Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Goblin12


Goblin12
őstag

De jó, hogy megint majd dönteni kell 2 cég között, hogy most ezt vagy azt vegye. Igazából megint csak, hogy az AMD mit lép, de inkább majd megvárom, hogy mi is sül ki belőle. :K

Lényeg az, hogy legyen jó. :R

[ Szerkesztve ]

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Crytek inkább a Crysis folytatással foglalkozzon. :(

Live-Die-Respawn

(#3) Paul119 válasza oriic (#2) üzenetére


Paul119
addikt

Az amd is inkább másra költhetné a pénzét:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szerintem meg a Crytek-kel végre megmutathatják mi is az a VR. Aztán jöhet a vr Crysis is, de addig is nagyot robanthat a technikai elsőbbségével az AMD...

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kis off. Nincs valakinek ismerőse a Crytek Hungary-nál? Mi jót csinálnak ők mostanában?

Live-Die-Respawn

(#6) anulu


anulu
félisten

nálam az lesz a befutó, amelyiket normálisan lehet majd szemüveggel használni

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Ragnar_ válasza oriic (#2) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ha már megemlítetted én egy rebootnak jobban örülnék, szerintem Crysis volt messze a legjobb része a szériának.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#8) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Namost ez csak akkor működik, ha cryenginnel fejlesztik a játékot, és AMD konfigon játsszák, viszont az mindegy, hogy Oculus vagy Vive ha jól gondolom. Lehet, hogy lesz megint 2 Csoport AMD/Cryengine és Nvidia/UE4 (meg ugye a folyamatban lévő oculus , és Vive fejlesztések) ez majd kiderül később

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#9) Ragnar_ válasza oriic (#5) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ismerősöm nincs, de legutóbbi infóm, hogy mobil játékokhoz fejlesztettek, nem tudom mennyire aktuális ez jelenleg..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#10) oriic válasza Ragnar_ (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyit tudok én is jelenleg. Crysis Warhead után átnyergeltek mobilokra, de hogy azóta mi van velük, azt nem tudom.

Live-Die-Respawn

(#11) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Ahm... Attól hogy kiadnak egy hi-end gépet a mezei játékosnak még nem lessz töle több zsetonja megvenni. Vesz valami mást Ami megint csak töredezettséget jelent.

(#12) Kékes525


Kékes525
félisten

Nekem sajnos a VR, mint ahogy a 3D is használhatatlan. Ez van.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.