Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Csini.

(#2) iSonic


iSonic
addikt

Hát Lara már megérdemelte.. :R :R

(#3) gabor85 válasza iSonic (#2) üzenetére


gabor85
őstag

Mi meg Larát érdemelnénk meg.
Illetve én. :DDD

(#4) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

"Legkülönlegesebb női játékkarakter
Legjobban kidolgozott játékkarakter"

Erősen vitatkoznék mindkettővel, de főleg az elsővel :U Mi különleges van egy indiana jones női változatban?

(#5) sviba válasza Cathfaern (#4) üzenetére


sviba
tag

Szerintem... a gémerek 70%-nak a "női játékkarakter" szókapcsolat után Lara Craft jut eszébe. Szerintem ez elég különlegessé teszi őt. Meg jo a segge...

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#6) aram01


aram01
nagyúr

jó ez a csaj :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) iSonic válasza gabor85 (#3) üzenetére


iSonic
addikt

hát akkor már én is :D

(#8) monsta007


monsta007
tag

Mi benne a különleges? Nézzetek rá a képre és már meg is van a válasz ;] :DDD

gabor85: +1 én is megérdemlem ;]

sviba: akkor én nem vagyok benne a 70%-ban, nekem elsőre Lula ugrik be ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) Vico87 válasza Cathfaern (#4) üzenetére


Vico87
tag

Egyetértek, vannak különlegesebbek, meg jóval kidolgozottabbak.
(Kivéve, ha az előbbivel a méreteire gondoltak, utóbbival meg a kigyúrtságára ;] )

(#10) atike válasza Cathfaern (#4) üzenetére


atike
nagyúr

Azt nézd, hogy mikor indult Lara szárnyalása... Sok évvel ezelőtt. És csak úgy mint Indy-t, őt is a legtöbben felismerjük. Szemben a sok anime és manga női karakterrel. Vagy akár más játékok női karakterével....

(#11) LittleDemon válasza sviba (#5) üzenetére


LittleDemon
tag

nekem a mirrors edge :D
a lara croft inkább filmben jó :D

(#12) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Blokkolnám. :DDD

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#13) nbg


nbg
senior tag

A nepszeruseg nem feltetlenul minosegi kategoria.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#14) mephi666


mephi666
nagyúr

"Legnagyobb bevételt hozó filmadaptáció
Legsikeresebb elkészített filmadaptáció"

itt egyébként milyen konkurenciát lehetne felhozni? blood rayne-t? :U szerintem érdemben semmit... nem vagyok/voltam soha tomb raider mániás játékot/filmet tekintve sem, de megértem a sikerét... nekem annyira nem jön be amúgy ez a csajszi :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) ollie válasza mephi666 (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#16) mephi666 válasza ollie (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, végülis van pár, de szvsz. a tomb raider a legnagyobb név az összes közül, ami számításba jöhet... a final fantasy-nek nagyobb a neve, de az más kategória...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) ollie válasza mephi666 (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Resident Evil?

***

(#18) mephi666 válasza ollie (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

az megfordult a fejemben, de ott a filmben a sztori alice körül játszódik és a játékbeli karakterek inkább csak mellékszerepeket kaptak... meg onnan kit lehetne kiemelni női karakterek közül? jill-t? esetleg claire-t? szvsz. a filmekben ők háttérbe szorultak... kevés az olyan játék, amiben női hősnő van és a filmben is ő van a főszerepben... így értettem, hogy nem igazán látok konkurenst larának... esetleg a blood rayne lett volna az, de abból a játék+film is elég gyenge... meg most néztem valami street fighter mozit chun li-vel a főszerepben, de szvsz az sem említésre méltó...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Kézcsókom! :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) Sicilian


Sicilian
addikt

Csinos, finom anyuci :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#21) bozont válasza mephi666 (#18) üzenetére


bozont
veterán

"Legnagyobb bevételt hozó filmadaptáció
Legsikeresebb elkészített filmadaptáció"

Itt nincs szó külön női karakterről, így bármelyik filmadaptáció beleillik. De szerintem a Silent Hill mozi is elég jól sikerült, jobban mint a Tomb Raider. Resident Evil-ből meg inkább a Degeneration ami nagyon jó lett, a Milla Jovovich féle paródia az elég gyenge lett. Jó, mondjuk az első része még jónak is mondható, de a továbbiak már borzalmasan rosszak.

(#22) Fortissimus válasza iSonic (#2) üzenetére


Fortissimus
őstag

meg hát :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.