Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) HummeRC válasza nuke7 (#50) üzenetére


HummeRC
senior tag

Második oldalról:
"Mert van benne médialejátszó, ami amúgy MyMusic mappából a microSD-ről is hajlandó lejátszani az mp3 formátumú anyagokat."
Nekem tetszik. Én simán venném tartalék telefonnak magamnak is, de épp most agyalok, hogy mit adjak az alsós gyereknek osztálykirándulásra, amiért nem kár. Szóval ha lehetne itthon kapni, már megvettem volna. :)

(#52) nuke7 válasza HummeRC (#51) üzenetére


nuke7
veterán

ja, hát csak ki kéne probálni, hogy bluetooth-on is tud-e lejátszani... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#53) HummeRC válasza nuke7 (#52) üzenetére


HummeRC
senior tag

Igazad van, nekem is logikusnak tűnt, pedig nem írják konkrétan hogy tud csatlakozni külső hangszóróra, csak azt hogy ő tud az lenni. :R

(#54) Lincoln6echo válasza pusszycat (#48) üzenetére


Lincoln6echo
tag

Lila gőzöm sincs! :)

(#55) Lincoln6echo válasza nuke7 (#50) üzenetére


Lincoln6echo
tag

Azt írták a cikkben,hogy lejátsza az Mp3-at.Csak ebből következtettem.
Valójában nincs gyakorlati tapasztalatom.

(#56) Narancskoma


Narancskoma
tag

Zoolander teló! :D

(#57) sajby


sajby
senior tag

Üzemidő? Az őrületes akkumulátorral.Futós vésztelefonnak kipróbálnám.(hangminőségét pláne)

[ Szerkesztve ]

(#58) Polarstar válasza #96302336 (#19) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jaaaa...

Teljes mobil zavaróra meg rohadtul nem tellik az államnak. Ami eleve vicc. Nekem nem fontos az, de olyan helyen lehetnek meglepik már.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#59) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ha a mostani bulitelefonom tönkre megy, ez pont tökéletes lesz :D

(#60) Malák


Malák
aktív tag

Nekem tetszik, bár venni tuti nem fogok ilyet se :)

(#61) BatchMan


BatchMan
senior tag

Végre valami nem 6"-os tégla egyen unalom, hanem valami új. De tényleg, nem lehetne több izgalmas mobilt mutatni? Negyedévente elég egy 6"-os lapátokról szóló cikk, összehasonlítva az uj termést egymással és az előző etappal. Minek egyesével irogatni róluk?

(#62) Solten


Solten
addikt

Erdekes formaju tampon.

Saor Alba

(#63) Malák válasza BatchMan (#61) üzenetére


Malák
aktív tag

Mert erre van kereslet.
És azért is, mert én az XYZ 6"-os telefonját akarom megvenni, ezért arról akarok tesztet olvasni, de más pedig a QWER 5.98"-os telefonját akarja és arról akar olvasni.

(#64) Lotusomega válasza nullpoint (#30) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Pont ezt akartam írni én is, semmi köze hozzá, én nagyon sokat használom 2g-n is a 4g-s telefont, sokkal kevésbé merül és szerintem a hangminőség is sokszor jobb mint a 4g-s csodán. Telefon hangszóró a döntő, na meg persze a másik fél mikrofonja.(Sajnos ez az amit kispóroolnak a kínai telefonokból, a jóminőségű mikrofon és beszédhangszórókat, ezért nem vennék soha kínai telefont)

