Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag
LOGOUT blog

Disney féle Trilógiába miért nem láttunk ilyen látványos és jól megkoreografált űrcsatákat?
Költői kérdés volt,korhatár besorolás/Family Friendly buziságuk miatt sajna esélytelen.
Eddig kifejezetten ígéretes játéknak tűnik,rövidfilm igényességét alapul véve van esély a normális Single Player campaign-ra! :)

(#2) Vesa válasza kikikirly (#1) üzenetére


Vesa
veterán

Én pesszimista vagyok, az utóbbi 20 évebn az egész franchise-tól se egy jó filmet, se egy jó játékot nem láttam. A látvány egy dolog, a vélhetően arcade és végtelenül egyszerű játékmenet meg egy másik...

A tudomány a valóság költészete!

(#3) Qkackca válasza Vesa (#2) üzenetére


Qkackca
őstag

Sorozatot? Mandalorian? Ugyanaz a banda készítette akiket a hír is említ :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Ez tényleg jól sikerült, de nekem külső nézetesként kellene csak a játék.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki."

(#5) duvi


duvi
nagyúr

Nagyszerű kedvcsináló! Lássuk, hogy mit tud a játék! Az első hírek alapján nagyon szkeptikus voltam, de az újabb infók bizakodóvá tettek. Hosszú idő után, hátha kapunk végre egy valóban jó SW játékot! :)

(#6) BabMester válasza Vesa (#2) üzenetére


BabMester
senior tag

Ez elég erős kijelentés. A 2016-os SW Rebellion a világ valaha megjelent Top 10 társasjátéka között van megjelenés óta.

Ahogy a Darth Vader képregény is igen jóra sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#7) Vesa válasza BabMester (#6) üzenetére


Vesa
veterán

Társasjátékról, képregényről én nem beszéltem. PC-s játékról és moziról volt szó.

A tudomány a valóság költészete!

(#8) tserrof77


tserrof77
senior tag

Visszasírom a régi Tie Fighter-t és az X-Wing-et. Anno imádtam, szegény egerem megsínylette az űrcsatákat. Néha még előszedem, DosBox-ban játszom velük. De ez újra felgyújtotta a lángot :C :C

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#9) kikikirly válasza tserrof77 (#8) üzenetére


kikikirly
senior tag
LOGOUT blog

Rogue Sqadron 1-2-3 is imádtam anno.Nem tudom miért nem csinálnak újra ilyen játékokat. Sqadronnal itt a lehetőség, hátha nem baltázzák el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.