Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsi leszek a tesztekre, mit tud a kamera.

(#2) stingray


stingray
junior tag

Leteszem a hajam, ha nem Sony IMX800 lesz benne, mint a P50-ben.

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jut erről a legendás mese, amiben ez is szerepel:
"Mond nagymama miért olyan nagy a szemed?" :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) Segal válasza stingray (#2) üzenetére


Segal
veterán

Pedig várhatóan nem az lesz :(
Máshol hátulról is van kép a mobilról.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) stingray válasza Segal (#4) üzenetére


stingray
junior tag

Megesküdtem volna rá, hogy a nagy "különválástól" függetlenül ugyanazt a szenzort kapja.

(#6) #96241664 válasza Segal (#4) üzenetére


#96241664
törölt tag

Nem biztos, hogy olyan nagy baj ez.
Legalább így nem fognak ők is 19mm-es lencsét elé rakni csak azért, hogy 1"-es szenzor lehesen beleerőszakolva tök feleslegesen.

Nem hozna az önmagában annyival többet, mint sokan gondolják.
A két Fuji 2/3" (=1/1.5), másik kettő 1": [link]
Zajszintet kell csak nézni, mert az élesség inkább az objekíven múlik.

(#7) Segal válasza #96241664 (#6) üzenetére


Segal
veterán

Ha nem is okvetlenül az 1-es szenzor, de azért a Samsung féle 50 mpx-el GN2-őt azért elvártam volna.
Mindenesetre, ha tényleg nem lesz kijelző alá rakott előlapi kamera akkor nekem végülis tökmindegy hogy mit kap főkamerának :DDD
Bár a Magic széria eddig mindig valami újat mutatott, tehát most meglepődnék, ha egy P40 Pro copy lenne elölről...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ha ez is melegedni fog akkor nem érdekel. Kíváncsi leszek rá hogy mit fog villantani snapival így a kirin után.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#9) mjani1172 válasza Segal (#4) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez jól néz ki! Sőt, nagyon tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#10) pusszycat válasza mjani1172 (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy kulcslyuk. Inkább ajtózár. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) roli543 válasza Segal (#4) üzenetére


roli543
őstag

Csak nem egy 2MP-es macro camera lesz valamelyik lencse?? ;]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#12) Segal válasza roli543 (#11) üzenetére


Segal
veterán

Ez a millió dolláros kérdés.
Egyik sem periszkópos kamerának tűnik, viszont a 100x zoomhoz kellene.
Viszont mivel a fő kamera sem a legújabb, ezért sajna nem zárható ki a 2mp macro sem...
Mindenesetre csúnya dolog lenne...
Nálam mondjuk elsődlegesen úgyis a Mi Mix4 a várós, de a lényeg hogy valami kijelző alá rakott előlapi kamerás mobil, aminek a fő kamerái is megfelelőek a számomra.
Istenigazából jövőre látok magam előtt ilyen telefont, de talán idén is jön 1-2 lehetőség. :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#13) Aryon87 válasza Segal (#7) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez pontosan egy P40Pro/Mate40pro előlről.
Kíváncsian várom mit gurít. Lehet jövőre mégiscsak kínai vonalom maradok s nem a Samuhoz megyek át? Baromira bejön ez a design.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14) Mr.Silkó válasza roli543 (#11) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A másik meg egy szintén 2 mpx-es, csak portré segéd. ;]

(#15) spawn21 válasza Aryon87 (#13) üzenetére


spawn21
veterán

nekem megfelel. Imádtam a p40-em. Csak a Google hiánya nagyon meglepett. Azt hittem el leszek nélküle :DDD

jöhet, várjuk

iPhone 13p

(#16) Aryon87 válasza spawn21 (#15) üzenetére


Aryon87
félisten

Mi hiányzott nagyon? Én 1 éve elvagyok vele. Van Google-s telefon is mellette (G4 amit melóban használok, míg a P40Pro pihen a szekrényben) látom a különbséget, de így sem hiányzik, sőt még fura is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) k-adi


k-adi
nagyúr

jáj ez a szelfi kapszula... értem én hohy arcfelismerős 3d cool meg minden...de na.. választhatnék inkább nem kéne, jó a többi ezer féle feloldási megoldás.. inkább legyen szolid selfiekamera mint ez a p40 copy..
hátulról meg szerintem nem olyan rossz ez, legalább lehet a sarkokat fogni és nem lóg bele az ujjad

(#18) spawn21 válasza k-adi (#17) üzenetére


spawn21
veterán

Ez legalább kinéz valahogy. Jó az arc felismerő és kell is.

iPhone 13p

(#19) Aryon87 válasza k-adi (#17) üzenetére


Aryon87
félisten

Szoftveresen eltunteted es eszre se veszed ;)
En is igy haaznalom

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20) k-adi válasza spawn21 (#18) üzenetére


k-adi
nagyúr

neked lehet kell, én meglennék nélküle is.

te lehet szereted ha minél több hely ki van takarva a kijelzőből, ráadásul ez a nagyobbik kapszula méret, én törekszem olyan modellt választani aminél nem így van.. de persze a mostani kínálat alapján már nincs sok választás, így fölös vita ez is

(#21) 7Heads Drago válasza k-adi (#20) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A kamera helyén mi is van amúgy? Az ikonsor.... Na bumm 2 ikon mínusz. Én személy szerint jobban örülnék ha vastagabb kávák lennének ezáltal kevésbé lenne sérülékeny a telo, de sajnos ez van. Sajnos ettől jóval nagyobb kompromisszumokat kell kötnünk ha újjat vásárolunk.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#22) Aryon87 válasza k-adi (#20) üzenetére


Aryon87
félisten

Semmivel nem lenne kevesebb a tartalombol. Kesobb megmutatom ha lesz par ertesites a savban hogy is nez ki ez a valosagban, mert sztem nem tudjatok, csak azt latjatok van ott egy kapszula valami.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23) Aryon87 válasza Aryon87 (#22) üzenetére


Aryon87
félisten

[kép] [kép]
Ilyen az a ronda kapszula P40Pro eseten. Levagassal sem vesztesz semmit, mind ugyanott marad. Egy ido utan fel se tunik

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.