Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Lehet az volt a baj, hogy nem FB kompatibilisen mondtad a szomszéd lányoknak, hogy hívják a rendőröket. Ez a baj a mai fiatalsággal, semmit nem lehet szinte rájuk bízni. :W

(#2) buherton


buherton
őstag

A tolvajkergetők sorozat nagyon jól visszaadja, hogy milyenek az állapotok budapesti kerületi kapitányságokon. Lopni, betörni simán lehet büntetlenül :( .

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#4) #67977536


#67977536
törölt tag

Szègyen.

(#5) #56230144 válasza #20749568 (#3) üzenetére


#56230144
törölt tag

De

(#7) #56230144 válasza #20749568 (#6) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nézz rá a 14-15 éves korosztályra, és megtudod.

(#8) KaiotEch válasza #56230144 (#7) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kitolhatod 17-ig. Bár a mai 18 évesektől sem lehet sokkalta többet várni. Gátlástalanok, megbízhatatlanok, tiszteltet nincs...

[ Szerkesztve ]

(#9) #56230144 válasza KaiotEch (#8) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezt hozta nekünk a "nagy szabadság" :(

[ Szerkesztve ]

(#10) #67977536 válasza KaiotEch (#8) üzenetére


#67977536
törölt tag

Az idősebb nemzedék mindig is ezzel a véleménnyel volt a fiatalabbról.
Értem én,hogy borúlátó a magyar, de szerintem ennyire nem rossz a helyzet, hogy az egész generációra vonatkozó megállapításokat tehessünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Heavyrain válasza #67977536 (#10) üzenetére


Heavyrain
őstag

Én pont a fiatalabb nemzedékhez tartozom és sajnos csak megerősíteni tudom,amit KaiotEch írt. :(
Abba meg inkább bele sem szeretnék gondolni,hogy mi lesz a következő generációval,akiket a mai fiatalok fognak felnevelni...

[ Szerkesztve ]

(#13) konci79


konci79
őstag

Legfrissebb helyi újságból idézet:

"SEGÍTSÜNK EGYMÁSNAK!

Forduljon bizalommal a helyi körzeti megbízotthoz, vagy tegyen bejelentést a 107-es, illetve a 112-es segélykérő telefonszámon. Ha mód van rá, a szomszédokkal együtt tartsa szemmel lakását, hogy az esetlegesen ott tartózkodó betörő ne tudjon észrevétlenül távozni. Ha látja, jegyezze meg személyleírását, ruházatát, gépkocsijának ismertető jegyeit – rendszám –, menekülésének útvonalát.

MEGERŐSÍTETT SZOLGÁLAT

Közbiztonságot megerősítő szolgálatot lát el a Készenléti Rendőrség több megyében, így Szabolcs-Szatmár-Beregben is. A nyári hónapokban a turisztikailag frekventált helyeken kerékpáros járőrök is segítik a lakosságot. Megjelenésükre így leginkább a következő helyeken lehet számítani: Nyíregyháza belvárosában, Sóstófürdőn, valamint a Tisza-parton. A rendőrök célja elsősorban a lakosság segítése, ám ha jogsértést észlelnek, minden esetben megfelelő módon intézkedni fognak."

(#14) Zoja™ válasza konci79 (#13) üzenetére


Zoja™
őstag

Marketing bullshit... ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Agostino


Agostino
addikt

legközelebb mondd azt, hogy agyonverted a tagot, akkor pillanatok alatt ott vannak megvédeni a jogait. veled akkor fognak foglalkozni ha gyorshajtasz. de akkor nagyon készségesen segítenek elutalni / befizetni a rád kirótt sápot.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#16) #51736960


#51736960
törölt tag

nálunk a társasházban lakik egy nagyon idős házaspár, néhány havonta mindig betörnek hozzájuk. sajnos eléggé szenilisek, szinte bárkit beengednek, bármilyen kamu dumát bevesznek... a tolvajok pedig egymásnak adják az infót, hogy ide be lehet jönni.
én magam is láttam a tolvajokat 2 alkalommal is, de hiába teszünk feljelentést, már azt sem tudom hányat :(

egyszer elkaptunk egyet a közös képviselővel (aki amúgy egy öreg fószer), én csak a karját fogtam a tolvajnak, a 70 éves papa meg akkora pofonokat adott a kis vékonydongájú fekete reteknek, hogy azt hittem, megöli, úgyhogy el is engedtem, 1 másodperc alatt el is tűnt :)

[ Szerkesztve ]

(#17) mickemoto válasza Agostino (#15) üzenetére


mickemoto
őstag

Hihetetlen hogy még vannak akik a bűn éber őreiben bíznak. :W

(#18) beefjeez


beefjeez
senior tag

"Megfordult a fejemben hogy visszatartom erőszakkal,de elvetettem"
Innentől felesleges bármilyen felháborodásod, pláne hogy azon kattogtok meg szidjátok az egész fiatalságot, mert egy random idegennek első szóra nem hívta fel két csaj a rendőrt :DDD :DDD

(#19) #56230144 válasza beefjeez (#18) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ha agyonveri, akkor még őt veszik elő, és csúnya rasszista lesz. A 2 csajjal kapcsolatban: Ha valaki bűntényt él át, vagy csak simán értesül róla ( látja pl) akkor KÖTELESSÉGE rendőrt hívni, az meg már mellékes, hogy szerintem 1 random idegen nem ordít oda, hogy hívjanak rendőrt, ha nincs rá ok.

