Hirdetés

2017. július 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) Mister_X

Mister_X
(PH! nagyúr)

Eddig akárhány kinti ingatlanirodát néztem, sehogy se sikerült 16m2-nél (ahol a szoba mérete pontosan 9.9 négyzetméter, azaz 6 tatami) kisebb lakást találni - természetesen volt 35000 yentől 80000 yenig ár, attól függően, hogy mikori építésű és hol helyezkedik el. De az utazást legjobb tudásom szerint biztosítja (biztosítania kell) a munkáltatónak, tehát maximum kényelmi szempontból lehet érdekes az elhelyezkedés (akarsz-e ingázni napi két órát vagy többet, megjegyzem sokan megteszik ezt idehaza is), a rezsi "részletkérdés", havi 10-15 ezer yen csak, kaja meg nem sokkal drágább, mint idehaza (esetenként olcsóbb is).

Ha meg valaki "hosszabb távon nyaral", az számoljon a saját utazásával, rezsivel, lakbérrel, kajával, ami havi szinten legyen 20000 + 10000 + 50000 (átlag) + 30000 = 100000 yennel havonta.

"All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#2) jaja1981

jaja1981
(PH! addikt)

Itthon is vannak ilyen kicsi lakások a belvárosban 10m Ft-ért. :)

Összes eladó termékem és MODDING --> www.mutyipc.hu TESSÉK LIKE-OLNI!

(#3) aerodavid2

aerodavid2
(lelkes újonc)

csak nekem van hányingerem ettől az ok nélkül vigyorgó, műmájer, hippi, fake, megjátszott stílustól, amiben beszélgetnek? ha kicsit többet adnának magukból, szimpatikusabbak lennének

aerodavid2 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#4) Csepy válasza aerodavid2 (#3) üzenetére

Csepy
(senior tag)

Szerintem nem játszák meg magukat. A csaj is mindig ilyen, a srác is minden videóban. Nekem a csaj stílusa kifejezetten szimpatikus.

Regards: Csepy

(#5) Klaus Duran válasza aerodavid2 (#3) üzenetére

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Pár videót néztem a csajtól és ahogy előttem szóltak nem tűnik megjátszottnak.
Ausztrál ha jól tudom, és ott még a csöves is mosolyog. ;]
Vagy nézd meg az Ausztrália magyarul csatornát. Ott a magyar csávó is próbál mindig pozitív lenni.

OFF
Nem vág igaz magyar búval baxott képet.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. :) / Gnome 3

(#6) #20655360 válasza aerodavid2 (#3) üzenetére

(törölt tag)

WAT :Y
Ez már nagyon szomorú.

Jó kecó, a lányka se rossz. :D Bár nagyon kicsike, de a belvárosban van.

[ Szerkesztve ]

(#7) Zolaash

Zolaash
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

9 hónapig laktam 15 m2-en. Minden pillanatát gyűlöltem.

Nem öregszem. Szintet lépek!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.