) lapa válasza adyz. (#127) üzenetére


lapa
veterán

ez így elég nehéz lesz. keress rá német ebayen "reifen xxxx" kifejezésre, ahol xxxx a készleted száma. vagy próbálkozz a gumi méretét (68.8 vagy mittomén) megadni. általában vannak ilyesmik fent. ebay.com-on keveset láttam, de érdemes lehet megnézni. nyilván vaterát is érdemes átnyálazni "lego gumi" után.

(#129) Day 'n' Nite válasza lapa (#126) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Hú, tetszik ez az oldal :K

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#130) LÁZ válasza lapa (#126) üzenetére


LÁZ
addikt

tudom, :P már irtam a supportnak, elvben a 7en kapok ajánlatot, hogy mennyi az annyi, az elemek alapára kb 90-120ft között van, a szállitás lesz az érdekes, mert ennél a teljes készletnél kb 4500 lett volna, de sztem azért ez kevesebb lesz ;] Igy össze tudnám majd rakni időben.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#131) adyz. válasza lapa (#128) üzenetére


adyz.
aktív tag

van belőle a hazai kereskedésben is, 141Ft. csak 2ezer a szállítás, annyit pedig "sajnos" nem ér. :(

(#132) LÁZ válasza adyz. (#131) üzenetére


LÁZ
addikt

az én rendelésemhez hozzádobhatjuk, ha gondolod ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#133) adyz. válasza LÁZ (#132) üzenetére


adyz.
aktív tag

mennyivel kell beleszállnom a szállítási költségbe? :)

(#134) LÁZ válasza adyz. (#133) üzenetére


LÁZ
addikt

még ntom, mivel csak a 7en kapok ajánlatot a legóéktól, mert én nem a pick a brick-en keresztül kerestem, hanem a customer supporton keresztül, megadtam a készlet számát, és kiválasztottam ami nekem kell, ha meglesz tudom mennyi lesz, és vmi jelképes összeget kialkudok :P ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#135) lapa válasza adyz. (#131) üzenetére


lapa
veterán

azért javasltam, mert akár még jobban is kijöhetsz, ha ebayen vagy vaterán valaki feladja levélként.

(#137) LÁZ válasza lapa (#135) üzenetére


LÁZ
addikt

hát igen, nagyobb az esély, hogy egy gumi akad vkinek a martalékok között, mint az én speckó elemeim..

@kdavid23: köszi, jó anyag :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#138) LÁZ válasza adyz. (#133) üzenetére


LÁZ
addikt

mondjuk lehet bukó, mert asszem olyasmit olvastam, hogy 5 évnél régebbi készlettel nem foglalkoznak, már a supportos 'hiányzik egy elemed?' résznél, sajnos én a 'válassz egy elemet-pick a brick' résznél nem találtam a nagyfajta elemet, a kicsikből voltak, csak más szinbe, ami nem is lett volna baj, de a nagy meg fontos lenne.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#139) LordVader80 válasza LÁZ (#138) üzenetére


LordVader80
senior tag

ez mind eladó az aláírásodban?

May The Force Be With You!

(#140) LÁZ válasza LordVader80 (#139) üzenetére


LÁZ
addikt

Igen, a htc legend ki is maradt :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#141) LÁZ


LÁZ
addikt

Durva a supportja a lego-nak, visszairtak, hogy nem tudják küldeni, amiket kiválasztottam, mert a fizetés még nem teljesen megoldott MO-ra, DE a minimális darabszámra tekintettel ( kb 4-5 elem) , és most az egyszer, elküldik nekem a szükséges elemeket, hogy össze tudjam rakni a készletet. :Y , és már jön Dániából.

Ez azért nem semmi, dehát más kultúra, más életszemlélet...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#142) PowerBuldog válasza LÁZ (#141) üzenetére


PowerBuldog
veterán

De rendesek. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#143) aram01 válasza LÁZ (#141) üzenetére


aram01
nagyúr

korrektek :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#144) LordVader80 válasza LÁZ (#140) üzenetére


LordVader80
senior tag

de csak a két telót találtam meg apróban :U

May The Force Be With You!

(#145) LÁZ válasza LordVader80 (#144) üzenetére


LÁZ
addikt

no igen, egyszerübb, ha aláirásba rakom, hamarabb látja mindenki ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#146) Ptech


Ptech
őstag

Technics-ből mér tényleg csak ez a pár készlet van? Azt hittem még most is lehet kapni szinte az összes régi készletet is :(((

(#147) LÁZ válasza Ptech (#146) üzenetére


LÁZ
addikt

ebayen sztem meg lehet találni, a .com-on már a 10030am se kapható, mivel kilencvenakárhány óta nem gyártják, valszeg ez a helyzet azokkal a készletekkel is.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#148) Ptech válasza LÁZ (#147) üzenetére


Ptech
őstag

Pedig mostanában gondolkodtam rajta, hogy bevásárolok rendesen Technicsből :)

(#149) LÁZ válasza Ptech (#148) üzenetére


LÁZ
addikt

lehet ebay-el olcsóbban jössz ki, már ha megtalálod, vagy vatera ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#150) lapa válasza Ptech (#148) üzenetére


lapa
veterán

technic, s nélkül.

én árgépen is találtam egy-két beragadt darabot (ságra volvo billencs meg rönkszállító trakesz pölö.

a nagyon régi (20+ éves) cuccok vannak jóárasítva, az újabbak majdnem új árban. pölö a kult motoros pneumatikus fekete csőrös kamion ebayen is nagyon drága volt. meg shipping sem olcsó, meg sokan nem szállítanak németo-n kívülre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.