(#20) konci79 válasza beefjeez (#18) üzenetére


konci79
őstag

Igen,ha csak vészhelyzetben fordulok az erőszakhoz akkor meg is érdemlem hogy kiraboljanak,leszúrjanak stb. a te logikád szerint?
Egyébként a 2 leányzó ezerszer látta hogy lent cigizek a ház előtt,persze ettől még nem ismernek.
Miután gyorsan rájöttem hogy egyedül vagyok és egyet próbálok az ajtó mögött tartani,másik meg a hátam mögött van amíg próbálkozom a kaputelefonnal szerinted mi lett volna a teendő(utólag mindenki okos,én is)?
Tulajdonképpen akár boldog is lehetek hogy nem egy unalmas vasárnapom volt,nem?

(#21) beefjeez válasza konci79 (#20) üzenetére


beefjeez
senior tag

Nem erről van szó, hogy te most ismerteted a teljes helyzetet, mivel nem voltam ott, ezért nem ismerem teljesen, szerintem feleslegesen magyarázod bele ezt a kaputelefonos helyzetet.
Valahogy maradásra kellett volna bírnod őket, mert ennek így a saját szivatásodon (rendőrökkel való szenvedés, stb.) nem volt sok értelme.
De ez csak az én véleményem, várható volt hogy csak a te nagy hős típusú kommenteket fogod eltűrni :DDD

(#22) konci79 válasza beefjeez (#21) üzenetére


konci79
őstag

Nem igazán értem a te gondolkodásodat...Miért lennék én hős?
Nem álltam le velük harcolni,nem vagyok harcművész,ha megpróbáltam volna akkor kiáltanám ki magam hősnek ...
Leírtam,hogy kaputelefonon próbáltam segítséget kérni,közben nem tudtam megtartani az ajtót akkor ment ki a benti kölyök.
De te biztos összeverted volna mindkettőt,tőlem akkor és ott ennyire futotta.Babát várunk,költözés előtt állunk, nem tehetem meg hogy leálljak harcolni 2 kib...t gyökérrel akiknek betörés a hobbijuk,utána meg én mászkáljak bíróságra(mint az egyik ismerősöm hasonló miatt) ha esetleg beperel mert neki jogai vannak.
Vagy rosszabb esetben mondjuk előkap egy kést valamelyik és megszurkál...
De én hősködöm...
Csak leírtam egy esetet ami megtörtént velem,de remélem nálad is megesik majd hasonló és beszámolsz róla te mit tettél,hátha (remélem nem lesz több ilyen) legközelebb okosabb leszek én is.

(#23) mickemoto válasza #56230144 (#19) üzenetére


mickemoto
őstag

Na igen.Ez itt a gond kéremszépen.

(#24) dabadab válasza #56230144 (#19) üzenetére


dabadab
titán

"Ha agyonveri, akkor még őt veszik elő"

Teljesen jogosan. Egyebkent nem tudom, hogy ezt honnan vetted, mert az agyonveres csak a te fejedbol pattant elo, eddig arrol volt szo, hogy ott tartja.

"Ha valaki bűntényt él át, vagy csak simán értesül róla ( látja pl) akkor KÖTELESSÉGE rendőrt hívni"

Nem, nem az. (Szerencsere, kulonben valoszinuleg fel kellene jelentened a fel barati korodet.)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#25) konci79 válasza dabadab (#24) üzenetére


konci79
őstag

Nem tudom van-e erre paragrafus,de azért gondolom illő lenne segíteni pláne ha kéri is valaki.
Nem hibáztatom nagyon a lányokat(persze jó lett volna telefonálniuk),sokan nem tudnák mit is tegyenek.
De ha csak egy ember is ezen vélemények alapján pl. gyorsabban tud majd dönteni ilyen helyzetben,már megérte leírni.
Gondolatébresztő írásnak szántam, látszik azért hogy megosztottak a vélemények .
Bárcsak sose kellene ilyenekről beszélni...

[ Szerkesztve ]

(#26) dabadab válasza konci79 (#25) üzenetére


dabadab
titán

"Nem tudom van-e erre paragrafus,de azért gondolom illő lenne segíteni pláne ha kéri is valaki."

Persze, ezzel nincs is semmi baj. Gondolom a lanyoknal is inkabb az lehetett, hogy nem ertettek, hogy mi tortenik, nem az, hogy direkt nem akartak segiteni (es igy utolag azert talan az is latszik, hogy ha hivtak volna a rendoroket, az se feltetlenul jelentett volna nagy segitseget).

DRM is theft

(#27) #56230144 válasza dabadab (#24) üzenetére


#56230144
törölt tag

"Szerencsere, kulonben valoszinuleg fel kellene jelentened a fel barati korodet" Vigyázz, ha személyeskedsz a rangod sem véd meg :)

(#28) dabadab válasza #56230144 (#27) üzenetére


dabadab
titán

Nem szemelyeskedes, fogalmam sincs a barataidrol, de azt azert a statisztikak alapjan lehet sejteni, hogy szerzoi es szomszedos jogok megsertese, kabitoszerrel valo visszaeles, kozuti veszelyeztetes, koltsegvetesi csalas meg hasonlok akadnanak boven.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#29) #56230144 válasza dabadab (#28) üzenetére


#56230144
törölt tag

Akkor én értettem félre, sorry.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.