Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

Tyű, nagyon komolyan odatette magát az Olympus.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Megtaláltam, ami már a múltkor is a fő kérdés volt:

Built-in the headlights of high brightness to the body (60 seconds at 60 lumens, 29 minutes at 20 lumens)

Szóval az a felső "második objektív" szerű valami egy beépített lámpa. Gondoltam rá legutóbb is, de a kép alapján hiányoltam a foncsorozott tükröt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) fattyu


fattyu
veterán

204 fok. szerintem túl sok még ha csak átlósan annyi is.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#4) schawo válasza fattyu (#3) üzenetére


schawo
titán

Megvalósítható halszemmel. Ha valaki, hát Olympus tudja, hogyan.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5) yolan


yolan
őstag

Bárcsak víz alatt is tudná a 204-et. Karcsú az a 94, gondolom az is átlós adat.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#7) Tigerclaw válasza dementor (#6) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem tetszik, de tartok attól, hogy fejkameraként, vagy sisakra túl nagy és nehéz lesz.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) icp1970


icp1970
senior tag

Ez nekem is tetszik.Komoly db.

(#9) GoldhandRent válasza yolan (#5) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Elvileg tok nelkul is 30 meterig vizallo, szval hasznalhatod 204°-os latoszoggel
De javitsatok ki ha tevedek :D

-

(#10) fattyu válasza schawo (#4) üzenetére


fattyu
veterán

hasznűlhaságra gondoltam. szerintem az már túl sok.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#11) bigz


bigz
tag

Eleg gamer :/

I <3 Razer Mantis Control.

(#12) Örni válasza schawo (#1) üzenetére


Örni
senior tag

720p 120fps vajon van benne? Azt írják, hogy 29 percet vesz fel max. egy felvétel alkalmával :(

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#13) schawo válasza fattyu (#10) üzenetére


schawo
titán

Értem, oké

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14) Elpresidente válasza Örni (#12) üzenetére


Elpresidente
tag

Ha jól tudom, akkor valamilyen EU-s előírás miatt van a 29 perces limit.

Xbox gamertag: goserHU

(#15) Örni válasza Elpresidente (#14) üzenetére


Örni
senior tag

Igen. Mintha a többi akciókamerában nem lenne ilyen időkorlát. Sonynál van?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#16) Segal válasza Örni (#15) üzenetére


Segal
veterán

A micro sd kartyat hasznaljak fat rendszerbe ott meg 2GB a max korlat meretbe ezert kezdenek uj videot x ido utan a kamerak.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17) gergejly


gergejly
aktív tag

totózzunk. én azt mondom, 150 ezer forinttal nyit

(#18) Örni válasza gergejly (#17) üzenetére


Örni
senior tag

Én 120-at mondok akkor.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#19) gergejly válasza Örni (#18) üzenetére


gergejly
aktív tag

kezd izgalmas lenni a játék

(#20) Tigerclaw válasza gergejly (#17) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem 150k körül fog itthon startolni, aztán 1-2 hónap után beesik a többi 4k-s márkás akciókamerák közé.
Mondjuk ha jó minőségben hozza majd az extra nagy látószöget, akkor bármi megtörténhet. Remélhetőleg lesz olyan funkció, amilyen aktiválható lesz digitális stabilizálás, a látószög kárára. A lámpa feleslegesnek tűnik, illetve túl nagy és nehéz, ezért testkamerának nem igazán lesz ideális. Mondhatni van amiben kiemelkedik, de van ami miatt lesz aki kerülni fogja.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#21) schawo válasza Tigerclaw (#20) üzenetére


schawo
titán

Ebbe amúgy is egy 5-tengelyes "szuperstabilizátor" került, amit az Olympus már évek óta használ a cserélhető objektíves fényképezőgépeinél [link] [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22) Tigerclaw válasza schawo (#21) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az rendben van, de ha erre még digitálisan rá lehet segíteni az még jobb. Mivel eleve nagy a látószöge, nem lenne zavaró ha abból még fel kellene áldozni valamennyit.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#23) schawo válasza Tigerclaw (#22) üzenetére


schawo
titán

A második link alatt van összehasonítás az M5-II-n be- és kikapcsolt digitális rásegítésről. Egy 200 fokos halszemnél semmilyen előnyt nem várnék tőle. A szenzoreltolásos technológiával sokkal szűkebb látószögeket is jól mregfognak.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#24) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Imádom az Olympus Tough sorozatát! Az első víz és ütésálló gépem összetört és beázott, a második ami robusztusabb kétszer annyiért, az csak beázott.
Fasza, minőségi cuccok ezek! :DDD :C
Garozni meg nem akarták, mert karcos lett az ütésálló cucc...

Édesanyám olcsó Tough gépe is beázott egy Erdélyi zuhéban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.