Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) aggleány


aggleány
addikt

Kassadin

Sajnos teljesen igazad van, az ilyesmit a hiszékeny emberek átverésére használják. Aztán még vannak azok, akiken az orvosok valamiért nem tudnak segíteni, és mindennel próbálkoznak a gyógyulás érdekében. Régebben én is túlzottan racionális voltam, és kapásból azt mondtam mindenre, amire nem volt tudományos magyarázat, hogy hülyeség, ilyen nincs.

Azóta annyit változott a helyzet, hogy nyitottabb vagyok az ismeretlen dolgokra, nem utasítom el őket azért, mert számomra idegen területekre vezetnek. Anno (kb. 5-6 éve) nagyon meghúztam a hátam. Orvosgyerek lévén rögtön mentünk a kórházba - mentővel, mert nem tudtam megmozdulni, és nem fértem volna el a kocsi hátsó ülésén. Hat hétig kétnaponta kellett bemenni, és alkalmanként 4-4 gerinctövi injekciót kaptam, amitől lassan helyrejöttem. Pár éve ugyanez történt, csak a kezelés lett más. Bekerültem egy olyan társaságba, ahol voltak kézrátétellel gyógyítók és csontkovácsok, és egy házaspárral elég jól összebarátkoztunk. Őket hívtam fel, és elvitettem magam hozzájuk, ahelyett, hogy a kórházba rohantam volna. Gondoltam, hátha történik valami, mert a hat hét táppénzből a számlákat nem tudtam volna kifizetni. Először csak álltak mellettem, és fölém tartották a kezüket, én meg semmit nem éreztem, se meleg, se hideg, abszolút semmi. Kb. 20 perc múlva már meg tudtam mozdítani a lábam. Ekkor a hölgy elkezdte masszírozni a talpam, és azt hittem, belepusztulok, annyira fájt. Kb. egy óra múlva, amikor már fel tudtam állni, és kicsiket lépni is tudtam, a fickó elkezdett tekergetni. Olyanokat roppant a hátam és a derekam, hogy azt hittem, most game over van. Aztán két óra múlva megköszöntem, és hazamentem. Másnap mentem dolgozni. A hat hét otthon fekvés, és napi 8 db. injekció helyett.

bambano

Csodálom a látnoki képességeidet, amivel jobban tudod, hogy mit láttam, mint én. Mivel látom, hogy esetedben egy mélyen szántó gondolatokkal és észérvekkel rendelkező, kiemelkedő szellemi képességek birtokában lévő személyről van szó, aki másokról nulla ismeretség után ilyan határozott véleményt tud mondani - nyilván tökéletesen racionális okok alapján -, nem érzem magam méltónak arra, hogy válaszoljak a kivételes intelligenciát tükröző megjegyzésedre.

cucka

Teljesen igazad van, mindig is a tudományos felfedezések és a nagy elmék vitték előre az emberiséget. :K

Elég régen az emberek TUDTÁK, hogy a Föld lapos. Mindenki tudta, aki pedig mást mondott, azt eretnekségért kivégezték. Egy idő után kiderült, hogy a Föld mégsem lapos. Én csak azt mondom, hogy lehetnek olyan dolgok, amikre egyelőre nem tudjuk a magyarázatot, mert nincsenek meg hozzá az eszközeink, hogy vizsgálat tárgyává tegyük őket. Attól még nem biztos, hogy minden hülyeség, amit jelenleg nem lehet tudományosan bizonyítani.

Pár éve egy tudományos szaklapban olvastam, hogy "A dongó az aerodinamika törvényei szerint képtelen repülni."

Dany007

Tudom, mi a placebo-hatás, és ismerem a működését is. Párszor már leírtam, hogy én nem vennék ilyen tollat. Ajánlották, megnézegettem, megcsináltam vele, amit mondtak, de nekem nincs rá szükségem, megoldom máshogy.

Egy csomó marhaságot írnak róla, de hát valahogy csak el kell adni, és elég sok olyan ember van, aki ha valami fantasztikus dolgot hall, akkor azt rögtön elhiszi. Én nem tartozom ebbe a kategóriába. Csak és kizárólag azt hiszem el, amit én magam megtapasztaltam, vagy láttam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.