Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tiv83us válasza rarri (#50) üzenetére


tiv83us
veterán

Az baxxna be :U

Az megigertem, hogy huseges leszek, de azt nem, hogy csukott szemmel fogok jarni.

Amugy jol elkanyarodtunk a tematol :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#52) Kidus válasza rarri (#50) üzenetére


Kidus
őstag

Akkor jo, ha rossz.
Azert szeretem.
Szetszedeshez meg en is ertek, csak az osszerakast nem garantalom ;]
Puszi!

Assuming Control

(#53) rarri válasza Kidus (#52) üzenetére


rarri
senior tag

Azért vigyázz rá,és szedd szét ahányszor csak tudod! :D Azért nehéz lehetett 2 év távkapcsolatban lenni.De állítólag semmi se történik hiába ezen a földön./olvastam az írásodat,és szerintem egy szeretetreméltó ember vagy.Ha még vadmacska is mellette és egy kicsit anyáskodó,akkor sose hagy el ez a "rosszfiú/ :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#54) Kidus válasza rarri (#53) üzenetére


Kidus
őstag

Felvetodik bennem a kerdes, hogy 3 napos reggel honnan tudsz minderrol :)
Na mindegy, inkabb nem offolok...

Assuming Control

(#55) I_Am válasza Kidus (#54) üzenetére


I_Am
veterán

Olvasta az írásokat a logouton. Elég részletes szerintem ahoz, hogy a mostani hozzászólás megszülessen. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#56) Kidus válasza I_Am (#55) üzenetére


Kidus
őstag

Monnyuk jah.
Nekem is ez volt a tippem.
Nade azert megis.... :)

Assuming Control

(#57) rarri válasza Kidus (#56) üzenetére


rarri
senior tag

Valóban,amikor jelezted az 5O-edik hozzászólásban hogy hozzád tartozik a srác,akkor ráklikkeltem a logout blogodra,mert érdekelt hogy mit lehet rólad tudni,mit írsz magadról.Amúgy nagyon amatőr vagyok még az interneten,ez a második fórum,ahol regisztrálva vagyok. :B Tőletek Moderátoroktól is elég bénákat kérdeztem eddíg,de mentségem legyen,hogy teljesen tudatlan vagyok még ebben a térben.Hát ez van.De nagyon élvezem az olvasást,és szeretek itt lenni veletek :) Amúgy ha kétséged lenne hogy nem vagyok-e egy ismerősöd,akkor priváton elküldöm az iwiw elérhetőségem.Puszi! /neked lehet,te lány vagy! :D /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#58) venember83 válasza rarri (#57) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor itt egy barati jotanacs, vesszo, pont, felkialtojel, stb. utan legy szives nyomj egy space-t, sokkal szebb es attekinthetobb lesz a "irasod" ;) Koszonom.

[ Szerkesztve ]

(#59) rarri válasza venember83 (#58) üzenetére


rarri
senior tag

Na,most röhögtök ki!Mi az a space? :F A klaviatúrámhoz térkép kellene...Van itt ugyan egy furcsa s betű az Esc alatt.Lehet hogyez az?Nem.Hát ez elgondolkodtató...A telefonomon is csak a fele szolgáltatást használom. :B Amúgy elolvastalak téged is! ;] Nekem eddíg csak más ügyem volt a rendőrökkel...

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#60) Kidus válasza rarri (#59) üzenetére


Kidus
őstag

Space az a hosszu bill alul.
Elerhetoseg meg johet priviben :)

Assuming Control

(#61) P00By válasza tiv83us (#51) üzenetére


P00By
nagyúr

Áh kicsit se :D

Szeretnék én is köszönetet modani, nem vagyok régen tag,de nagyon sokat segített az a sok információ amit itt kaptam!Mind a logoutos cikkekből, mind a tagoktól!Mindenkinek Boldog Karácsony kipihenését :D és Boldog új évet kívánok! :R

