Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LÁZ


LÁZ
addikt

Elég durva cuccai vannak a srácnak

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2) Viktor26


Viktor26
tag

Úgy nézem a pénzesebb fajtából van az emberünk... És ahogy látom ideje is van barkácsolgatni :D

(#3) hommeros


hommeros
őstag

Nahát ez nem semmi videó. Igényes, ötletes, hihetetlen ügyes a srác :C

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Jól nyomja :K (és igen pénzben sincs hiány ;] )

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ez igen komoly...és ahogy elnézem ez sem a 2 csavarhúzós barkácskészlettel rendelekezők közé tartozik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) wolfwood


wolfwood
csendes tag

Ezt a hírt már párnaija olvastam külföldi hackintosh oldalon. ;) Nagyon kreatív emberke. :) Szerintem ilyen jól mutatna bárki asztalán. :)

Egy pingvin mindenek felett...

(#7) atike


atike
nagyúr

Durva kis cucc lett... Na meg nem semmi szerszámai/eszközei vannak a srácnak. Amúgy a vinyók úgy egy bokorban nem melegednek túlságosan? Ok, hogy laptop vinyó, de akkor is...

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem semmi felszerelése van a srácnak. :Y

Tényleg nagyon ügyes, és türelmes. Én csak pislogtam, hogy fogja kitakarítani a lyukakat, aztán megmutatta. Legalább 6 anyuka kell az ilyenhez.

(#9) K21_overlord


K21_overlord
tag

Így felgyorsítva jó volt, de sok helyen pepecselés volt az fix. A végére alig maradt valami az origin dobozból.:)

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#10) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Sparkle videókari :O :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) luw2win válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


luw2win
őstag

Lehet hogy 8giga vram van rajta :DDD

Amúgy eszméletlen igényes videó, csak tátottam a számat :Y

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#12) Gomez86


Gomez86
őstag

Egyik barátom most vett 3LED-es Boxot, hogy kiherélje és csináljon belőle media centert :) Gondolom ennyi energiát nem fog belevágni, de egész jó ötlet lehet...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#13) k.


k.
őstag

Ez semmi.Ha ezt egy ps2 slimbe is megcsinálja na akkor megborulok! :U

Egyébként kurva jó lett grat neki! :P

(#14) The Butcher


The Butcher
tag

Lehet, hogy pénzes, de nem a hülyébbik fajtából való az biztos :) :R
Mesterember ;)

(#15) Sirandrish válasza k. (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Inkább egy ilyenbe nem?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Ha gazdagleszek ez lesz a hobbim :D Addig meg 2000 ft-ot spórolva,kibuszozva iponba, szakadó esőben kelenföldre cipelve a 7 kilós csúszós Thermaltake házat gyalog...majd hazacipelve fehérvárra a falujárós buszon, öreg nénik bukdácsolva a dobozon.... Addig EZ lesz :D áááááá

[ Szerkesztve ]

(#17) bOtX


bOtX
aktív tag

Az szép :R

(#18) k. válasza Sirandrish (#15) üzenetére


k.
őstag

Hát oké de azért megengedem hogy kicsit gyengébbre csinálja a cumót.

(#19) Cobrusz válasza wolfwood (#6) üzenetére


Cobrusz
senior tag

ez azért nem semmi, ügyes a srác
hát..igen pénzből nincs hiány :Y
ilyen készlettel lehet már barkácsolni :DDD
jó kis videó :C

(#20) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Most ennek mi ertelme volt egyebkent?
Rengeteg munkaval teljesen szetbarmolt egy muanyag hazat, amibol vegen a formajan kivul semmit nem tartott meg. Ennyi erovel inkabb epitett volna egy sajat hazat, azokbol lattam mar legalabb szebbet is.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#21) rudi


rudi
nagyúr

Szerintem ott, ahol ez a srác él, nem kell pénzesnek lenni, hogy az ember ilyen korrekt felszerelést tarthasson otthon. Mindenesetre nagyon irigylem tőle, meg az ügyességét és az idejét is!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) cellpeti


cellpeti
veterán

Tuti nem lenne hozzá türelmem!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#23) Sirandrish válasza k. (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

de nem sokkal...csak max egy picit ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Azt nem értem, miért nem maszkolta le a rácsokat mielött elkezdte kenni, úgy nem kellett volna végig fúrogarni a lyukakat :U

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#25) hemaka válasza Viktor26 (#2) üzenetére


hemaka
nagyúr

Odakint nem kell pénzesnek lenned, hogy ilyeneket tehess. :)

(#26) aram01 válasza --Disztroj-- (#24) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem is egyből ez jutott eszembe

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#27) eXodus válasza Cathulhu (#20) üzenetére


eXodus
őstag

Látszott h nem most csinált ilyet először...

(#29) eL Geri


eL Geri
őstag

Mint egy amatőr filmes bátyja mondom, hogy maga a videó nagyon hangulatos.

De a téma engem csak felidegesített. Sose voltam mod rajongó, és nem igazán értem mi a jó abban, ha szétszedsz egy kész egészet és rengeted időt, pénzt, fáradságot beleölve összeraksz egy egyébként már létező cuccot (a cuccokat egy sima PCbe is bele lehetett volna paszirolni egy fél nap alatt).

