Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Kérdés, hogy mennyire lesznek túlárazva.

Nem minden vándorút céltalan...

(#2) Cyberboy42 válasza 3.Aragorn (#1) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

mégis mik? ezek bios update-ek már meglévő alaplapokhoz :)

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#3) 3.Aragorn válasza Cyberboy42 (#2) üzenetére


3.Aragorn
addikt

ezek szerint kevés volt a 2 óra alvás. valamiért úgy értettem hogy az új szériáról van szó :B

Nem minden vándorút céltalan...

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

Feature a világítás kikapcsolása. Ok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) 3.Aragorn válasza Viktor77 (#4) üzenetére


3.Aragorn
addikt

legalább ki lehet kapcsolni bágerolás nélkül ;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#6) Hieronymus válasza 3.Aragorn (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A kérdés majdnem jó. :D

Mennyivel lesznek leárazva?
Ezek után, a processzorokhoz hasonlóan megvalósítva, olcsóbban vásárolnék RGB hibás alaplapot.
Például az alaplap eredeti neve + Pentium. Nem működő RGB.
Pentium Sylver - csak ezüstös szinben tud pompázni
Pentium Gold - csak sárga fény lehetséges.
....

20%-al az eredeti ár alatt szívesen vennék no RGB alaplapot. :DD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) 3.Aragorn válasza Hieronymus (#6) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ezt föl kell vetni az asus ügyfélszolgálatnál ;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#8) #72042496


#72042496
törölt tag

Eddig nem lehetett UEFI-ből kikapcsolni? Úgy emlékszem, a ROG lapomnál ki tudtam kapcsolni, a VGA-hoz kellett csak valami hülye segédprogram, aminek a maradványai aztán a Spectre/Meltdown frissítések telepítésénél bekavartak. Konkrétan nem települtek fel a frissítések. Nem 100%, de netes infók alapján valószínű, ez okozta.

[ Szerkesztve ]

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Alapból illett volna így kezdeni. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Szerintem ezt minden lapon minden gyártónak követni kéne. A user döntse el szeretne e RGB-t vagy nem.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#11) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Rampage Apexen fizikai kapcsoló is van:

[ Szerkesztve ]

(#12) koby11h


koby11h
aktív tag

Majd év végén jön a következő verzió amiben már nem lesz benne az RGB közkívánatra!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#13) ZnVjaw0K válasza 3.Aragorn (#5) üzenetére


ZnVjaw0K
tag

:C Ezt még nem hallottam. Ásott kút mélyítés, vagy mi?

a közmunkások is biztos ergébétlenítenek

(#14) JordyG válasza koby11h (#12) üzenetére


JordyG
tag

S nem lesz rajta, hogy Gamer. :DDD Valamint valószínűsítik, hogy ebből így kevesebbet lehet eladni, ezért drágább lesz. :))

(#15) arnoldito


arnoldito
senior tag

Nálam a kezdetektől fogva ki/be lehet kapcsolni az RGB világítást a biosban... X370 Crosshair VI :)

(#16) westlake


westlake
félisten

Komolyan.. ez egy hír?? :O

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#17) tatu9


tatu9
tag

Maximus viii Hero csak szoftveresen kapcsolható a déli hid rgb, legalábbis nem találtam meg a bios-ban.
Nem mintha kapcsolgatni akarnám...

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#18) Tidus


Tidus
addikt

Hát én nem tudom, de nálam a Rampage VI Apex alaplapon a megvételtől ki tudom kapcsolni Bios-ban. AURA LED: Enable-Disable, és működik.

(#19) kisbalázs


kisbalázs
tag

Akkor ezek a lapok csak nvidia procit fogadnak?

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#20) Televan74 válasza kisbalázs (#19) üzenetére


Televan74
nagyúr

Miért,van Nvidia proci? :))

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#21) tecsu


tecsu
addikt

Eddig nem volt kikapcsolható? :))

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#22) Lezli25


Lezli25
tag

Nos, tapasztalatom. Egyáltalán nem jó ez a legújabb frissítés. Rog B350-F lapom van és eddig is benne volt hogy kikacsolható az RGB... Ráadásul azt vettem észre hogy a házban az 5db piros 12cm-es ventim világítása fordulatszámtól függően állítja a fényerejét :W Marha zavaró ... Visszaraktam a 3805-ös verziót és ott is változik a ventik fordulatszáma, DE a ledek fényereje nem, szóval marad a 3805. És ugyan úgy kikapcsolható az RGB. Átnéztem a 2 biost , de semmi különbséget nem érzékeltem. Szóval B350-F-lap esetében semmi érdemi változás. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Elllképpesztőő FÍÍCSŐŐR! Gondoljatok bele mennyi mérnöki munkaóra van a kikapcsolható RGB ledek mögött!!! RESPECT! :R

(#24) bteebi válasza Televan74 (#9) üzenetére


bteebi
veterán

Sőt, eleve nem kellett volna RGB LED semmire se. De ha már tesznek, mert kell a parasztnak meg a vérpistikéknek, akkor az lenne a minimum, hogy nem nagyon eldugott helyről szabályozható legyen, amibe a kikapcsolás is beletartozik. Na ne a LED dobja már meg a videokártya fogyasztását :U :P...

