Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75) Blindmouse válasza aggleány (#51) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Jó, tudod mit, kifejtem hosszabban:
"amit 21 napon keresztül az általuk kifejlesztett fúziós kamrában kezeltek" ezért Nobel díj jár.

Tudod mi az ami csak így folyamatosan sugározza az energiát, amit a "semmiből vesz"? Mondjuk a Csernobili erőmű maradéka. Belinkeljek képeket mi lett az ott lévő emberekkel?

De tudod mit? most döbbentettél le, hogy eszméletlenül pályát tévesztettem. Hangosan nevettem a leírásán ennek a fémdarabnak, de még így is vannak annyira eszméletlen ostoba emberek akik elhiszik hogy ez akár még működhet is, mert a szomszéd zongorahúrozónak visszanőtt a haja. Komolyan, céget fogok alapítani, és ilyen szemetet fogok árulni, mert az emberek hülyék és megveszik. Sőt, azt látom, hogy minél drágábbak ezek a szarok annál nagyobb dicshimnuszokat lengenek be az emberek róla, és annál egyszerűbb eldani, valóban, ez a kognitív disszonancia.

Köszönöm hogy ezt elolvashattam, megyek megváltoztani az életemet. Küldök majd linket, csak mert látom hogy vásárlóközösség vagy.

Félreértés ne essék, elhiszem hogy egy masszőr tud segíteni ha fáj a hátad, mert ez tény.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.