Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nah csak nem kezd lenni értelmes teljesítmény egy két ilyen LCD-PC mögött?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) shteer válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


shteer
titán

ha nem atom kerül bele :K

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#3) lujó55


lujó55
őstag

Direkt csak 2 GB memóriával szerelik őket? Nekem WinXP mellett is kell a 3GB néhány progihoz!

(#4) zazahoho


zazahoho
őstag

az árára azért kíváncsi leszek,nehogy árban megközelítse iMac-et :N

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#5) FRENK1988 válasza shteer (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

főleg akkor:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) Lars válasza lujó55 (#3) üzenetére


Lars
őstag

Biztos azért van bennük 2 GB, hogy a bővítés örömét meghagyják a felhasználónak.
Normál használatra elég a 2 is, spéci programoknak ( vagy egy komolyabb játéknak ) több kell. Pista bácsi kattintgatni tud 2-vel is. A többi meg majd vesz még vele :D

(#7) myteve


myteve
csendes tag

most mondhatom, hogy kéne egy ilyen, de iszonyatosan túl vannak árazva. :N (nekem.)

(#8) devast válasza Lars (#6) üzenetére


devast
addikt

Nálam mostanában spec a firefox a legnagyobb memória zabáló. Csak úgy állásába megeszik majdnem egy gigát... Lehet a 150 megnyitott ablak miatt... :DDD

(#9) Lewzke válasza devast (#8) üzenetére


Lewzke
őstag

Az meg minek? :))

Az első nem touchscreenes konfiguráció elég is lenne normál használatra. Az árukra meg kíváncsi vagyok. Az Asust ismerve .... ;]

(#10) Saskatchewan


Saskatchewan
csendes tag

A közelmúltban volt szerencsém kipróbálni egy Dell Inspirion One-t. Rögtön a hátrányt mondom, kicsi volt a proci és a videokari is.
Viszont ami nagyon pozitív, nagyjából 10 perc alatt volt egy startra kész gép, 4 Gb rammal, természetesen 64 bites OP rendszert adtak hozzá. Nagyon szép a képe, kár hogy tükröződött a monitor, az egy picit rontott rajta. A vélemyénem szerint talán a legjobb otthoni szgép, azóta is vágyom egy ilyenre. Persze játékra nem igazán jó. Ára meg ha jól tudom 180 nettó körül mozgott, ami nagyon jó.

Halmi

(#11) XuChi


XuChi
addikt

ET2400XVT fermi-vel ??? Ez érdekesen hangzik. Remélem nem 400k+ lesz a magyar ára :((.

(#12) M. Andris


M. Andris
csendes tag

hmm 720as mobil procival érdekes azért nem nagy teljesitményü dem ár lehet vele vmit kezdeni az amd-s 2 magos változattal szemben, 2gb memoria:D betölti a programokat a windows xp és 2 giga ugrott a 8 bol:D mi lenne ha vista vagy win 7 lenne fent? :D

(#13) Lars válasza devast (#8) üzenetére


Lars
őstag

Az ilyen perverzeknek találták ki a 64-bites windowst, meg a 8 GB ramot :D

(#14) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Faternak szorfozni jo lesz...

(#15) Duree


Duree
veterán

Átlagos tudásu,szinte mindenre jó,de az árát jó lenne ismerni,mert ha drága akkor kenjék a hajukra

duree54

(#16) Gabboo válasza Duree (#15) üzenetére


Gabboo
tag

Szerintem is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.