(#62) rarri válasza Kidus (#60) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm,ki fogom próbálni! :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#63) Racecam válasza rarri (#41) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor kinek a korosztálya is vagy?
Én pont szét vagyok szedve, csak meg kellene fogni és össze kellene rakni. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#64) philoxenia válasza Racecam (#63) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Konkurrencia. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#65) Racecam válasza philoxenia (#64) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Messze van, nem játszik.... :U :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#66) philoxenia válasza Racecam (#65) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Virtuálisan ? Vagy az a fiú volt? ;]
Pont jól szúrta be a linket. ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#67) tiv83us válasza Racecam (#65) üzenetére


tiv83us
veterán

Kitudja, lehet, hogy a feher feju sas is ideat van...:U

Kep

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#68) philoxenia válasza tiv83us (#67) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vagy oda készül? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#69) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Én is köszönök nektek majdnem mindent, a PH! közösségének is sokat köszönhetek , de sok moderátornak is. Külön kiemelném azokat a moderátorokat akik "hittek bennem" és tartották a hátukat amikor nagyon a szakadék szélén táncoltam, remélem nem kelett csalódniuk bennem:). Névszerint senkit nem emelnék ki, szerintem nagyon jól tudja mindenki abbol az időböl hogy ki az aki ellenem és melettem szólt:).
Üdv. TexT

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#70) BlacKSouL válasza Racecam (#63) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:DD :R

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#71) Bash válasza tiv83us (#40) üzenetére


Bash
őstag

Mivel viszont mellettem éppen nincs senki, ezért én mindenfajta következmény nélkül kérhetek fényképet. :) És bízzunk benne, hogy rarri is olvassa ezen sorokat.

http://bashtravel.com/

(#72) tiv83us válasza Bash (#71) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor Marcius 29-en double-date Floridaban? :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#73) SLYM válasza tiv83us (#3) üzenetére


SLYM
veterán

hehe Mark-nak mióta MarKoo a neve?
egyébként nem 1 házigazda van akinek még 1 postját se láttam, csak vladi keresőjébe találkozok velük össze. nemtom miért írnak ide ilyen keveset

egyébként engem mindig nagyon érdekelt, hogy a házigazdák közül ki milyen feladatot lát el itt a ph-n. ezt lehet tudni vagy ez ilyen titkos dolog?

tényleg mind kap fizut? ennyi ember megél (vagyha nem is él meg, de itt is dolgozik) a PH-ból? :Y

(#74) tiv83us válasza SLYM (#73) üzenetére


tiv83us
veterán

Kb. egy eve kapott /ismet uj nevet/.
A HG-k tobbsege cikkeket ir a Ph!-nak, tovabba a szerver/oldal tulajdonosai. Arrol, hogy ezert penzt kapnak-e /jozan paraszti esz/, illetve ha igen akkor mennyit, azt mi halando modok, ill juzerek nemtudhatjuk, illetve nincs is tul sok kozunk hozza.
De a to kulonbseg a modok es a hg-k kozt az, hogy ok hivatalosan is alkalmazottjai a Prohardver!-nek.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#76) rarri válasza Racecam (#63) üzenetére


rarri
senior tag

Én az a korosztály vagyok,aki már sok olyan dolgot megtapasztalt,amit egy 2O éves elképzelni sem tud./most magamból indultam ki/ Amúgy egy hölgytől ilyet kérdezni! :B Amúgy nem én vagyok rá a megfelelő ember,hogy szétszedjelek,de biztosíthatlak,hogy rengeteg nő vár egy ilyen lelkes tagra! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#77) rarri válasza tiv83us (#67) üzenetére


rarri
senior tag

Azt hittem,hogy ti Moderátorok tudjátok hogy ki mikor lép ki a rendszerből... :U

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#78) P00By válasza rarri (#76) üzenetére


P00By
nagyúr

Hmm akkor kíváncsian várom az elkövetkező éveket! :)

(#79) rarri válasza Bash (#71) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Bash,egy a gond hogy viszont én nem küldhetek neked képet magamról mindenfajta következmény nélkül. Kérlek nézd ezt el nekem... :B

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#80) rarri válasza P00By (#78) üzenetére


rarri
senior tag

De akkor nem szabad ám tétlenül hagyni elszaladni az éveket! Szorgalmasan gyakorolni kell!! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#81) Racecam válasza rarri (#76) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Félreértetted.
A szétszedés már megvolt, össze kellene rakni... :U

u.i.: Ugye a 20 évessel nem rám céloztál? :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#82) Bash válasza rarri (#79) üzenetére


