Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ati1979 válasza demyen (#48) üzenetére


Ati1979
veterán

:Y Ezt a feltűnően kedvező ajánlatot észre sem vettem! :C
Szerintem itt lenne végre az ideje bejelenteniük, hogy többé nem árulnak telefon készülékeket.

Sosem késő önkritikát gyakorolni!

(#52) ricshard444


ricshard444
veterán

Hát ez vicc gyerekek :U

Vannak dolgok...

(#53) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Aki ezeket az árakat kitalálja a piafone-nál, azzal kellene beszélgetni, hogy hogy is van ez, hogy több telefon olcsóbb kártyafüggetlenül, mint szolgáltatói zárral.
De aztán lehet szürkehályog van a szemén. :D

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#54) Arena87


Arena87
aktív tag

"Samsung Galaxy S III
kártyás csomagban 174 990 Ft (-15 000 Ft)"

Ez most valami rossz vicc? :D Aki ennyiért megveszi az egy bolond ember. :(((
Simán 60ezer huf profit. :U

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#55) rankesz válasza BroCreSt (#53) üzenetére


rankesz
veterán

Mit több? Mind!
Bevonzott a cím, miszerint komolyabb áresések, és a hajam égnek állt, még az új áraktól is!

Legdurvább a Lumia 800 módosítás előtti kártyás ára...
Súlyos egy cég azt kell hogy mondjam. :N

(#56) DS39


DS39
nagyúr

a Vodafonenál mit szívtak? :s

(#57) BroCreSt válasza rankesz (#55) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Én is a cím miatt lestem be ide, de hát megint csak csalódás lett belőle! :)

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#58) kenwood3 válasza rankesz (#55) üzenetére


kenwood3
őstag

De legalább becsalogatott minket :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#59) Benetnes


Benetnes
tag

Hát ha ilyen látok egyszerűen megőrülök:
Kik ezek a betegek?
Mik ezek az árak?
Samsung S3 173 amikor csak 120 újonnan használtan pedig 90-100 körül van!
Samsung S2 kb 118 mikor csak 90 és 70 patika állapotban!
Note 2 pedig hát majdnem le....tam magam van aki 200 kiad érte?!?!?!?!?!?!?
Újonnan Függetlenül 140 de ez kb 2 hetes ár, előtte volt 130 ért is!!!!
S3 mini meg szóra sem érdemes kb 65.000,-be meg is áll!
Hol élnek ezek? Ace kb 40 használtan meg 20-25
Veszek pár S3-at 110-ért és eladom valamelyik Vodafone előtt 150-ért
mert gondolom Full Madarak járnak be!
Persze a "rendes" garancia, hát az nem játék sokat számít
DE
+ 40-50,000.-
+ Kártyafüggő
+ Brutál díjcsomag-hűségidővel
+ 0 kedvezmény vagy 500.-
Megéri nem?

(#60) Braddock válasza Benetnes (#59) üzenetére


Braddock
őstag

A 2 év gyári garis árakat hasonlítsd a Voda áraihoz. Ne az 1 év bolti garist, amit csak ugyanolyan madár vesz meg, mint aki a fenti árakon a Voda ezen telefonjait. Az igaz, hogy még így is drágán adják a telefonokat, sokszor még 2 év rablánccal.

(#61) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Nem kell venni tőlük és kész. Majd észbekapnak, a válság ha másra nem is arra jó volt hogy egyre tudatosabbak a vásárlók, jobban megnézik mit és mennyiért vesznek. :U

(#62) ricshard444 válasza Braddock (#60) üzenetére


ricshard444
veterán

Yep, soha többet rablánc..., T-Mobile-nál vettem még anno egy S2-t a lényeg az,hogy havi 10k volt a díjcsomaggal együtt, majd januárban nem küldték,bemegyek hogy most mi is van. Aztmondja a csávó: Jah...hát ez már nem nálunk van hanem a behajtóknál és 150k-val tartozom mert nem küldték 2 hónapig?!?! Én meg nem vettem észre,mert ígyis sok a számla... Végre kifizettem most a 150k-t ( 60 helyett ) még kérdeztem is ennyi volt??? Aztmondták igen, erre jön idén januárban a számla megint 60k-ról,hogy nem fizettem a DÍJCSOMAGOT AMIT MÁR LETILTOTTAK MONDJUK 1 ÉVE