#23: Na igen. Rég gáz, ha ez fícsörnek minősül...

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#25) Lacok válasza kisbalázs (#19) üzenetére


Lacok
őstag

Igen de abból is csak a G-sync-eset. :DDD ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#26) Redneck


Redneck
veterán

Ideje volt, nem akar mindenki bazári fényjátékot.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#27) IgnisFatuus válasza ZnVjaw0K (#13) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Nekem ez van meg gyerekkoromból a kifejezésre:

A bagger (báger) a kérész szedéséhez használt eszköz. Ezzel emelték ki az agyagos partoldalból vagy a mély vízből a lárvát.

Nem kicsit fárasztó meló, mert a nyél 3-4 méter és ki kell vele szúrni 2-3m mély vízből egy hengernyi partdarabot és kiemelni.

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#28) arn


arn
félisten

mondom en, a vegen azert kell fizetni, hogy ne vilagitson majd :) meghagyhatnak azert az opciot, hogy aki kararcsonyfat akar venni, kulon rakhatja ra a lapra - nem megveszem, aztan kikapcsolom.

retronal az alaplapok meg alaplapoknak neznek ki, funkcionalis, megis megvan a maga szepsege, nem kell belole csillagrombolot csinalni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#29) Cs1csó válasza bteebi (#24) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem egy total egyszerű pc házam van, [link]

Van benne egy gtx 970 amin van egy bazi erős fehér LED ami NON-STOP világít, a fene érti, hogy miért. Ha működik a gép üsse kavics de kikapcsolt állapotban??

(#30) IgnisFatuus válasza Cs1csó (#29) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Ragaszd le! :)

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#31) ZnVjaw0K válasza Cs1csó (#29) üzenetére


ZnVjaw0K
tag

Kapcsolós elosztó?

(#32) #16939776


#16939776
törölt tag

El tudom képzelni, hogy st-by-ban nekiállt csilámpóni-hányást-imitálni, függetlenül a user beállításaitól, amik csak ON állapotban voltak érvényesek.

Sajnos se asus, se rog termékeket nem vásárolok, már kinőttünk a - jobb frag-em lesz a piros műanyag betétektől - korszakból, az asus meg pofátlanul áraz non-rog termékeket is, de ez legyen az ő baja.

(#22) Lezli25 :ventilátor vezérlést állítsd át 4pin-es re, és akkor csak a fordulatszám változik.

[ Szerkesztve ]

(#33) Cs1csó válasza ZnVjaw0K (#31) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem, sőt egy UPS-re van kötve ezért nem opció az áramtalanítás.

(#34) mepet


mepet
addikt

Nálam is hiányzik az egyik Gigabyte lap biosából a funkció, össze-vissza világít alapból igénytelen giccses színváltósan, mint egy indiai karácsonyfa, ráadásul olyan jól elhelyezett a világítás, hogy ha elmész a gép mellett, kiégeti az agyadat is nem csak a retinád... Most, hogy így felhergelt, lehet kikeresem majd a programját a neten, mert ugye cédét adtak hozzá, cd-t meg hallgatni szoktam, nem rakok számítógépbe cd-t, a fene tudja mi történne, ha beleraknám, bő 5 éve nem próbáltam ilyet, elvileg a por alatt a polcon van valahol 3-4 cd drive, vagy nincs...

(#35) ZnVjaw0K válasza Cs1csó (#33) üzenetére


ZnVjaw0K
tag

UPS és gép közé kapcsoló?
Nem tudom hogy vannak összekötve, soha nem volt még UPS-em, bár szemeztem már vele, de soha nem jutottam el odáig hogy vegyek is. Kikapcsolt állapotban úgysincs szükség az UPS-re, vagy van? Nem kötözködni akarok, csak megoldást keresni.

(#36) Cs1csó válasza ZnVjaw0K (#35) üzenetére


Cs1csó
félisten

A két eszköz kép kapcsoló beiktatásával lehetne megoldani a UPS-t ki be kapcsolni napi szinten nem tú jó.

(#37) icp1970


icp1970
senior tag

Komoly fejlődés :C

(#38) Joltee


Joltee
aktív tag

Asszem az utóbbi évek folyamán most érkezett el az idő, hogy eldobjam a hajam.. :F :C

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#39) Hieronymus válasza mepet (#34) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A mai nap hozzászólása.:

"...hiányzik az egyik Gigabyte lap biosából a funkció, össze-vissza világít alapból igénytelen giccses színváltósan, mint egy indiai karácsonyfa, ráadásul olyan jól elhelyezett a világítás, hogy ha elmész a gép mellett, kiégeti az agyadat is nem csak a retinád..."

A nyereményed nem vehető át a PH. szerkesztőségében, mert nincs. De megérdemelnéd. :C

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#40) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

Sziasztok! Asusnak van egy aura sync progija de olyan gondom van hogy feltelepítem és amikor elindul vàltoztatnàm a színeket az alaplapomon akkor leàl hibàval. Valaki tudna segíteni? (Asus b250f lapom van)

[ Szerkesztve ]

Csé

(#41) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

De sok segítő ember van?

Csé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.