Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) margithid


margithid
veterán

De jó, elérték a lumiákkal a t-s árakat. Mondjuk ez is jobb mint a semmi:)
A 620 árára leszek majd kiváncsi, ha azt jól belőnék vinnék mint a cukrot.

(#2) juiced


juiced
csendes tag

Lumia 800 - 80000 :) végre. Note II 190k-ért?

(#3) G4bi89


G4bi89
senior tag

Valójában pedig nem kell hasra esni az árcsökkenéstől.
Január elején emeltek most pedig azt csökkentették vissza legtöbb esetben.
Egy példa:

Január:
Samsung Galaxy Ace
két éves Alap kategóriás előfizetéssel 69 990 Ft (+19 000 Ft)
két éves Klasszik kategóriás előfizetéssel 64 990 Ft (+15 000 Ft)
kártyás csomagban 71 990 Ft (+12 000 Ft)

Most:
két éves Alap kategóriás előfizetéssel 52 990 Ft (-17 000 Ft)
két éves Klasszik kategóriás előfizetéssel 50 990 Ft (-14 000 Ft)
kártyás csomagban 54 990 Ft (-17 000 Ft)

Tehát 50ezer volt január előtt az Ace alap előfizuval most pedig 52 :D stb stb...
Persze van ahol csökkent pár ezerrel vagy többel is (nem néztem vissza mindet) de a lényeget értitek.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#4) daniel909 válasza G4bi89 (#3) üzenetére


daniel909
addikt

jézusom ennyiért vesz valaki ace-t? :D

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#5) B1T3 válasza G4bi89 (#3) üzenetére


B1T3
addikt

Amúgy az Ace még így is röhejes, esetleg 20-ért szórhatnák, de manapság úgy sem lenne ütős ajánlat (legfeljebb a Vodafone ajánlataihoz képest)… Nagy gondok vannak a Vodafone háza táján.

(#6) Tuz válasza juiced (#2) üzenetére


Tuz
tag

Na igen ez tényleg vicces,hogy 140k volt a lumia 800 :D

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#7) tick


tick
aktív tag

Flottás árak is változni fognak?

Everything that has a beginning... has an end

(#8) daniel909 válasza Tuz (#6) üzenetére


daniel909
addikt

az szimpla lehúzás volt. nem is kicsi.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9) Sonyfan


Sonyfan
tag

78.000ft-os árcsökkenés... grt!

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#10) negyedes válasza G4bi89 (#3) üzenetére


negyedes
addikt

mennyi az Ace??? :Y

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#11) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Ne ba*****ssz....Ezek még mindíg horror árak! Van ember aki a vodánál vesz telót????

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#12) AMD Power


AMD Power
titán

610 még mindig drága ennyiért! Viszont a 800 már jó árban van! :R

(#13) ndudas199


ndudas199
csendes tag

S2 118k elöfizuval? Azért elég pofátlan!

(#14) AMD Power válasza ndudas199 (#13) üzenetére


AMD Power
titán

Az mondjuk tényleg egy vicc. :U

(#15) grabber


grabber
addikt

Szerződjél 2 évre le 11k-ért,amikor ugyanúgy 160k-ba kerül a telefon :W
Betiltanám ezek után az hűségszerződést,nem is adják olcsóbban a telefont mint a rendes piaci ár.

(#16) Bonyesz


Bonyesz
csendes tag

Rossz vicc ez a Voda, nekem a havi 5-6 ezer forintos 2 éves előfizum után új teló vásárlására adnak 500, azaz ötszáz forint kedvezményt. Ilyen árak mellet azt hiszem ez igen csekély... Ezért váltok én T-re, ahol a SGS 3 mini kb. fele annyiba!! fáj (5400 Ft-os havidíjas előfizuval mindkettő).

(#17) Remiel


Remiel
őstag

az a Note II ár odab@sz... bár mintha nem ennyi lett volna 2 évessel hanem "csak" 175k ;]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#18) faja0124


faja0124
tag

Nekem Vodafone van mindig van neki olyan szolgáltatás ami a többinél nincs! Régebben volt külföldi fogadott hívás 1 óra 199.ft.most meg külföldi mobil net napi 50mb havi 2200.ft.

(#19) ESP23


ESP23
senior tag

A Desire C nevetségesen drága, akárhogy is nézzük.
Kártyás csomagban 52990Ft, nem tudom hogy ez kinek éri meg. :U
Szerintem jobb lett volna ha leviszik olyan 40-45 ezerre, az már talán ideális ár lenne.

[ Szerkesztve ]

(#20) Mészi2


Mészi2
tag

Mindegyik legalább egy 10-sel olcsóbb lett de még így is drágák

(#21) ludla


ludla
őstag

Ezek valami horror árak ;]
A flottában sem éri meg venni semelyiket, 3-éve nincs is hűségünk inkább veszünk kártyásan, sokkal olcsóbban kijövünk hosszútávon. :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#22) B1T3 válasza negyedes (#10) üzenetére


B1T3
addikt

Ugyan, röpke 30-40 ezres árrés van csupán 2 év hűség mellé. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) draco31


draco31
veterán

Aki múlt héten vett Lumina 800-ast kártyásan, az most falnak megy. Tudom hogy nincs ilyen, de akkor is!

