Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62) fogtunder


fogtunder
nagyúr

na ez az, aminek véleményem szerint semmi értelme. kb. gombokért vannak használt wp7 telefonok, amik ugyanezzel a ui-val sokkal gördülékenyebben működnek, mint egy ugyanannyiba kerülő android felskinezve. teljesen más a két rendszer koncepciója, fölösleges keverni a szezont a fazonnal.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#63) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

Érdekes írás/ érdekes app, viszont több személytől is hallottam, hogy nagy mértékben (szóval nem csak képzelődés, hanem nyilvánvaló) rontja az üzemidőt. Aki használja az esetleg nem tapasztalt ilyesmit? :)

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#64) DeFranco válasza UnlimitedN20 (#63) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:N

(#65) BloodRay válasza FireKeeper (#37) üzenetére


BloodRay
veterán

Lockscreen-nek én a GoLocker, Metro UI témáját használom(fizetős, de nagyon jó számomra).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#66) aero. válasza UnlimitedN20 (#63) üzenetére


aero.
veterán

Bőven kibír 1,5 napot 1-2 óra mobilnettel, 4 óra wifivel, 3 óra zenével nálam.

(#67) Skynet258


Skynet258
veterán

Ügyes és részletes leírás. :R

https://geekpulse.hu

(#68) aero. válasza Skynet258 (#67) üzenetére


aero.
veterán

Köszi!

(#69) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Fura! Tetszik a leírás és jól összeszedett az egész ezért köszönet jár. De nekem ez az "olyan mintha" nem fekszik. Konkrétan "az kell típus" vagyok.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#70) FireKeeper válasza BloodRay (#65) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

köszi a tipp(ek)et, találtam lockscreent már, ugyan lite, szóval nem tudom testreszabni, de legalább működik. a taskbar problémát is meg tudtam oldani, így már egész kultúráltan néz ki a launcher :K

amúgy még talán ezt nem is írtam, de köszi a színvonalas írást, nagyon tetszett, valamint a launcher is nagyon bejövős.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#71) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Jesszusom, de randa...

https://www.coreinfinity.tech

(#72) Attichu válasza sh4d0w (#71) üzenetére


Attichu
csendes tag

Szerintem is az!!! Bár mindjárt törlik a hozzászólásunkat ahogy azt korábban már tették, úgyhogy VIGYÁZAT!!! :C

(#73) DeFranco válasza sh4d0w (#71) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kifejtenéd? Hogyan randa?

@aero.: én töröltettem, mert egy buta paraszt flamekeltő hozzászólás volt. Van különbség a "nem tetszik" és a "mindenki vaknyomorék aki ilyet használ" között...

[ Szerkesztve ]

(#74) aero. válasza Attichu (#72) üzenetére


aero.
veterán

Én nem fogom töröltetni. A negatív kritika is kritika, attól függetlenül, hogy semmi tartalma nincs a hozzászólásnak, és vagy öten leírtátok ugyanazt.

Defranco: Igen, valóban erről szólnak, de ha ők ettől nyugodtabbak, ha beírják, akkor lelke rajta.

olbaidhun, FireKeeper: Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#75) negyedes válasza sh4d0w (#71) üzenetére


negyedes
addikt

En is igy vagyok az ikonracsozassal mikor meglatom. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#76) gzbotii


gzbotii
veterán

Hmm en mielott megvettem az Optimus 7-emet, ezt hasznaltam egy darabig. Akkor meg nem volt ilyen kiforrot :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#77) Findzs


Findzs
addikt

köszi a bemutatót :K

hú de meg lettek nyirbálva a hsz -ek :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#78) gzbotii válasza FireKeeper (#37) üzenetére


gzbotii
veterán

Droidra van WP contact list, WP calculator, WP messages, WP7 luncher..eleg jol lehet vepesiteni

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#79) DeFranco válasza Cathulhu (#27) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mégsem jó. :( Nem cserélhetőek az ikonok, és így meg a nem-stock ikonokkal randa. Sajnálom, mert amúgy használtam volna.

(#80) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Rendes csempét nem is lehet hozzáadni többet?
Tehát, hogy ilyen legyen a beállítása:

Csak widget tile, mail tile és picture hub van..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.