Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Sajnos ezek mar nem is hirek.. mar az lenne a hir ha nem tornenek fel vmi uj AAA kategorias jatekot...

azert en varom az eredetit.. :K

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#2) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Kötelező vétel ez igy is. :)

(#3) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Igazából édes mindegy hogy előbb vagy később jön ki a tört.Aki nem akarja megvenni úgyse fogja, aki meg multizni szeretne vele annak muszáj megvenni.Nekem már véglegesítve van az előrendelés.Mondjuk bár nem szoktam warezolni de lehet kitolom a singlit vele mert a teljessel már hozzá se szagolnák.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#4) Gergosz2 válasza Devil Smile (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

Hát ja , mostanában minden AAA kategóriás játék megjelenés előtt felmeg a netre. És nem csak a pc verzió hanem a konzolos is.

Mondjuk bf3 nál ha nem most akkor okt 25-én került volna fel a netre , hiszen onnantól kezdve lehet kapni a boltokban dobozos verziót, originen meg 21. től kezdve lehet letölteni.

Szerintem aki akarja a játékot , és rendesn akar vele multizni az úgyis megveszi. Sokkal jobban fogaj élvezni , hiszen tudjuk a tört verziók hemzsegnek a csíterektől (bár a szerverfájlok még nem kerültek ki de az is idő kérdése csak)

szerintem ez a kép mindent magyaráz:

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) Devil Smile válasza Gergosz2 (#4) üzenetére


Devil Smile
őstag

mar csak azert se toltenem le mert a legtobbszor nem az a verzio van torve ami ki lesz adva es igy hemzseg a bugoktol...bar crysis2nel az eredeti is tiszta bug..(Maximum Fail)
a multi meg a legtobb warez jateknal mar megoldhato es sajnos az eredeti jatekkal rendelkezok is talalkoznak csiterekkel... :O
remelem ez a jatek bebizonyitja h van meg remeny a csiterek ellen...

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#6) Kr/\toS válasza WongFeiHong (#2) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Így van! :K

(#7) WongFeiHong válasza Devil Smile (#5) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Béta szerint nincs...

(#8) pmheros válasza Gergosz2 (#4) üzenetére


pmheros
senior tag

ez saját kép ? :DDD

nem vagyok tökéletes

(#9) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Én mindenképp megveszem,főleg a multi miatt.

06-3o/9759I39

(#10) pzstm


pzstm
titán

múlt héten megvettem forza4-et, most pénteken jön Batman...szerintem simán megvárom vele a hivatalos megjelenést de lehet még a karácsonyt is ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) kapeti07 válasza WongFeiHong (#7) üzenetére


kapeti07
senior tag

Hát igen a PB hiánya érződött a Bétánál. Olyan sok volt a cheater, hogy egy-egy szervernél úgy éreztem csak én nem csalok :)

De azon a szerón még így is volt 2 kill-em ;]

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#12) Gergosz2 válasza Devil Smile (#5) üzenetére


Gergosz2
veterán

bc2 ben nagyon jó volt a pb kb 3 csíterrel találkoztam összesen ,és egyszer sem dobott le ilyen szarságokkal mint pl cod 2 hogy losing keypackets meg stb

Amúgy megnéztem mi is ez kiszivárgott verzió: n betűs torrent oldalon ezt írják: nem lehet telepíteni - nincs crack - orosz nyelvű.

(#9) Találtgyerek
Multi élmény miatt must have kategória. Már jó 6 hónapja bejelentették hogy októberben jön , ennyi aidő alatt szerintem simán összelehet gyűjteni 10 ropit a játékra.
Sokan megilyedtek a gépigénytől , de 1680*1050 ben high beállítással , aa és hbao nélkül 35-45 fps között ment a játék caspianon is.

(#8) pmheros

ja :DDD kérsz egyet ? :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13) WongFeiHong válasza kapeti07 (#11) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Nehéz elhinni hogy valaki pl 60/5-ös statot csinál amig én örülök ha 4-et letudok lőni. :D

Plusz ha még nem is tartom lownak magam...

(#14) johni86


johni86
tag

Ebben a hírben nincs semmi újdonság, ez tök várható volt...

(#15) #16729600


#16729600
törölt tag

A hír ebben a formában nem igaz.A kiszivárgás tény,de nem játszható semmilyen része,single sem.