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#24) pit stop


pit stop
addikt

800-as ára milyen reálisra zuhant hirtelen :DDD
Azon kívül milyen hardverrel milyen telefonárak vannak, hihetetlen - nem csak itt!

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#25) dredd17


dredd17
tag

Az a gáz, hogy sok helyen meg tudod venni olcsóbban a telókat függetlenül a Voda meg sok esetben pár ezer forint különbséget tesz az alap és a feltöltőkártyás telefonok között. Röhej :D

(#26) AMD Power válasza pit stop (#24) üzenetére


AMD Power
titán

Én abban bízok ,hogy ezáltal lassan lesz normális árban használt Vodás 800. :R

(#27) ramrit válasza ludla (#21) üzenetére


ramrit
tag

Én is várnám hogy ha már flottában vagyunk és havi 40rugó a számlánk,akkor adjanak valami egyéni kedvezményt is,de lópikula se jár. Majdnem hogy azt mondják, tegyük össze a kezünket a jó percdíjak miatt, telefon meg smafu. JóskaPista olcsóbban vesz telót ha bemegy az utcáról,minket meg sz.rba se becsülnek.
Köszi Voda, nyugi, viszem a rossz híredet :-)
Valamelyik nap felhív a kiemelt ügyfélszolg.,már reménykedtem, hogy adnak valamilyen kedvezményt, erre csupán érdeklődnek, hogy elégedett vagyok e a cégükkel, és hogy milyen a 3G lefedettségem,ha már használom a netet...blabla...én olyan szép hangnemben, tagoltan elmondtam a véleményemet, hogy kedvezményt azt tuti soha nem kapok és nem is hívnak fel többé :-)

felecsd'el

(#28) Braddock


Braddock
őstag

Khm... Madaras áruház, mostani akciója: ACE 46.990 az S2 99.990 kártyafüggetlenül.

(#29) Trevize1987 válasza AMD Power (#12) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Lumia 800-at 65ért vettem 4 hónapja függetlenül. Szerintem az a reális, hogy valaki még a készülék mellett fizet is egy telefonszámlát a szolgáltatónak akkor adják a kártyafüggetlen ára alatt mondjuk 50-60%-al. Erre meg? Faszomlandia.

(#30) ludla válasza ramrit (#27) üzenetére


ludla
őstag

Jól tetted :DDD Nekem a párom van a Bosch Flottában és nincs telefon amit megérné venni náluk, inkább egy használt amit egy hétig sem használtak veszek a vodától 25-35% olcsóbban, és még hűség sincs :P

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#31) Nigér


Nigér
őstag

Ettől függetlenül még egy rablás, amit csinálnak...
Csinos a Lumia 800 hetvenkilencezres áresése.

[ Szerkesztve ]

(#32) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

szégyen alázat. ilyen árazással... függetlenül, gyári garival is sokkal olcsóbbak egy fasza boltból a samsung telók, a vodafonnál évek óta nagyon be vannak tépve. egyszerűen nem tudom felfogni...

két év rabláncos előfizetéssel jóval drágább valami, mint gyári garival, mindenféle kötöttség nélkül... az teljesítmény.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#33) gadna


gadna
csendes tag

Fiam, ez direkt vót, vagy csak úgy viccből?
- Ez nagyon is direkt volt, édesapám - mondja a gyerek.
- Akkor jóvan, mert viccnek eléggé durva lett volna.

(#34) ak76


ak76
senior tag

Amíg lesz olyan madár aki aláír nekik X évet,havi 5-15 ezerért,tarifahűséggel,,addig azt csinálnak amit csak akarnak,és mindegy hogy melyik szolgáltatót vesszük elő,szinte mindegyik nevetséges árakon adja a készülékeket.
Magyarország kicsi piac,a vásárlók tudatossága a zéróhoz konvergál,és ezt vadul ki is használja a távközlési piac,irreális készülékárak,nevetséges perc,sms,és egyéb díjak,mindez lekartellezve ahogy kell,akinek ez konteoelmélet,az vesse össze a három szolgáltató tarifa/percdíjait.

[ Szerkesztve ]

(#35) Vassili_Zait


Vassili_Zait
senior tag

Én vodás flottás vagyok... A szolgáltatással nagyon elégedett vgyok, de a telefon árak fertelmesek 1-2éve... Inkább függetlenül gsm boltból fogok venni...

(#36) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nevetséges!

Több készülékük még így is KÉTSZER annyiba kerülnek azonos előfizetéssel, mint a konkurenciánál. Vicces a Galaxy S III Mini is, amit én a másik szolgáltatónál 55 ezer pénzért vihetnék haza, itt meg egy százas.

