Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Hát ez ottvan bárki bármit mondd : )))

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#2) mephi666 válasza Kicsimix (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem tudom, de én nem izgultam rá... mennek és irtják a zombikat ezerrel... semmi újdonság... mintha ilyet láttunk volna már párszor... filmen és játékban is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) danati


danati
senior tag

Jó lesz várom már nagyon hogy újra hentelhessek :DDD

(#4) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ha nem lesz olyan rövid mint a L4D akkor jó lesz ez :) Viszont, ha ebbe is csak 4 kampányt raknak ...

(#5) zH.


zH.
senior tag

A L4D(1) valahogy félelmetesebbnek tűnik.Ez néha olyan "rajzfilmszerű".
Meglátjuk... :R

[ Szerkesztve ]

just be

(#6) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

L4D, más szereplőkkel, plusz néhány apróság. Ugyanannyi pénzért. Nagyon megéri... :U

mod: kár hogy köze nem lesz a trélernek a játékhoz...

[ Szerkesztve ]

(#7) hommeros


hommeros
őstag

Elég hangulatos, nagyon tetszik. Már várom :R

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) bishoplogan válasza Darth_Revan (#4) üzenetére


bishoplogan
senior tag

5 kampányt raknak bele és ez elérhető lesz az eddig left 4 deades játékmódokkal is, beleértve a survivalt is.

(#9) keIdor válasza mephi666 (#2) üzenetére


keIdor
titán

Van azért újdonság. A pályák, az új zombik, 1-2 új fegyver. Na jó, ez nem ér meg 12k-t, de 6-7-et nekem meg fog simán, mivel az első rész is jó volt!
Sőt Steam-en kb. 9500Ft előrendeléssel... még alszok rá egy-két napot.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Sztem sokan nem fogják megvenni eleinte a játékot inkább csak fél év múlva amikor nem 11k lesz, hanem 5. Én maradok az első résznél míg le nem megy az ára, mert 11k-t nem ér meg, max a felét.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) mate0217


mate0217
aktív tag

Nagyon állat volt a vidi:DD Várjuk ezt a gamet is

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#12) MmDorian


MmDorian
őstag

Ez nagyon hasonlít az első rész elején lévő "intro"-hoz. De jó lesz, az a lényeg, multiba...csakis :DDD

(#13) mephi666 válasza keIdor (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

új pályák/zombik/fegyverek? ez szerintem édeskevés egy új részhez... akár egy "fan-mod" is lehet ilyen tartalmas :) sokan mondták már a véleményem, de én is itt lehúzás-szagot érzek :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) vante


vante
aktív tag

Sokan meg fogják venni (steam előrendelési listán első volt, mikor néztem). Jót tett neki a 4db-os változat, úgy sokkal olcsóbb. Sokan beszerveztek L4D1-es embereket, és így már nekik is megérte.

A L4D2 ellenes peticiót meg már beszüntették :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Hát ez sz*r, de nagyon... Tudom ismétlem önmagam, de ez simán lehetne az 1 is, amit nem rég vettem meg drága pénzért. Erre már adják is a kettőt, én meg sz*pok ezerrel, mert nista frissítés...

(#16) BalaNce87 válasza Laci_a_Paci (#15) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát az az érzésem hogy az 1-hez már több update nem lesz, azaz le lesz magasról szarva, pontosabban. :D Én is viszonylag friss l4d játékos vok, tetszik ez a 2. rész is csak hát 0 fejlesztésért/beletett munkáért annyit kérnek el mintha új rész lenne, és ugye közel sem az.
Fura lépés mert lényegében belőlünk élnek, de ahogy elnézem pont beleszarnak hogy mi mit akarunk, egy dlc-vel akartak minket kiengesztelni ami igen csak vérszegény lett, amúgy ez se jött volna ki ha nincs ellenezve a l4d2, azaz boycott.

[ Szerkesztve ]

(#17) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Mostantól magyar felirattal nézhetitek meg a videót, ty: Rage47

(#18) fpeter07


fpeter07
veterán

a láncfűréses rész kicsit durva volt, meg tetszik a felállás a végén :) egy ilyen filmet kellett volna csinálni a játékről Rage47-nek :K

[ Szerkesztve ]

(#19) dunc


dunc
nagyúr

Hol a felírat? Nekem nincs!

(#20) dunc válasza dunc (#19) üzenetére


dunc
nagyúr

Megvan már müködik a funkció,tetszett a videó,és tetszik a hangulat is,az első rész hangulata számomra kicsit nyomott volt.

(#21) luw2win válasza dunc (#20) üzenetére


luw2win
őstag

Elárulod hogy csaltad elő? :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#22) dunc válasza luw2win (#21) üzenetére


dunc
nagyúr

Amikor elinditottad ,akkor a felfele nyíló menűbe bekapcsolod. CC

(#23) arpii


arpii
aktív tag

Hmm, hátha jobb lesz, mint az előző. Jó volt, szép volt, de unalmas, és semmivel sem volt több egy sima zombie mod-nál, vagy egy biohazard mod-nál

(#24) Rage47 válasza bishoplogan (#17) üzenetére


Rage47
veterán

Köszi:)

Nekem nagyon bejön ez a trailer, végre jobban megismerhetjük a karaktereket. Eddig unalmasnak tűntek nagyon, de számomra így már szimpatikusabbak.