Lehúztak rólam 300k-t egy telefonért....és 100%,hogy nem küldtek számlát 1 évig + az a 2 hónap, nem vagyok hülye. :W :W Csak úgy tudtam fizetni,hogy eladtam a telefont,most egy semmire nem való 3000s sz@rral szenvedek... THANK YOU TMOBILE

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#63) dfsz34


dfsz34
őstag

Én flottás vagyok, úgy még megéri. Azt választottam, hogy olcsón telefonálok, de telefont ezektől tényleg nem lehet venni. Van egy corby-m, ami már régi azért és nézegettem a kifejezetten flottás ajánlatokat és majdnem kiestem a székből.

Tényleg úgy tűnik, hogy nem akarnak ezek telefont eladni, csak előfizetést vagy pedig most van elég előfizetőjük, úgy gondolják.

Pedig, pedig, nagyon sok embernek szinte mindegy, hogy melyiknél van, csak kapjon olcsón egy telefont.

Legalább néhány kommerszebb készüléket tarthatnának, nem ezek az eszementek árak szinte minden árkategóriában.

ja, köszönet porgram keretében adnak 500 forint kedvezményt meg még 2000-t ha neten vásárolok.
Ismerőshöz hozzávágtak egy szifont amcsiban, köszönetképpen végül is, hűség miatt és egyébként én többet fizetek (és kevesebbet beszélek) mint ő, na erre varrjon valaki gombot

[ Szerkesztve ]

(#64) Plebi válasza tick (#7) üzenetére


Plebi
senior tag

Ma hivtam a voda ügyfélszolgálatot, hogy mondjanak arra valamit, miért 104e Ft a lumia800 2év hűséggel flottában, amikor vitamaxban 62e Ft. Erre a válasz annyi volt, hogy érdekesnek találja, visszahív...

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#65) tick válasza Plebi (#64) üzenetére


tick
aktív tag

Köszönöm...ezzel a maga keserédes értelmében feldobtad a napom! :D

Egyébként hova tűntek a hírek a magyarországi amazonról? Igazán behozhatnának néhány olcsóbb telefont...

[ Szerkesztve ]

Everything that has a beginning... has an end

(#66) Midway


Midway
senior tag

Nagyon rendes a voda. Többen írták, hogy 2000 ft a különbség az alap és kártyás telefon között.
De csak 1500 mivel 500ft lebeszélhető.

Nevetséges.

Még az elsők között szerződtem velük anno a rock&roll csomag miatt.

Most több kedvezményt kap egy új belépő mint én.
Nagyon "megbecsülnek".

Ma már Flottás vagyok , de telefont nem veszek náluk és ha találok jobb flottát valahol átmegyek bárhová.

Az sms és mobilnet díjakat már nem is említem.
Mind a 3-nál szinte ugyanaz. De "nincs kartell"

Angliában a haverom vett egy 30 fontos előfizetést.
5000 perc! lebeszélhető és korlátlan (szó szerint!) internet van benne.
Az 1 év szerződésért ajándékba kapta az akkor csúcs SGS 2-öt.
Akkor itthon 100 felett volt az ára.

Van meg mit tanulni ezeknek......

[ Szerkesztve ]

(#67) Weeman1


Weeman1
veterán

Ezek az árak azért kemények. :D

Xiaomi 11T Pro

(#68) Vangelis válasza Plebi (#64) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Valahogy vissza kell hozni az olcsó percdíjakat :D

Én is flottás voltam, itt vodkánál. De amikor rátolták a telekom adót le is léptem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#69) lapuli válasza Ati1979 (#37) üzenetére


lapuli
tag

Még ha lenne nekik cég ahol barátnőm dolgozik most hosszabbitottak 16 telefonból 6ra kellett várni samu,htc,sony márkából és meg vettek gsm boltban mert náluk nem volt

[ Szerkesztve ]

Jaaa spricce dóze maximum

(#70) AMD Power válasza Midway (#66) üzenetére


AMD Power
titán

Ez Mo sajnos. Itt minden más. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#71) Ati1979 válasza lapuli (#69) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem nekik nincs is raktáron kb. egy telefonjuk sem. :)

Max. amiket kiállítanak. Ilyen árakon úgysem adnak el egy készüléket sem.

