Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Silent77


Silent77
veterán

Most komolyan, neked mi a bajod van?
Ez tipikus van rajta sapka, nincs rajta sapka.
Leírtam, hogy vettem kettőt, már rögtön jöttél a kevés, mert ami elromlik el is romolhat. Nem mondod? Azt hittem ilyen nincs! Ne nézd már le a másik embert, mert nem osztja a véleményed.
Tanácsot nem kértem, leírtam a véleményem ahogy te is. Mit nem értesz, hogy nekem nincs rá szükségem?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#52) Doky586 válasza Silent77 (#45) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Látom nagyon nem vagy képben az elemekkel kapcsolatban, ezért mutatok néhányat: [link] [link] [link] [link]

Ezek még szabványosak, de vannak gyártóspecifikusabbak: szögletesek hogy elférjen a dobozban. A gyártók soha sem garantálják a készülékbe épített elemek élettartamát. Ha lemerülnek cseréld ki (cseréltesd ki) elvet vallják.

[ Szerkesztve ]

(#53) Silent77 válasza Doky586 (#52) üzenetére


Silent77
veterán

Nem hát.
link

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54) Doky586 válasza Silent77 (#53) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Teljesen más lapra tartozik egy szőke nő aki ugyan jól fordít angolról magyarra leírást prospektust de egyébként műszaki analfabéta (sőt a készüléket se látta élőben): neki megbocsájtható hogy nem tud megkülönböztetni egy elemet egy akkumulátortól.. De egy szakmai fórumon..

[ Szerkesztve ]

(#55) Silent77 válasza Doky586 (#54) üzenetére


Silent77
veterán

Kérlek fordulj a gyártóhoz aki ráírta, hogy 10 évig megy, és nem kell tölteni. Rendelkezik 1db 3V lítium aksival.
Beszélj kérlek azokkal akiknek az első 10 évig elment.
Engem ne fárassz tovább, nem vagyok hal.
Mellesleg ez egy blogbejegyzés.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#56) DigitXT válasza Doky586 (#54) üzenetére


DigitXT
félisten

Az az apróság persze ne zavarjon, hogy a battery-t mindkettőre használják...:C
Maga a gyártó úgy hivatkozik rá, hogy 3V lithium battery. Nem, nem dugod töltőre.
És igen, 10 év gari van rá. Ha hamarabb lemerül, azt jelzi időben, s az garis csere.

És nem, nem raksz bele évente új elemet 1000 Ft-ért, mert nem cserélhető. Pont.
Modernebb telefonokban sem tudod csak úgy ukkmukkfukk kicserélni az aksit, de
azok legalább tölthetők: úgy két évig jó is vagy, aztán kapacitásvesztés. Szerviz...

Egyre tudok gondolni, látva ezen ámokfutásod (remélve, hogy nem vagy full retard):

Topiknyitó pedig nem troll, csak úgy látszik, a számokkal áll hadilábon. Bár a napi
30 fillér, amire javította már egy nagyságrenddel közelebb van a valósághoz...:R
300-at kiírni azért szarul hangzik, a 3 Ft meg olyan snassz, de hát kb. ennyi az ár.

Ui: nekem bérlakásban volt egy nyílt égésterű kazán: azt is cserélni kellett volna...
Szerk: a szakmai fórum megjegyzés külön vicc, amikor ezt sikerült összefirkálnod.
Nem mennék rajta végig egyesével: fingod sincs a cuccról, de másokat oktatnál ki.
És akkor jön a fingreszelés, hogy akkor akkumulátor a battery, vagy elem. LOL.:D

Silent77: csodálom a türelmedet.:R

[ Szerkesztve ]

(#57) Doky586 válasza DigitXT (#56) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Látom szeretsz személyeskedni, másokat kinevetni ha sikerült őt becsapni..
Igen, engem sikerült becsapni és ebből ered az általatok többször hivatkozott 'hibám' is, de a megvezető hozzászólást (#34) senki se javította ki -azt jóváhagytátok- :((

Én magyarul beszéltem, egy magyar fórumon, ezért az itt jelenlevő bevándorlóktól elnézést kérek hogy nem értik a magyar szöveg finomságait, nyilván aki csak a google fordítóval olvassa és fordítja héberre az írásom az nem fogja ezt megérteni.

Tehát akkor elfogadom hogy a drága elem miatt sokáig működik. Viszont a nem cserélhető elem miatt ha lemerül akkor sajnos nem a szelektív elemgyújtő pontokra fog kerülni (mivel se az elemek/aksik tartójába nem dobható, se a használt-mobilok közé) hanem csak a kommunális hulladékba (a banánhéj és zöldséglevelek közé) és majd ott gyilkolja a környezetet évtizedekig (de legalább kevés van belőle). :(((

[ Szerkesztve ]

(#58) Chaser válasza Silent77 (#51) üzenetére


Chaser
titán

Nekem mindegy mennyit veszel, ha nem tetszik valami nem olvasol, ingyen van ( :
2 jobb mint 1 az biztos

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59) Silent77 válasza Doky586 (#57) üzenetére


Silent77
veterán

Becsapni, átverve, fokozd még kérlek.
Jöttél a hülyeségeddel, ahelyett, hogy utánanéztél volna.
A többire nem reagálok, mert pihit kapnék, nem is keveset. :D

Chaser: Túltárgyaltuk, 3 még jobb, vagy akár több.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#60) pengwin válasza Sethdobaloah (#6) üzenetére


pengwin
addikt

Van, amikor az ember nem tud cserélni, mert nem tulajdonos.

Én két télen át, két különböző albérletben is rendszeresen ébredtem arra egyetemistaként, hogy a CO-riasztó sípol.
Ha lett s volna rá pénzem, akkor se tudtam volna a konvektorokat cserélni az albérletben.

(#50) Chaser
Nem a 20-40 milliárdos vadászgép romlik el, hanem a benne lévő 2$-os csavar öregszik el, vagy kipukkad egy pár filléres kondi az egyik NYÁK-on. De tipikusn az ilyen hibák döntő többségére ott a duplikált rendszer, ami átveszi a helyét.
Úgy az ilyen életmentő eszközöknél is gondolom úgy vanank ialalkítva, hogy a hibaszázalékuk már-már kimutathatatlanul alacsony legyen. Egy Honeywellnek sokkal olcsóbb jól, tényleg megbízhatóra megcsinálni az ilyen eszközeit, mint vállalni akár egy-két kártérítési per költségeit.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.