Bash
őstag

Úgy gondolom, hogy egy képnek vajmi kevés jelentősége van. Az utcára is kimész minden nap és "mutogatod" magad olyan embereknek, akikkel soha nem váltottál egy szót sem. :U

http://bashtravel.com/

(#83) P00By válasza rarri (#80) üzenetére


P00By
nagyúr

Azt teszem,bár most "leragadtam" :U

(#84) rarri válasza Bash (#82) üzenetére


rarri
senior tag

Nem is mutogatom!! Csak akkor,ha be vagyok tépve! :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#85) rarri válasza P00By (#83) üzenetére


rarri
senior tag

Az mit jelent?

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#86) venember83 válasza rarri (#84) üzenetére


venember83
nagyúr

Ejnye, igy nem lesz sikered a Mitulátbátinál... :(

(#87) bbazsy válasza Bash (#82) üzenetére


bbazsy
őstag

egy kis leleményesség kell, és a vágyad teljesül;)

mod: eszterencshez viszont a leleményességem kevés volt, a dicséret viszont sok. ki Ő?

[ Szerkesztve ]

..

(#88) rarri válasza venember83 (#86) üzenetére


rarri
senior tag

Bevállalom... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#89) tiv83us válasza rarri (#88) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem akarom promotalni az oreg piros sipkasat, de eros, izmos, /vitaminokban/ gazdag, minosegi ice tea-t /item: nektar/ iszik, csakis a legkivalobb anyagokbol elkeszitett ciganypecsemyet eszi es lelke melysegenek bugyrai nem ernek fel a Grand Canyon sziklas, kanyargo kanyonyjai nagysaganak felevel sem. :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#90) bbazsy válasza bbazsy (#87) üzenetére


bbazsy
őstag

oké, megoldottam..

h ON is legyek + az előbb kimaradt:
szintén köszönöm az összes modnak a munkáját, segítségét(kaptam nem keveset anno), meg mindent:)

hajrá jövőre is:)

[ Szerkesztve ]

..

(#91) Winner_hun válasza tiv83us (#74) üzenetére


Winner_hun
félisten

1 éve? R4-R5 váltás előtt kapott új nevet;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#92) rarri válasza tiv83us (#89) üzenetére


rarri
senior tag

Te voltál a krampusza? :DDD Amúgy én is imádom a cigánypecsenyét hasábburival és paradicsomsalátával,és már a nyuszit várom a tojásaival!! :DDD /Kidusnak felhatalmazás,hogy lecenzúrázhat bármikor :K /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#93) tiv83us válasza rarri (#92) üzenetére


tiv83us
veterán

Na, hat akkor hol itt a baj? Ciganypecsenye stimmel, tojas is van, nyuszi meg majd lesz :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#94) Racecam válasza tiv83us (#93) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nekem már nem is válaszol, úgyhogy kereshetek magamnak másik legózni szerető hölgyet.... :U

Azt hiszem csapos-ra gondolt... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#95) rarri válasza tiv83us (#93) üzenetére


rarri
senior tag

Okos...Erre a válaszra lefagyott az agyam.Egyszerübb információkat kérek az újraindításhoz... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#96) tiv83us válasza rarri (#95) üzenetére


tiv83us
veterán

Kaja, szex, haziallat :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#97) csapos2


csapos2
addikt

Na, már itt is vagyok! Lehetek háziállat?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#98) tiv83us válasza csapos2 (#97) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem nyuszi alatt, nem egy mutans kecske...ize szamarat ertett, de biztos te is megteszed :D ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#99) rarri válasza Racecam (#94) üzenetére


rarri
senior tag

A húsz évessel nem rád céloztam,csak a saját húsz éves koromból /emlékeimből/ indultam ki. EZÚTON SZERETNÉM FELHÍVNI A FIGYELMÉT A GYENGÉDSÉGRE VÁGYÓ MAGÁNYOS "ÉHES" NŐKNEK RACECAM NEVÜ BARÁTUNKRA! íRJATOK NEKI BÁTRAN. Remélem tudtam segíteni! :))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#100) tiv83us válasza rarri (#99) üzenetére


tiv83us
veterán

:(

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.