Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az érdekes lesz kontrollerrel. Vagy árkádosítják? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) ldave válasza .LnB (#1) üzenetére


ldave
félisten

PC-n mindenki kormánnyal tolja?

A Slime draws near! Command?

(#3) .LnB válasza ldave (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen.

;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Most meg kéne lepődnöm ? ...

(#5) bulikavagyok válasza .LnB (#1) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azért vannak "kormányosok" konzolon is.. Például én. :P
ProjectCARS-t többen nyomják kormánnyal boxon, mint kontrollerrel. Mondjuk ez nem is csoda..
Egyébként jippiáé! Már alig várom, h kipróbálhassam! :DD

[ Szerkesztve ]

(#6) Bjørgersson válasza .LnB (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Konzolokhoz is vannak kormanyok, nem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) oriic válasza Bjørgersson (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, aranyáron. :D

Live-Die-Respawn

(#8) winhate válasza oriic (#7) üzenetére


winhate
őstag

Akinek konzolra + tv + jatekra tellik valszeg kormanyra is fog.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#9) lmno válasza winhate (#8) üzenetére


lmno
őstag

Csak amikor annyiba kerül a kormány, mint a konzol (vagy többe), akkor elgondolkozik az ember.

(#10) .LnB válasza Bjørgersson (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem véletlenül írtam kontroller-t. Ha kormányt akartam volna akkor azt írok.
Sokan a Dirt nevet látva lehet rárepülnek majd, mert at hiszik olyan mint a Block féle Dirt rally-k. Ők fognak meglepődni. És gondolom a konzolosok elég kis százalékának van kormánya.

Nekem meg van a játék, kormánnyal játszom/játszottam vele. És még úgy is elég melós a vezetés benne. Persze minden segítséget kikapcsolva.

Szóval nem arról szólt a kommentem, hogy kinek van kormánya, hanem kíváncsi leszek ha valaki kontrollerrel ül le vele játszani az milyen lesz.

De szinte biztos vagyok benne, hogy kicsit árkádosítják a kontrolleres irányításához.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Csapoati válasza .LnB (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vaaagy bekapcsolja a gamer a segítségeket. :) Egy szimulátort se lehet assist offal kontrollerrel normálisan irányítani. Szóval nincs itt semmi újdonság.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) .LnB válasza Csapoati (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre utaltam én is. De sokaknak nem esett le.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) lmno válasza .LnB (#10) üzenetére


lmno
őstag

"kíváncsi leszek ha valaki kontrollerrel ül le vele játszani az milyen lesz."
Ezt most is kipróbálhatod pc-n (egyébként fasza).
Mit árkádosítanának? Ha nem megy, bekapcsolja a segítségeket, a PCars is full ugyanaz konzolon tudtommal (ha a fizikát nézzük).

(#14) bulikavagyok válasza lmno (#13) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hja, a ProjectCARS a legjobb példa erre! Az irányítás ugyanaz mint PC-n - így kontrollerrel nem is nyújt túl nagy élvezetet a játék (kis túlzással játszhatatlan). Ezt a játékot is leginkább a kormányos xboxosok fogják venni, a kontrollereseknek meg ott van a FH2 Storm Island, ha rallizni támad kedvük! :)
Szerk.: Assetto Corsa dettó! Ha ez sz@r lesz kontrollerrel, akkor az vajon milyen? :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Torry


Torry
addikt

Én xbox 360 kontrollerrel jatszom, jobb mint az ezer éves wingman formula force gp :D
Egész értelmes futamokat lehet vele produkálni és élvezhető.

(#16) TESCO-Zsömle válasza oriic (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

ECCI7000 olcsóbb? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) oriic válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az komoly az az ár amit látok? :D

Live-Die-Respawn

(#18) TESCO-Zsömle válasza oriic (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Halálosan. Az előd 6000 se volt sokkal olcsóbb, mikor az volt a flagship.

sz: Ez nem játék. Ez szimulátor.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.