Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Remek mém a címkép! :C
Vagy egyesek tényleg úgy vélik, van üzletileg rentábilis mennyiségű fogyasztó a piacon, akik agyában ettől összekapcsolódik az Intel grafika a játékokkal?

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) ricsi99 válasza Predatorr (#1) üzenetére


ricsi99
addikt

Figy.. a fekete képernyőn már tuljutottak 3d esetén... ez azért haladás, röpke 10-20 év és működik a hibátlan menü... :R

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#3) Jesus_Shaves válasza Predatorr (#1) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Igen, csak olyan játékok léteznek, amiknek 2080Ti SLI kell a 30 fps-hez 720p-ben. Mást nem is csinálnak. Ugyan, ki játszana ilyenekkel? :U

(#4) GodGamer5 válasza Jesus_Shaves (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Én legutóbb a Sinking City-t toltam igp- vel, mert a játék felénél eladtam a Vegám és nem akartam abbahagyni a gammát. :) Hd-ről felskálázva-medium szinten megvolt kb a 30 fps GPUZ szerint átlag 12 wattos fogyasztás mellett. :) Az Overwatch meg extra jól futott rajta. Nem annyira rossz ez az igp-s géming, csak tudni kell kezelni a dolgot. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Gdi válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


Gdi
senior tag

De ha nincsenek ilyen posztok, nem növekszik a hozzászólásszám... és nem elég elitista vagy gémer... bruh.

Ha megnézzük az indie játékok számát a komplex -vagy rosszul optimizált konzolportokhoz- képest, akkor meglepően sok játéknak és ezáltal a velük játszó embernek elég tud lenni egy intel HD4600 és UHD620 közötti grafikus lassító is :)

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Jelenleg vajon hogy állnak a hasonló árkategóriás IGP-k, APU-k GPU szempontból a két nagy cégnél? Az Intel mennyire zárkózott fel?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) Lacika112 válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Kb a kék "csúcs" szokott lenni a piros belépőszint. :C

Pár százalék eltéréssel.

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#8) pengwin válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


pengwin
addikt

Az aktuális top AMD és Intel IGP-k teljesítménye között tipikusan van egy 2-es szorzó az AMD javára.
U.i.: Az eDRAM-os Intel IGP-kkel meg ne példálozzon senki, Apple gépek kivételével kb. nincs velük elérhető termék a piacon.

Üdv, pengwin

(#9) ricsi99 válasza pengwin (#8) üzenetére


ricsi99
addikt

A fő különbség ,hogy az amd-s vga megy... zintel barátunk drivere meg éppen mivel szivat...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#10) nexplo válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


nexplo
őstag

Akkor már nem is kell venni vga karit :)
Én sosem próbáltam még integrálttal de sokan mondják hogy szükségnek megteszi. Főleg ha minden vas erős alatta. :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#11) Gdi


Gdi
senior tag

Fifázni nem fifázok, de egy i5-3340M-nek a HD Graphic 4000-esével bőven jól fut WoW Classic.
Le is kell limitálni, hogy ne pörögjön annyira, mert felesleges a sok FPS.
(Na jó, az alapból belőtt medium-low presettel)

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.