Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Ez a DisplayDock igaz, hogy univerzálisabb, de ezt leszámítva miben kényelmesebb, vagy több, mint egy hagyományos dokkoló?

[ Szerkesztve ]

(#2) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Azért az 1db USB-s kapcsolat jelentősen visszafoghatja.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#3) Godfather válasza #72042496 (#1) üzenetére


Godfather
aktív tag

Nem minden notebookhoz van dokkolo.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#4) sputnick


sputnick
tag

15 MB/s-os átviteli sebesség? :F
ennek a Wireless USB-s cuccnak így van értelme?
másfél terrát mire megtöltesz, nem marad sok hajad
a kényelem oltárán feláldozni a sebességet? akkor már inkább eSATA.

Think.

(#5) Psych0


Psych0
őstag

az a display dock király de kíváncsi vagyok hogy megy át full hd+4mbit+miegymás 1 usb-n.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#6) brumesz


brumesz
aktív tag

ezzel az USB cuccal annyi a cink, hogyha rá van kötve egy fullHD monitor meg valami gyorsabb net is, akkor mit kezd mondjuk egy vinyóval?

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#7) #72042496 válasza Godfather (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

Oké, erre írtam, hogy ez univerzálisabb. Tehát továbbra is áll a kérdés.

Főleg azért vagyok rá kíváncsi, mert a hírben munkahelyekről írnak, viszont ilyen helyen jellemzően dokkolható notebookokat használnak.

[ Szerkesztve ]

(#8) szuper-t


szuper-t
senior tag

10M hatótáv ez vicc...

a dokkoló hm egy teszt jóljönne mert mivan ha játszani szeretnék vele? engem is idegesítenek a kábelek de vajon ki tudna szolgálni
1 egeret
1 bill
2 usb rack
1 monitor
?

(#9) PHM


PHM
addikt

Ez a DisplayDock vajon mennyibe fog nálunk fájni?

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#10) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Ehez hasonló dokkolót nemrég kihozott ha jól emlékszem a HP is

(#11) mob_zzz válasza Kobaljov (#10) üzenetére


mob_zzz
aktív tag

Nem új találmány, itt pl. van több gyártó/típus is.

(#12) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

Érdekes ez a dokkoló de tényleg melós notikhoz szokott lenni dokkoló is hameg kkv-ről van szó akkor egy ár kb 5 éve előrhető targus márkáju usb-s úgyis van 3 :) de hátha valamivel többet tud. Saját áramforrása van vagy a noti 1 usb-jét szívja?

A wUSB-s cucc igen vicces, azon az 1 kábelen semmi sem múlik és akkor még lehet is rá másolgatni emberi időkereten belül.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#13) kukorizz


kukorizz
csendes tag

Nem rossz cumó :C

Hogy kerülnek a "fűre lépni tilos" táblák a gyep közepére?

(#14) Male


Male
nagyúr

Azért kíváncsi lennék én is erre a dokkoló szerűségre, hogy mégis egy USB-n hogy tol át ennyi mindent... még a helyi gigabites hálózathoz is kevés a sávszélessége, nemhogy még a monitor (egy SL-DVI közel 4Gbit/s... ennek az USB a gyakorlatban kb a huszadát tudja), stb.

(#15) waverider


waverider
senior tag

ez a wireless adatátvitelt biztosító USB stick vajon több cumót is ki tudna szolgálni nemcsak ezt a vinyót?
egyébként a wifi-s vinyók/hálózati tárolók nem gyorsabbak ennél?

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#16) forgonati válasza szuper-t (#8) üzenetére


forgonati
őstag

"10M hatótáv ez vicc..."

Az a 10 m elég lenne szerintem, nem ez a gond. A vicc inkább a sebesség. Na az vicc :W
Nem is tudom, ha fel kéne rá másolnom mondjuk 1,5TB filmet, közben elmehetnék 2 napra kirándulni, talán kész lenne mire hazajönnék. Nem is értem mire jó ez. Ha én pl. vennék külső vinyót, akkor úgyis az asztalomon vagy a környékén lenne, valahol a gép mellett, max 1 méter távolságra. Oda meg jó a kábel is, és megmarad a sebesség. Nem látom a logikát ebben, ki az akinek ez kell? Miért tenné valaki a külső vinyót a szomszéd szobába? :F

Keelah Se'lai!

(#17) Alchemist


Alchemist
addikt

A WUSB lassú USB-s ketyerék automatikus drótmentesítéséhez remek dolog lehet, de ez a sávszéllel pont ilyen volumenű adattároláshoz..??
:F

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.