(#65) punky10 válasza Lotusomega (#64) üzenetére


punky10
addikt

Az utolsó mondatodra(tényleg nem kötekedésképp,csak egy kis megjegyzés... )hallgass meg egy HTC-t vagy pl az Alcatel Idol 3 4,7-t..És utána keress olyan nem kínai gyártót,ami ilyen kihangosított minőséget kínál... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#66) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

cuki. de ugyan ennyiért lehet venni az egyik magyar hipermarketben, garival, feltöltős sim-el együtt egy buta telefont ami használható méretű, színes lcd, kamerás, 2 sim, külön sd, rádiós, mp3, bluetooth stb. név szerint egy iLike F-243-at. igaz ezis 2G-s, de van rajta böngésző is ami nem tudom mennyire használható nem próbáltam. és ennek az üzemideje is kitart 1 hétig. kiváncsiságból vettem egyet. csak azért mondom mert néhányan írták ha itthon lehetne kapni ennyiért akkor jó lenne "eldobható" telónak a veszélyesebb helyekre, vagy kis gyereknek. itt van. :)

[ Szerkesztve ]

(#67) HummeRC válasza Bl.Gyo. (#66) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nem ugyanaz a kategória. Amit te linkeltél az minden irányban kb duplája méretű a cikkben lévőnek. Nem elsősorban a buta telefon a lényeg, hanem az hogy olcsó és nagyon apró.

(#68) TheSaurus62


TheSaurus62
tag

Mit fognak szólni ehhez?
[link]

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#69) e-newsee válasza punky10 (#5) üzenetére


e-newsee
addikt

Az a baj, hogy egy IP certifikát (pláne egy IP68) szerintem rohadt drága, egy ilyen cuccra nem érné meg. (még egy komolyabb telóra sem hajlandóak kifizetni). Akkor nem 4k lenne, hanem simán egy tízes.
Egyébként elszállva az ötletekkel, az lenne a tuti, ha lenne egy fólia billentyűzet, vezeték nélküli töltés (valami alap, mint egy fogkefében, semmi extra), meg eSIM. Aztán össze lehetne ultrahanggal hegeszteni egybe az egész házat. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#70) e-newsee válasza TheSaurus62 (#68) üzenetére


e-newsee
addikt

Amúgy meg ez a tuti!
[link]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#71) punky10 válasza e-newsee (#69) üzenetére


punky10
addikt

Egyik ismerősöm kb 15 körül beszerzett egyet(valami ...hertz nevűt...)de sajnos az nem tudta a BT headset funkciot.Pedig a kínai oldalt írták.Előtte rendelt 5-ezerért egy cardphone-t,az t lehetett headsetnek használni,de nem volt semmi védelme,és gyenge volt az akksi.De ez a kis hertz-valami viszont kibírt mindent.Ütötte-vágta,semmi baja nem lett.A vége az lett,hogy csemperagasztás keverése közben beleesett a vödörbe,párszor megfordult a keverőszár miatt,de kivette,bő vízben kimosta,de utánamind a hangszóró,mind a mikrofon a töredék hangerővel működött,mint a baleset előtt.Így odaadta egy kütyüb..i haverjának,akinek faltól falig vitrinje van nem működő,de épp külsejű telefonokkal megtömve...
Tehát kínából be lehet olcsón rendelni IP-s minitelefont,és BT-headsetként működő telefont is,csak a kettőt együtt nem sikerült még létrehozni... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#72) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok, a saját hívószám küldését hol lehet beállítani a telefonon? Rejtett számot ír mindenkinek és nem találom a beállításokba, hogy hol kellene :/

(#73) Fancy-boy válasza Caaabi (#72) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Esetleg egy próba: "Hívószám kijelzés: Csak ha minden szám elé betárcsázod, hogy *31#"

(#74) Caaabi válasza Fancy-boy (#73) üzenetére


Caaabi
senior tag

Köszönöm a válaszod:)

(#75) Rhino666


Rhino666
őstag

A hangminőség vajon bluetooth "headset" üzemmódban is borzasztó? Valami ilyesmit keresek csak normális hangminőséggel, dual-point támogatással, az se baj ha nincs is benne SIM foglalat, az meg főleg nem, ha "gombosnokia" méretű, nem ilyen mütyür. :)

Arra jutottam, hogy ezeknek a fő piaca Pakisztán, India és kína szóval elég lutri... :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.