Szívrohamot kapna szerintem az eladó meglepetésében, vagy legalább elájulna, hogyha valaki mondjuk bemenne és kérne egy Note2-t. :)

Ők sem gondolják komolyan azt szerintem, hogy vesz tőlük valaki valamit.

(#72) lapuli válasza Braddock (#60) üzenetére


lapuli
tag

Én is azt mondom h jobb a gyári gari de ilyen árnál ha 170 ezer egy telo amire fizetsz 2 évig havi 10 et akkor a végére kijön 390 ezer vagy a csóró magyar mint én megveszi gsm bolt, ebay vagy ami olcsó 120 ért havi 3000 et rátölt az 2 év alatt 190 ezer és imádkozik hogy ne legyen baja :-)

Jaaa spricce dóze maximum

(#73) Braddock válasza lapuli (#72) üzenetére


Braddock
őstag

Félre ne érts, Én sem venném szolgáltatónál. Csak ne a gsm boltos 1 év általuk vállalt garist hasonlítsuk a hivatalos gyári 2 évessel. Van gsm boltokban ilyen is, azt ajánlott megvenni. Úgy látom a szolgáltatók - és ebben nem különbözik egyik sem - hülyének néz mindenkit.

(#74) lapuli válasza Braddock (#73) üzenetére


lapuli
tag

Naná h hülyének néznek mindig a kispiac magas árral jönnek tehát az okosabbak megveszik külföld ahol nő a piac itt meg :-o csodálkoznak és mennek el, de legalább nálunk majd lehet venni nexus 4 et amilyen ára annak lesz/van.

Jaaa spricce dóze maximum

(#75) pit stop


pit stop
addikt

Ad1: Azoknak akik azt mondják, hogy úgysem vesznek telefont az emberek vodánál: pár hete egy hasonló posztnál páran elkezdtük nézni vodaboltokat ha arra jártunk - mindegyiknél volt készülék eladás. Nyilván ez nem reprezentatív és normális árakkal lehetne több is, de először nézzetek körbe :)

Ad2: Aki még mindíg percdíjakkal jön egyéni példák helyett ajánlom figyelmébe hvg jan. 19-i számát amiben eurostat felmérés és elemzés van erre, nem kiragadott példákkal (mivel sokkal régebbi szám s egyszeri szakmai cikk volt nem reklám helye szvsz., plagizálni nincs kedvem logoutra, de tovább ha kell privát)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#76) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

vodafone FB oldalára írtam ezt:

"Tisztelt Vodafone!

Bár valószínűleg úgy sem reagáltok rá, de azért leírom a véleményem...

Komolyan mondom kib*szott gáz amit ti az árasás címszó alatt a vodafonnál műveltek.

Samsung Galaxy és Note sorozat úgy ahogy van átbaszás. 20-30-40 ezer forintokkal drágábban adjátok őket két éves (!!!) előfizetéssel, mint a független készülékeket, gyári (!!) samsung garanciával.

Más szolgáltatókhoz képest pedig van, hogy ugyanolyan előfizetési díj mellett nálatok + 47.000 FT egy okostelefon. És ez nem ritkaság, hiszen már jó ideje nálatok a legdrágább minden.

Aki nem hiszi, nézze meg az árakat. Vesse össze őket. Számomra döbbenet... (És ahogy olvasom egyes fórumokan, egyre többen váltanak szolgáltatót a szenzációs áraitok miatt.)

Az okokra lennék kíváncsi, valamit arra, hogy az a tény, hogy ti nálatok a legszopatósabb megvenni a telefont, talán annyira jövedelmező lenne? Kizártnak tartom.

Úgy sem tudtok értelmes magyarázattal szolgálni, ezért nem is nagyon várok választ, a véleményemen úgy sem sokat változtatna... (És akkor én még szerencsésnek mondhatom magam, hogy én csak egy ex vodás vagyok... És pont ezen ook miatt váltottam annó...)

Ezúton is pacsi nektek!"

######

A válasz tőlük:

"Szia Renátó! A készülékárak meghatározása számos folyamatosan változó paraméter figyelembe vételével történik, ilyenek például a beszerzési árak. Érdemes folyamatosan figyelni oldalunkat, bízunk benne, hogy hamarosan lesz olyan ajánlatunk, ami elnyeri tetszésedet! Szeretnénk megkérni továbbá, hogy a jövőben kerüld oldalunkon a trágár megnyilvánulásokat és töröld bejegyzésed, köszönjük!"

