Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klopisemis


klopisemis
csendes tag

Innováció.... Whoahh... :U

Az öröm érzése halványan megcsillanó aranyszem a bánat folyójának fenekén.

(#2) martin66


martin66
senior tag

Kifejezetten jól néz ki és letisztult!

(#3) m0h0senator válasza klopisemis (#1) üzenetére


m0h0senator
őstag

Szvsz senki nem írta le, hogy ez innováció. Egy lehetőség egy pont ebbe a házba illő tartályhoz, ami más mint a többi...

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#4) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Azt kell mondanom, hogy tetszetős! :K
Bele akartam kötni, hogy az egyedi tartályért mit áldoznak be, de 4-6 háttértárat és a tápot is sikerül elhelyezni, esztétikusan. :C

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#5) Astroboy


Astroboy
őstag

A víztartály már megrendelhető a Bitspower weboldaláról az ügyfélszolgálattal történő Skype beszélgetést követően
Wut? :F

(#6) Freezee válasza macilaci78 (#4) üzenetére


Freezee
senior tag

Te hol látod a tápot? Mert én hiányolom a képről :)

(#7) NOKA32 válasza Freezee (#6) üzenetére


NOKA32
aktív tag

Dual chamber ház, másik oldalt van ahogy a vinyok is tényleg remek ház de amikor beakartam szerezni 1 hónapot mondtak és még az is csuszott így lemondtam róla.Meg inkább az matx felé kacsingatok.

(#8) Pöttön válasza NOKA32 (#7) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen.
Anno én is kacsingattam ezzel a házzal, de valóban nehéz itthon beszerezni, és az ára is kicsit már húzós kategória, így én is matx-re nyargaltam át, mert abban több lehetőséget láttam. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#9) -Skylake- válasza martin66 (#2) üzenetére


-Skylake-
addikt

Rosszul hasznalod ezt a szot.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#10) p a s s e r


p a s s e r
őstag

buta vagyok, szóval megkérdezném:
egy ilyen víztartály arra jó, hogy növelje a hűtőfolyadék mennyiségét?

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#11) gianni85 válasza macilaci78 (#4) üzenetére


gianni85
veterán

Nem ismerem ezt a házat, de oda a tartály helyére pont beférne még egy radiátor, ami elkellene a belerakott konfigurációhoz.

Szetk. Jah, csak egy vga van, ezt benéztem, de.... akkor is több, mint egy 360ast tennék bele. Ha már vizezek...

[ Szerkesztve ]

(#12) m0h0senator válasza gianni85 (#11) üzenetére


m0h0senator
őstag

passer: a tartály ahhoz kell, hogy fel tudd tölteni a rendszert, ha nincs átfolyás mérőd akkor a tartályban látod a folyadék áramlását. Ez a tartály abban tér el, hogy nem henger alakú a megszokottaktól.

alulra befér még egy 360-as csak akkor az SSD-k hátulra mennek.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Szep ez a haz, persze nem ennyire karacsonyfa vilagitassal, de rendben van.

(#14) zsopu


zsopu
tag

Jól látom, hogy a víz útvonala a következő:
Tartály-pumpa-vga-tartály-cpu-tartály-hűcserélő-tartály

Van két elszeparált rész a tartályba.... de minek?

(#15) ByBeni


ByBeni
tag

A népszerű cnc-s "Radikult" youtube csatornáján készítette ezt a tartályt bár ott D5 pumpával és a "GGF Event" már 6 hónapja épített egy setupot ezzel ami szintén fenn van a csatornájukon! Mivel év eleje óta megvan az O11 Dinamic White így meggondolom ha lesz D5 pumpával kompatibilis;)

(#16) Yany


Yany
addikt

Azt hittem már, hogy megvan álmaim háza, aztán láttam, hogy nem fér bele 155mm-nél magasabb CPU hűtő. Ejj...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#17) syC


syC
addikt

Egy ilyen disto panel / res (bolti) ára saccra 50k, de mive rajta van a BPLogo, ezért x2 :D

[ Szerkesztve ]

(#18) kago akira


kago akira
tag

Ez a fajta tartály már 1 éve elérhető ehhez a házhoz és vagy másik 10hez is alin. Nem egy nagy vaszizdasz. Mármint ezt sem ök találták fel.

Én is akartam ilyet de nagyon drága. Vámmal 50 fölé is mehet. És a baj hogy amugy ennek az a fő célja hogy letisztultabb házad legyen. Ha megnézitek minden csö viszintesen halad benne a trtály felé. Nincs se fel se le kanyarodás, nem mennek keresztbe a csövek tehát a hard tubeing is konnyebb.

Viszont igy be van határolva milyen radiátorokhoz, alaplaphoz es procihoz illeszkedik szépen. Ezért is passzoltam mert igy 50e ret nem erne meg a haz nekem.

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

(#19) Mikki96


Mikki96
csendes tag

Pont két hónapja van meg ez a ház, mondjuk kb annyit is vártam rá, hogy megjöjjön, de ez a karácsonyfa világítás nem a stílusom. Amúgy jól néz ki a tartály, de pont hogy elbassza az airflowt, 3 venti vagy egy radiátor helyette értelmesebb

Don't be a fanboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.