Persze ezt is lehet egyféle művészetnek tekinteni, akkor meg nem létezik objektivitás :)

(#30) Suker10


Suker10
aktív tag

Látványos és profi. A ragasztást elnagyolta egy kicsit. :D
A szerszámok meglennének hozzá, de idő és türelem nincs egy hasonlóhoz.
Szerintem ez így nagyon melegszik és nem egyedi.

Müzli 38% gyümölccsel: "Száraz, hűvös helyen tárolandó. Az elemzés értékeit a természetes termékek biológiai variáció. Hiszen ebben a gabonafélék természetes termék tartalmazhat nukleáris alkatrészek, részek és kő shell alkatrészek is." De legalább természetes.

(#31) RexpecT


RexpecT
addikt

A ház moddingolós topikban linkelte valaki ezt a videót tegnap néztem meg én is nagyon durca lett.Egyébként még van ezenkívül is fent a srác honlapján egy pár projekt.

(#32) Bling95


Bling95
őstag

még ha ilyen cuccaim lennének se tudnám megcsinálni :U
ügyes :C

(#33) RexpecT


RexpecT
addikt

Ez is nagyon egyedi:[link]

(#34) plus44


plus44
veterán

Ez nem semmi. Ráérős lehet a gyerek.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#35) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Now that's what I call AWESOME! :Y

(#36) L4R$()n


L4R$()n
tag

Nekem nem tetszik ez az ötlet, illetve maga az xbox külseje nem jön be ;]

(#37) Vladi válasza Cobrusz (#19) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az illető max 30, úgy hegeszt, flexel fúr vág mint egy profi. Ebből csak az következhet, hogy valójában egy igényes, jól képzett mester. Nem gazdag úrigyerek. Ezt ott így élik meg. Kicsit másabb világ.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#38) 03061981


03061981
tag

Az operatőrnek is jár egy nagy UP! Nagyon ügyes.

Privire illik válaszolni! Legalább ennyit: Kevés! Sok! Elkelt! Ha sürgős hívjatok! http://tinyurl.hu/NSMn/

(#39) Herooo


Herooo
csendes tag

Na ez már igen! Amennyi gányságot mostanában láttam, ez igazi felüdülés :) Fasza szerszámok jó kezekben. És azért a kamera amivel felvették se a rosszabbik fajtából való :)

(#40) rudi válasza 03061981 (#38) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen! Ahogyan meg van csinálva ez a videó, az nemsemmi. Egy elég hosszú, sokfázisos munkát mutat be, a maga közel 10 percével relatíve hosszú is, de egy pillanatig sem unalmas.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#41) Gondar válasza 03061981 (#38) üzenetére


Gondar
tag

Gyönyörűek a képek amit csinált és a vágás is lenyűgöző. Én értek egy pcit hozzá, de tátva maradt a szám néhol.
Amúgy a barkácsolós srác se rossz :D

(#42) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Na igen, kinn vannak szakik, akiknek a munkájuk mellet még a hobbijuk is ez. Képesek igényesen dolgozni és tegyük hozzá ebből meg is élnek rendesen. Ehhez kell egy jól felszerelt műhely is, meg az alapanyagok. Nálunk meg a szaki abba szocializálódott, hogy napközbe összehányja a munkát, aztán meg a munkahelyről lopott anyagokból összehegeszt valamit, ami kb pont annyira igényes mint amit a munkahelyén művel. Tisztelet a kivételnek, mert van, csak marha nehéz rátalálni.

Laci

(#43) sh4d0w válasza eL Geri (#29) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hááát... amikor a számítógépasztalod egy TIE-vadász, egybeépítve a PC-vel, vagy éppen egy R2D2, az azért nem szokványos, tekintheted "lázadásnak" is a jelenlegi trendekkel szemben.

https://www.coreinfinity.tech

(#44) taaz


taaz
aktív tag

Hát ez nagyon szép. Preciz munka.
Én meg a panelban kint az erkélyen flexelek , furok , faragok. Szomszéd házbol figyelmesen néznek h mit is csinálol. Ja és van kint idöjárás, ami néha kellemetlen. :))

(#45) v.tom válasza RexpecT (#33) üzenetére


v.tom
őstag

Ez brutál. Valahogy ilyet nálunk még a modtech-hall -on sem nagyon lehetett látni, pedig voltak ott szép dolgok (pl. Én). :D

(#46) JanR


JanR
addikt

A francba, nekem csak 1 csavarhuzom van itthon :DDD
Na ilyenkor van az, hogy neki esnek a gepemnek, de mar este van ;]

(#47) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Ez igen... Nagyon ügyes a srác... :R :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#48) Gondar


Gondar
tag

na én befloodolok, még egy UP a srácnak másodszor megnézve is tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#49) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Elég durván nyomja a gyerek. Le a kalappal előtte szép munkát végzett. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#50) Yaye válasza hommeros (#3) üzenetére


Yaye
őstag

Azért ne essünk túlzásba :) A munka értékéből nem von le, de azért ezek meglehetősen alapszintű barkács/modellező skillek. Megfelelő mennyiségű idő és hasonló szerszámpark mellet 10-ből 9 épkézláb férfiember képességeit nem haladja meg a bemutatott műtét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.