Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85) mephi666 válasza Aureal (#84) üzenetére


mephi666
nagyúr

fingós sztori itt is volt :DDD faluban esti gyülekezőhely általában a kocsma volt, ahol főleg csocsózással vertük el az időt... kimentünk haverokkal, aznap összeettem mindent, amitől termelődtek a gázok megállás nélkül (főtt tojás, májkrém, stb... ami csak a tömény szaghoz kell) ...csocsóasztal mellett vártuk, hogy végre mi játszhassunk a győztes ellen... társaságban nézőként egy srác, aki hírhedt volt arról, hogy fingik mindenhol... eresztettem sutyiban egy könnyfakasztót... eltelt pár másodperc, majd az aktív játékosok közül az egyik: "krvaanyád xy (a fingós srác), hogy rohadna ki a beled" :DDD ...gyerek meg lapít, nem is akarja védeni magát, hogy kivételesen nem ő volt :D ...utána mondtam havernak, hogy ezt jól rákenték, mikor én voltam

ui: ja témánál maradva, egy ismerős apja mondta régen: "miután egyszer majdnem bélcsavarodást kapott, ha a fehér házban találkozna az amerikai elnökkel, ő akkor is elengedné, ha épp rájön" :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.