Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Ennyi idiótát...
Szar nézni.

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

egy instant karma válogatás is kifutná belőle...
de igazán jószívvel nem lehet végignézni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) #56573440 válasza bambano (#2) üzenetére


#56573440
törölt tag

pont ezt akartam mondani. Függetlenül attól hogy van itt minden, nem túl lassú haladástól kezdve a piros lámpát meg úgy mindenki mást figyelmen kívül hagyás, de ezt kb 2 percig bírtam nézni.

(#4) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Mai napig csodalkozom rajta, hogy van aki mer motorozni.

(#5) Phülöp


Phülöp
addikt

Azt azért tegyük hozzá, hogy az esetek egy részében nem a motoros a hibás... bár csak 3 percet néztem belőle, jó néhány eset volt, amiben a motoros volt az ártatlan résztvevő.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#6) BoB válasza RexMaximus (#4) üzenetére


BoB
veterán

Én meg azon csodálkozom, hogy ilyen felfogással ki mersz menni az utcára ;]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#7) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

Ezeket kb le kellene vetíteni minden motoros tanfolyam előtt.
Mindegy, a motoros hibás -e vagy sem. Rossz nézni, ahogy tehetetlenül repülnek / csúsznak :(

...csak én vagyok helikopter?

(#8) bambano válasza Phülöp (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

az esetek zömében a gyorshajtás, illetve az a hibás, hogy fel sem merül bennük, hogy ott elsőbbséget kellene adni, se autósban, se motorosban. egy kisebb részében meg az, hogy a motoros tolakszik.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

NEkem ez a kedvencem, az elő jelenet. [link]

[link] - Ez meg friss.

[ Szerkesztve ]

(#10) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A legtöbb idióta kategória. Az ember hellyel közzel fel tudja mérni , hogy mi a baromság. Persze van amivel nem lehet mit kezdeni. Pl ma a porsche. Kivágott elém index nélkül a másik sávból. Intett, hogy bocsi, csak belébszta az ideget. Nem jól mérte fel a tempómat. Nagyon nem. Meg is riszálta a hátsót.

(#11) f(x)=exp(x) válasza Phülöp (#5) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Igen, volt egy rész, amiben az autós hibázik...kb. 5%-ban. Amikor az autós húzta a rövidebbet, az meg (a videóban 0%).
Ezzel arra akarok rámutatni, hogy amikor az életed forog kockán egy közúti balesetnél, nem fog érdekelni, hogy te vagy más hibázott.
Nagy részben egyébként a motorosok tolakodásából és gyorshajtásából van a baj.

(#12) Kolondrum válasza f(x)=exp(x) (#11) üzenetére


Kolondrum
félisten

Újpest-Fót 7 perc, Gödöllő 20, Gyöngyös közel 1 óra volt ma. Nem autópályán, 3-as úton. Nem tolakodás, egyszerűen más fajta jármű ami alkalmas az ilyen fajta közlekedésre. Sokkal hatékonyabban megy, gyorsul és néha még lassul is. Az autók mögött haladva motoron ülve én azt érzem, hogy minden olyan lassan működik, hogy siralmas. A busz viszi a pálmát. Mire valaki elindul a pirostól, felvált 2-be e e e. Mire kimondom már nem is látom magam mögött. A bükkben ma kora reggel 3db autóval találkoztam, azok is egymást követték gyakran csak 30-al néha belenyaltunk az 50-be. Már vártam mikor tudok elhúzni, mert a záró az záró. Amikor eljött az idő 1 kanyarral később már nem láttam őket. Lillafüreden megálltam, mire tovább indultam addigra értek oda (!!!!)
Viszont, van olyan autós akit kimondottan kellemes volt követni, mert nem, hogy lassú volt, még ő hagyott le, mert én találtam soknak a tempót. Aszód után a 3-ason azért az a bmw nem volt gyenge. :D
Ezek a japók a motorom úgy alkották meg, hogy nyűgös vele lassan menni. Vagy nem forog vagy hallhatóan bőg ebben az 50-60-as tempóban. Legalább 80, hogy kiegyensúlyozottan ketyegjen. Még a fogyin is kijön, tartósan 130-al akár 5L-re is lemegy, a tötymörgős városban 5.6 is van.
Ma beletettem 400km-t fél 6 és du 1 között pihenőkkel és némi sétával együtt. Olyan szinten felöltődés volt, hogy áááááh. Lillafüreden a csillagokat le tudtam volna hozni. :R

(#13) RexMaximus válasza BoB (#6) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Milyennel is? Ja, erre mar nem tudnal valaszolni mert nem ismerjuk egymast igy nem tudhatod. A tema meg annal komolyabb, hogy itt eljopofizzuk.

Szerintem veszelyes motorozni. Nem az a kerdes, hogy bajod lesz e, hanem hogy mikor.

Kiskoromban a nalunk picit idosebbek kozul sokan motoroztak. Nem nagyon maradt kozuluk olyan aki a mai napig rendszeressen csinalna. Elhunytak, eletre megnyomorodtak, vagy par neccesebb eset utan inkabb felretettek.

Mindegy ki a hibas ha bajod esik, azon mar nem valtoztat. De muszaki hiba miatt is van ismeretsegi koromben aki megnyomorodott.

Keresztfaterom elött egy auto ajtaját nyitotak ki. Telibekapta, sulyosan serult a tudeje par nappal ra elhunyt. Felesege magara maradt ket kislannyal. Szabalyosan kozlekedett, megengedett sebesseggel. A 40et sem elte meg, megerte? Nem.

Esetek tobbsegeben semmi bajuk se tortent volna ha autoban vannak. Koccanasok ahol nagyon ember se serul meg.

(#14) BoB válasza RexMaximus (#13) üzenetére


BoB
veterán

Te sem ismersz engem és fogalmad sincs miket szoktam csinálni és merre szoktam járni.
Pár aktivitásomhoz képest a motorozás elhanyagolhatóan csekély veszélyforrást hordoz magával.

Attól mert a környezetedben haltak meg még nem jelenti azt hogy mindenki meghal vagy nyomorék lesz.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#15) RexMaximus válasza BoB (#14) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Te reagaltal a kommentemre es egyben minositettel engem. Igy nem ertem kommented szemelyedet erinto reszet. En nem minositettelek.

Nem allitottam olyat, hogy mindekivel ez tortenik. Ettol fuggetlenul annak sem latom ertelmet, ha elbagatellizaljak a tenyeket.

Ne folytassuk, ugy erzem nem keszultel meg fel ilyen kerdesek megvitatasara.

(#16) BoB válasza RexMaximus (#15) üzenetére


BoB
veterán

Arra próbáltam utalni hogy mások az ingerküszöbök, és személy szerint az a véleményem hogy túlzás azt mondani hogy hogy mer valaki motorozni. Erre írtam akkor ki sem kell menni.

Ahoz képest hogy nem minősítesz engem mást sem hallok csak azt hogy én erre már úgy sem tudnék válaszolni meg felkészületlen vagyok, holott láthatólag te nem érted mit miért írok, én értem amit te írsz :U

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#17) bambano válasza BoB (#14) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

hát ja, szerintem is életveszélyesen fórumozol, a motorozáshoz képest :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) BoB válasza bambano (#17) üzenetére


BoB
veterán

Látom jól mennek az ISP szerverei hogy ennyi időd van :P

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#19) FID


FID
őstag

Ez brutál!

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.