Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) azbest válasza punky10 (#5) üzenetére


azbest
félisten

Aztán nehogy rossz fejlécet használj a tps riporthoz ;]

[ Szerkesztve ]

(#42) ceia


ceia
őstag

Nekem tetszik. Ha valakinek csak egy telefon kell, ébresztés, és ha utálod, ha a telefon húzza a zsebed, szinte tökéletes. Ezért az árért főleg. 👍

        it's more fun to compute

(#43) troviko


troviko
senior tag

Valaki (mondjuk a Nokia?) csinálhatna egy ilyen telót jó minőségben, garival, 4G képes wi-fi megosztási lehetőséggel, esetleg powerbank funkcióval. Tökéletes tartalék teló lenne.
El tudná látni a fő telódat akkuval (még ha csak néhány percre is) wi-fi-vel, és ha esetleg azt ellopták/elveszett, akkor meg ez mag lenne a fő teló.

Így se rossz, csak hát nem is jó.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#44) UnA válasza pusszycat (#24) üzenetére


UnA
Korrektor

De a Pillangóban jól kidolgozott eszköz volt erre, aranyból ;)

(#45) pusszycat válasza UnA (#44) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Hát na,tokba kell tenni. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#46) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

"hogy egy kizárólag 2G képes mobilnak manapság pont semmi értelme,"

Amennyiben lehetne kapni 3-4-5G képes rugdosható telót 3ezer forintért minimum 5-6 nap készenléttel akkor akár igaz lehetne ez a kijelentés.

Apám valszeg idegrángást kapna, ha közölném vele, hogy a 2hetente töltőt kérő 70g-os öregecskedő butasamsungja helyett egy max 2naponta töltőre rakandó 20dekás tepsit KELL használnia mert nincs más. És persze ugy vigyázzon rá mint a szemefényére mert törikhajlikreped ha csak ugy bedobja a halascuccok közé a vödörbe.

(#47) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Èn tuti, hogy csak zenehallgatásra használnám.Le a balcsi partra egy hordozható hangszóval.Micro Sd-re Nigel Statley válogatás & már chillezgetnèk is 😁

(#48) pusszycat válasza Lincoln6echo (#47) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Szerinted bírja a flac-et? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#49) kchris78 válasza turbulencia8 (#38) üzenetére


kchris78
veterán

A 2Gn 9600voltvegy beszelgetesnek a bitrataja. kesobb fel lehetett huzni 14.4-re, es volt advancedebb beszed codec, ami hasonlo volt a mostaniakhoz. szoval volt jo minoseg 2Gn is.

(#50) nuke7 válasza Lincoln6echo (#47) üzenetére


nuke7
veterán

tud lejátszóként is funkcionálni..? :F mert azt tudjuk, hogy kihangosítóként / headsetként működik... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#51) HummeRC válasza nuke7 (#50) üzenetére


HummeRC
senior tag

Második oldalról:
"Mert van benne médialejátszó, ami amúgy MyMusic mappából a microSD-ről is hajlandó lejátszani az mp3 formátumú anyagokat."
Nekem tetszik. Én simán venném tartalék telefonnak magamnak is, de épp most agyalok, hogy mit adjak az alsós gyereknek osztálykirándulásra, amiért nem kár. Szóval ha lehetne itthon kapni, már megvettem volna. :)

(#52) nuke7 válasza HummeRC (#51) üzenetére


nuke7
veterán

ja, hát csak ki kéne probálni, hogy bluetooth-on is tud-e lejátszani... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#53) HummeRC válasza nuke7 (#52) üzenetére


HummeRC
senior tag

Igazad van, nekem is logikusnak tűnt, pedig nem írják konkrétan hogy tud csatlakozni külső hangszóróra, csak azt hogy ő tud az lenni. :R

(#54) Lincoln6echo válasza pusszycat (#48) üzenetére


Lincoln6echo
tag

Lila gőzöm sincs! :)

(#55) Lincoln6echo válasza nuke7 (#50) üzenetére


Lincoln6echo
tag

Azt írták a cikkben,hogy lejátsza az Mp3-at.Csak ebből következtettem.
Valójában nincs gyakorlati tapasztalatom.

(#56) Narancskoma


Narancskoma
tag

Zoolander teló! :D

(#57) sajby


sajby
senior tag

Üzemidő? Az őrületes akkumulátorral.Futós vésztelefonnak kipróbálnám.(hangminőségét pláne)

[ Szerkesztve ]

(#58) Polarstar válasza #96302336 (#19) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jaaaa...

Teljes mobil zavaróra meg rohadtul nem tellik az államnak. Ami eleve vicc. Nekem nem fontos az, de olyan helyen lehetnek meglepik már.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#59) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ha a mostani bulitelefonom tönkre megy, ez pont tökéletes lesz :D

(#60) Malák


Malák
aktív tag

Nekem tetszik, bár venni tuti nem fogok ilyet se :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.