Most kommentáljam nektek?! :O :F ;]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#77) Hina válasza unrealnoise (#76) üzenetére


Hina
aktív tag

Mire számítottál...
Aki válaszol nem kompetens semmiben, csak hang, hogy ne a nagy semmibe beszélj.
Leszek én a beszerzőjük, és a MM-ból mennyiségi kedvezménnyel szállítom nekik csak picit drágábban a készülékeket :)

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#78) unrealnoise válasza Hina (#77) üzenetére


unrealnoise
senior tag

:K ;]

Persze, jött egy sablonválasz, nem is számítottam másra, viszont tényleg nem értem, hogy nem hullanak a fejesek ezért az árstratégiáért felelős osztályon.

Értsd: Nem kell, hogy jobb ajánlatokat adjanak, mint a T-mobilnál vagy Telenornál. Egyszerűen azt kellene, hogy teljesítsék, hogy versenyképes árakon adjanak telefont.

Mert ez a +20 +30 +40 (sőőőt láttam többet is már) rémisztően sok. Ez sokaknak fél havi fizetés. és oké, hogy aki ennyit keres, az nem feltétlen vesz ilyen telefont, max részletre, de úgy is lehet ez nézni, hogy aki ma vesz egy s3-at, vagy note 2-őt, vagy egy aktuál csúcstelót, az azért soksok évre elég is lehet, pláne ha cserélhető az akku is...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#79) dfsz34 válasza unrealnoise (#78) üzenetére


dfsz34
őstag

A trágár stílus mondjuk tényleg nem elegáns, de a magyar birka nép.

Voltam egyszer két amcsival Londonban, ahol helyi feltöltős sim kártyát akartak venni, be is tértünk egy gsm-es üzletbe

5 font volt a kártya, de mivel nem működött neki, képes volt visszamenni (megtenni legalább 20 perces sétát) és a gyerek fejéhez vágni, aztán persze, kiderült, hogy jó a kártya, de a beállítást nem mondta el pontosan az eladó

a legtöbb magyar hagyta volna, mert nem zaklatja szegény eladót holmi 1500 forintos tétellel, max magában dörmögött volna valamit

ja és hogy kapcsolódjon ide is , a telefonos gyerek ajánlott olcsó készülékeket, de amikor mondta a -számomra- megdöbbentően olcsó árakat, az amcsik szó szerint röhögtek, hogy "cheap?" mit képzel ez, ők töredék áron megkapják...

ha a vevők nem ostoba birka módra viselkednének, hogy bemegyek oszt veszek egy telefont hanem a legminimálisabb igényességet és érdeklődést tanusítanák, akkor az ilyen irreális árazású cégek lehúzhatnák a rolót, legalábbis telefont nem adnának el, maximum sim kártyákat

[ Szerkesztve ]

(#80) Luck Dragon válasza daniel909 (#4) üzenetére

Nem hogy ace-t hanem mini 2-sem ,nevetséges..

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#81) rvbobbi0 válasza Luck Dragon (#80) üzenetére


rvbobbi0
csendes tag

ez egyenesen röhögni való. két évnél több, hogy nem volt ezeknél normális akció. akkor a se w595 70 forintba került, gondolom kiárusították a nyakukon levőket, de aztán a nagy semmi. akkor vettem is kettőt, de többet soha nem vásárolok náluk semmit ilyen árak mellet. inkább függetlent veszek.

(#82) Plebi válasza rvbobbi0 (#81) üzenetére


Plebi
senior tag

Én utoljára vagy 6 éve vettem náluk előfizus telefont. Azóta amit ott vettem az egy Defy volt, mert vitamaxban akkor 70k-ért kapható volt és független, miközben flottában 60k. 10e Ft-ért nem írok alá 2 évre, de az is biztos, hogy azóta sem volt olyan ajánlatuk igazából, ami a többiekkel egyenértékű lett volna.

A fent írt nokia lumia 800 ilyen, azóta is csesztek hívni. Nem néztem azóta, de flottában, dupla annyi 2 évre mint vitamaxban.

A többi telefonjuk is hasonló lehet.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#83) maláj


maláj
őstag

a yodafonnál mindenki részeg vagy drogos ezeket az árakat látva :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.