(#25) Breki's


Breki's
tag

Majd úgyis lesz belőle warez, akinek drága a 11k. Aztán meg ha olcsó lesz, akkor beruházunk 1-re.:)

Breki's

(#26) geza12


geza12
aktív tag

Elég jónak tűnik erről a videóról. :K

Én is reménykedek, hogy jobban rágyúrnak a single player-re, annak nagyon örülnék.

(#27) Rage47 válasza geza12 (#26) üzenetére


Rage47
veterán

Sztem nem gyúrnak rá egyáltalán. Ez direkt többjátékos kooperatív játék.
Botokkal szörnyű egyszemélyes módban.

(#28) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

A videó alapján nekem tetszik, addigra talán beújítok valami VGA-t. Már az elsővel is akkorákat lehetett játszani hogy félelmetes volt..
Amúgy nálam nincs felirat, az én gépemben van a hiba?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#29) Psych0


Psych0
őstag

ez még source engine?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#30) Rage47 válasza Psych0 (#29) üzenetére


Rage47
veterán

Ja

Feliratot a jobb oldalon lévö CC gombbal lehet elöcsalni minden youtubes videon.

(#31) NighTMare1 válasza arpii (#23) üzenetére


NighTMare1
csendes tag

Teljesen igazad van ;) Nem tudom, hogy egyesek mért vannak tőle rosszul annyira, egyáltalán nem nagy eresztés :N Egy CoD 5 Zombie Moddal jobban elvoltam, mint L4D-el...

(#32) Lengyi válasza gamerkiller (#28) üzenetére


Lengyi
aktív tag

cc-t kapcsold be

(#33) BalaNce87 válasza NighTMare1 (#31) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát valakinek meg nem nagy eresztés a cod, senki nem egyforma, sokkal maradandóbb és ötletesebb, zúzni kell benne ez igaz de kell csapatmunka, lehetsz zombikkal is és ilyen ötlet még nem volt eddig, meglehet unni ez tény, de ez más játékkal is így van.

(#34) Ice!? válasza zH. (#5) üzenetére


Ice!?
őstag

Nekem a XIII pont ezért tetszett.:)

(#35) gamerkiller válasza Lengyi (#32) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Látom, köszönöm szépen mindenkinek!
Így már teljesen más, hangulatos játék lesz ha így marad!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#36) nsrking válasza BloodyEddie (#6) üzenetére


nsrking
senior tag

Hát jah, ennek inkább filmes beütése van..

(#37) CptMisi


CptMisi
őstag

várom :K első részt nem vettem meg, szóval nekem tök mindegy mennyi újdonság van benne az első részhez képest, havernál viszont sokat játszottunk vele ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#38) Markoka1993


Markoka1993
tag

WoW :o Ez nagyon durván néz ki ;) Jöhetne egy kis zombi írtás ... már unom a cod wawot :D:D

live gt: Markoka1993

(#39) keIdor válasza mephi666 (#13) üzenetére


keIdor
titán

De akkor te mit raknál egy új részbe? Had hallom!:D
Mint mondtam, nem éri meg a 12k-t, de érdekelne a tömegesen fikázók mit tennének az új részbe...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) CptMisi válasza keIdor (#39) üzenetére


CptMisi
őstag

biztos az nfs következő részének kellene lennie :DD :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#41) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Azért abban sztem egyetértünk, h ennyi újdonságért ennyi pénzt pofátlanság elkérni....

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#42) CptMisi válasza Scholes9 (#41) üzenetére


CptMisi
őstag

de elvileg multiban lehet úgy játszani, hogy valakinek a 2 valakinek az 1 van meg, nem? volt erről szó, mikor bojkottálni kezdték :U ha igen, akkor minek a felháborodás, ha nem, akkor sem feltétlenül értem, mert az 1 ára esett... csak akkor lenne érthető, ha az 1 csak a 2vel lehetne használható a továbbiakban, de erről nem olvastam :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#43) Scholes9 válasza CptMisi (#42) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem tudom én erről nem hallottam, de elég fura lenne. Minenesetre, ha marad elég L4D 1 játékos akkor nincs gond, kihúzom amíg le nem esik a 2 ára :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44) CptMisi válasza Scholes9 (#43) üzenetére


CptMisi
őstag

viszont most nagyon megéri az első rész, én megveszem valószínűleg :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#45) Scholes9 válasza CptMisi (#44) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én nincs 2 hete, h megvettem és megérte. Csak azért vagyok kicsit felháborodva, h máris jön a 2. rész ahelyett, h az elsőhöz csinálnának DLC-ket, de, mint írtam, ha marad elég játékos az első részhez és nem kell órákat várni, h összejöjjön egy party(amivel most nincs gond, mert pár másodperc alatt találhatsz olyat amilyet akarsz) akkor kihúzom míg le nem megy a 2. rész ára, mert ennyit messze nem ér, kb a felét sztem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#46) CptMisi válasza Scholes9 (#45) üzenetére


CptMisi
őstag

ha jól emlékszem, vagy nem rég jött ki egy dlc, vagy nem sokára fog :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#47) Scholes9 válasza CptMisi (#46) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nemrég jött ki, de 2 pálya az egész. Jöhetne mégtöbb :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#48) L4R$()n


L4R$()n
tag

Nagyon tetszik :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.