Most még Vodás vagyok, anno a Motorola Defy nevetségesen olcsó volt náluk. Szolgáltatás minőségében, árak, percdíjak, mobilinternet csomagok tekintetében mindegyik szolgáltatás kb ugyan azt hozza. Havi 150-200 Ft különbségeken nem fogok problémázni. (Ja és nincs tröszt... tényleg).

De most simán elhagyom a Vodát amint lejár a hűségem. Kell egy új telefon és franc marad ezeknél ha máshol fele annyiért is megkapom (de még függetlenül vásárolva is olcsóbb lenne).

(#37) Ati1979


Ati1979
veterán

Kezdenek ébredezni! :) Biztos a nyakukon porosodnak az el nem adott készülékek.

De ezt pl. komolyan gondolják?

Note2

két éves Kiemelt kategóriás előfizetéssel 183 990 Ft (-1 000 Ft)
kártyás csomagban 189 990 Ft (-12 000 Ft)

2 éves kiemelt kategóriás előfizetés (jól látom?) 5000 Ft ér? :C

Ennyiért biztos mindenki aláír 2 éves szerződést.

[ Szerkesztve ]

(#38) unrealnoise válasza ak76 (#34) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Nem. Te nem érted. Oké, hogy drágák a telók máshol is, de itt b*szott drágák. +20 +30 +40 de láttam már 50.000 Ft-s különbséget is. És ez rendszeres. Igazából van a Vodafone, ami baromi de baromi drága, és vannak a többiek, akik viszonylag normálisnak tekinthető áron adják a telókat...

Arról nem beszélve, hogy itt is sorban olvasni olyanokról, akik otthagyják őket ezért. Kizártnak tartom, hogy megéri. Aki meg ilyen kategóriás telókat vesz, mint pl. S2, S3 vagy Note2, az valószínűleg tisztában van a piaci és független árakkal is, ergo nem fog náluk hosszabbítani, vagy nem fog vodára váltani.

Egyszerűen ma konkrétan hülye szerintem az, aki a vodafonehoz ír alá... és szerintem egyre kevesebben is lesznek... a saját sírjukat ássák már jó ideje..

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#39) csatakacsa válasza Ati1979 (#37) üzenetére


csatakacsa
tag

Ráadásul a media markt ba 169 ezer FÜGGETLENÜL. Hajrá voda :DDD

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#40) pit stop válasza ramrit (#27) üzenetére


pit stop
addikt

Itthon vagy olcsón beszélesz vagy nagy csomaghoz veszel olcsóbban telefont - válassz. Mindegyik flottánál így van ha jól tudom.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#41) Ati1979 válasza csatakacsa (#39) üzenetére


Ati1979
veterán

Komolyan mondom betegek ezek teljesen.

Majd száz év múlva antik telefonnak eladnak egyet ennyiért kb.

(#42) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sanszos, hogy most se a vodánál fogok telefont venni.... :U

(#43) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Egy Samsung Galaxy Ace komolyan 55, hol élnek?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#44) demyen


demyen
tag

azért mekkora blődség, hogy 2év hűségért 2ezer FT-al olcsób sok teló mint feltőltőkártyával hűség nélkül.

ez eléggé szánalmas. Persze a többi szolgáltatónál is.

(#45) Vassili_Zait válasza sarkanyolo2 (#43) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

A samsung ace amúgy nem egy jó telefon, használni még csak csak lehet... de az a vállalhatatlan kijelző rányomja a bélyegét az egészre... Egy kategóriában volt árban a Motorola defyvel, nem tudom megérteni, mért adtak el belőle többet... :O

(#46) kenwood3


kenwood3
őstag

És még mindig rohadt drága majdnem mind! Most se lesz advance.m. Ha levitték volna arra az árra amennyiért a t adja, már holnap vennék is egyet :(

Mi az az ekezet dragasag??

(#47) Blyan


Blyan
félisten

A franc, a Lumia 800 elkezdte böködni a csőrömet. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#48) demyen


demyen
tag

jézus :Y :Y

Samsung Galaxy S II
•két éves Alap kategóriás előfizetéssel 117 990 Ft (-2 000 Ft)
•kártyás csomagban 119 990 Ft (-31 000 Ft

2 év hűséggel 118k. :F :Y :Y

Boltba független is van már újjonan 100 alatt.
Hol élnek a Mi telefonszolgáltatóink?? Mi szart akarnak ezek?

(#49) Prien


Prien
addikt

Amíg ennyiért is adnak el telefont, nem lesz olcsóbb. Piac diktál.

A kevés is több a semminél.

(#50) Mr President


Mr President
senior tag

Gratulálok vodafone biztos sokan megrohamozzák a boltokat hogy telefont vehessenek! :W :W
Soha nem fogom megérteni azt, hogy miért így kell beárazni a telefonokat? Vagy abban bíznak, hogy találnak egy pár hülyét, tájékozatlant akik nem tudják hogy több 10ezer forinttal olcsóbban megvehetik függetlenül a készüléküket. Pl Galaxy S3 ~30k-val olcsóbb függetlenül, mint itt 2éves előfizuval...

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.