Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RawrrSoul


RawrrSoul
csendes tag

No offense de...

"Negatívumok:
- Nem lehet bővíteni sem a ramot, sem a háttértárat.
"

"sokáig hű társam lehet."

Erre azért én nem mernék mérget venni így ebben a formában, de legyen igazad, én drukkolok! :)

[ Szerkesztve ]

n o p e !

(#2) Viktor77


Viktor77
titán

Miért nem nézegeted a BB topicot?
Pl. ezt linkelték nemrég 110-ért, de a mostani ár sem rossz, és fényévekkel lennél előrébb.

Néha rossz nézni milyen hulladékokat vásárolsz meg, bocsánat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Chaser


Chaser
titán

ezzel a kijelzővel és hw-rel szeretheted ha fáj ;]
még képeken is látszik mennyire pocsék kijelző van a gépben
néma gépet kb bármelyikből lehet csinálni - ha értelmes ventiszabályzása van -, max beszabályozza az ember a cpu-t
e746 fujim van 6200u-val picit visszafogva, ez a gép is néma de így is reggelire eszi ezt a csodát

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Tudom igazatok van, de tényleg elvagyok vele. Mondom most persze. De a többi most nagyon nem is érdekel. A majd 8 órás aksi idő bőven kárpótól. Rákötöm sokszor TV re és viszlát.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

10 éve telefonnal fizetek, hol élsz te. Hazafutok pénzért. 3 kártyám van 2 banknál. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Luck Dragon

Nincs is annál jobb mikor a kiszemelt eszköz megtetszik , majd kipróbálást követően még jobb is mint várja az ember fia .
Magam is belekezdtem egy projektbe , igaz lassan de talán jövő héten végre elkészül .
Szintén Lenovo lesz az alapja. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Chaser válasza Lalikiraly (#4) üzenetére


Chaser
titán

mennyiért vetted?
az én gépem "új" akkuval elment kényelmesen 6 órát, szóval nem kuriózum a nagy üzemidő már
sajnos behalt az akku nyáron, de ez egy 6 éves gép
na várom a következő géped blogját : )
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) Lalikiraly válasza Chaser (#7) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Most ez 100 ba került.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) Lalikiraly válasza pusszycat (#5) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Elhiszem, de nekem eddig nemnagyon volt kártyára szükség, meg sajnos nem olyan helyen dolgoztam, ahol lett volna értelme. De mostár igen. Majd a két ünnep között megyek bankba, mert van jó céges kedvezményes csomag. Na és persze én is a telefonnal akarom rögtön... a kártya nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#10) Chaser válasza Lalikiraly (#8) üzenetére


Chaser
titán

áááááá
hogy is volt az üvegtigrisben?
: )
tegyem hozzá ezekhez a csoda cpu-khoz az ms adja a w10-et, régen így volt, sztem nem változott

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) Tikakukac


Tikakukac
titán

A környezettudatosság és a fenntarthatóság jegyében: kínai raktársöprés vol. n+1 :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ket dolog reszemrol is:

- megint bevasaroltal vmi ipari hulladekbol, amitol hamarosan megszabadulsz, hogy egy meg gyengebbet vegyel
- sokmindent elhiszek errol a geprol, speciel azt, hogy gyors - na azt nem. Elhiszem, hogy alkalmazasok es hasznalat nelkul gyorsnak tunik, aztan amikor nekiallnal vele dolgozni, villamgyorsan realizalodik a valosag.

https://www.coreinfinity.tech

(#13) Chaser válasza sh4d0w (#12) üzenetére


Chaser
titán

16gb ram van a gépemben, nagyrészt netre használom csak
de van hogy ennek fele vagy több is elreppen
és hát ssd az egész alatt, most 3tb
nem is mondanám lassúnak 6200u-val - még ha picit visszább is vettem a tempóból hogy leginkább passzívan menjen -
de egy ilyen gép?
: )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) sh4d0w válasza Chaser (#13) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Errol beszelek. FB, YT, meg az osszes kozossegi media oldal tele van scriptekkel, itt keves a RAM, a CPU gyartasi hulladek, nincs az a penz, hogy ez gyors legyen.

https://www.coreinfinity.tech

(#15) pusszycat válasza sh4d0w (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kinek mi a gyors itt van a kutya...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) Armagedown


Armagedown
őstag

Mi a koncepció a gyakori cserék mögött?
Szerintem csak szimplán impulzusvásárló vagy.
Ezt nem dícséretnek szántam. :U

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.