Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nem tudom mikor történt meg veled ez, de idén énfelém is nagyon hülyék az emberek.
Mi a rák van 2020-al? :W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) kovbandi82 válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Ez február elején történt meg. Én is meg vagyok döbbenve, mivel biztos vagyok abban, hogy ez nem fordult még elő soha. Egyszerűen nem fér a fejembe. De ez van...

[ Szerkesztve ]

(#3) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

de ha megcsúszott az idővel, miért számlázta ki?
nem az lett volna a becsületes, ha azt mondja, hogy ez meg ez nem fért bele, ennyivel kevesebb a számla?

én biztos nem mennék arra még egyszer.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) kovbandi82 válasza bambano (#3) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Ha egy random szerelő lenne, akkor lehet nem is pörögnék a dolgon. De mint mlitettem, elvben egy nagyon jó barátomról volt szó, ami nem volt hazugság. De egyre jobban arra jutok, hogy mint szerelőt mindenféleképpen, de mint barátot is elengedem.

(#5) bambano válasza kovbandi82 (#4) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

azt megértem, hogy pörögsz a dolgon, engem is enne az ideg. de szerintem meg kell hozni a racionális döntést, és nem vinni hozzá többet autót.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) kovbandi82 válasza bambano (#5) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

És mint ember? Napi szinten beszéltünk, a családjaink összejártak, tényleg kimerem jelenteni, a legjobb barátom volt. Véleménye szerint mindenki hibázhat, hozott egy rossz döntést, és mindenki megérdemel egy második esélyt. Tényleg nem tudom mitévő legyek.
Azt mondja, helyre akarja hozni a hibát, de szerintem oha nem lenne olyan, mint régen. Elveszett a bizalom.

(#7) Napfénysüti válasza kovbandi82 (#4) üzenetére

Üzletben, sportban nincs barátság sajnos. :(

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.