Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) buherton válasza lajthabalazs (#23) üzenetére


buherton
őstag

A híreket én is csak ímmel-ámmal követem. Véleményem szerint Szerbia útján járunk, vagyis a külföldre költözők a nyugati gondolkodásúak, míg a maradók balkáni gondolkodásúak és csak lefelé fogunk csúszni, kb mint az Idiocracy-ban.. Lejjebb mindig van :DDD .

Számomra szomorú az, hogy el kellett - többek között nektek is - költözni a magyar honból. Abszolút megértem.

A magyar állampolgárságot visszaadod? Anya a román határon dolgozott és mondta, hogy egy magyar, akinek csak kanadai állampolgársága volt - így útlevele is - átakart kelni Méhkeréknél. A határőrök nem igazán értették, hogy mit keres ott, úgyhogy jó alaposan átvizsgálták :D .

Kanada nem fogja elvágni a kapcsolatot az angol királyi házzal, ahogy Ausztrália fogja tenni II. Erzsébet halálakor?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.