(#16) keIdor


keIdor
titán

Nem is megy... minek lehírezni? Ráadásul ruszki only.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Találtgyerek válasza Gergosz2 (#12) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát én a gépigénytől nem ijedtem meg,viszont a szomszédom már játszik a játékkal. :F
Keldor papa:Mindjárt átmegyek megnézem,lehet csak nagyolt.

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#18) @rglaaf válasza keIdor (#16) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem baj de szedik mint az őrült.. :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#19) h-yle válasza keIdor (#16) üzenetére


h-yle
addikt

Én egy Ruszki only Dragon Age-el szívtam megvettem e-bay-en, mondom milyen jó olcsó, erre megjött a zseniális Szovjet verzsön. :) Mondjuk utánnna megvettem Steamen, a doboz meg szép papír jól mutat a polcon. :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) Xaels válasza keIdor (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen ez hír, de sehol egy összeszedett írás az oldalon az NV LAN-on kiderült dolgokról, a BETA-hoz képest történt változásokról és a többi...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) megint én válasza Balika23hun (#3) üzenetére


megint én
őstag

A multi miatt megveszem 100%, de a singlet, akkor kitolom már ma

Mondjuk, lehet inkább megvárom mégis, mert jegyezni fogja a statverse a single-t is. És én Hardon akarom kitolni. Ott virítson valami kitüntetés.

[ Szerkesztve ]

(#22) Találtgyerek válasza Találtgyerek (#17) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Neki se megy,csak letölteni tudta.Már vagy 5 helyről szedett le crack-et és nem megy.

06-3o/9759I39

(#23) pzstm válasza keIdor (#16) üzenetére


pzstm
titán

én is csak regeditből angolosítható crack nélküli verziót láttam...de őszintén mint írtam totál hidegen hagy. Viszont ahogy látom forza4 és batman téged is jobban felcsigáz mint holmi warez bf3 :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#24) bAtt001 válasza Gergosz2 (#4) üzenetére


bAtt001
addikt

az ott a mennyország :DDD de szívesen beleugranék a közepébe ;]

(#25) sittes79


sittes79
addikt

Mutassatok már legalább egy embert aki tolja a szinglét!?

"Állítólag" wtf

(#26) LouiS22


LouiS22
veterán

FELEJTSÉTEK MÁR EL A KAMPÁNYT SZÓT!

KAMPÁNYOLNI A POLITIKUSOK SZOKTAK, a campaign magyar megfelelője a hadjárat.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#27) Kareszovics válasza sittes79 (#25) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én eddig minden COD-nak illetve BF-nek cask a Single-jét toltam. Oszt hülye-e vagyok? :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#28) keIdor válasza pzstm (#23) üzenetére


keIdor
titán

Fogalmazzunk úgy, hogy úton van az origi Batman, de ha előbb ott volt az orrom előtt a lehetőség, hogy kivigyem, akkor éltem a lehetőséggel. Már pénteken kivittem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Manbal


Manbal
senior tag

Ez nem igazi kiszivárgás, egy fosh clone DVD istentudja mikori verzió...
Ennyi erővel minden nap írhatnátok hogy 7-8 nappal korábban kiszivárgott ennek meg annak az Xboxos verziója, mert az bizony így van... szal csak felesleges carkavarás ez a cikk... :F :W

(#30) WongFeiHong válasza Manbal (#29) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

clone dvd-k általában az eredetiről készült másolatok csak nincs crack hozzájuk. Tehát nem az Alpha verzió iso-ban. :)

(#31) bAtt001 válasza keIdor (#28) üzenetére


bAtt001
addikt

hova vitted ki? ;]

bocs csak ez olyan hülyén hangzik :DDD

(#32) pzstm válasza keIdor (#28) üzenetére


pzstm
titán

nekem nem volt rá lehetőségem, de akkor annyit elárulsz hogy meg fogom-e bánni az előrendelésemet ha imádtam az elsőt? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#33) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Hiába szivárgott ki, nem játszható.

(#34) keIdor válasza pzstm (#32) üzenetére


keIdor
titán

Nem, jobb lett az AC.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) pzstm válasza keIdor (#34) üzenetére


pzstm
titán

:R
Akkor megnyugodtam :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#36) Findzs válasza Kareszovics (#27) üzenetére


Findzs
addikt

+1
multira ott van a quake live :K
jöhet a sav meg a tégla

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#37) Kareszovics válasza Findzs (#36) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nem feltétlenül erre gondoltam :) ; nekem valahogy csak az jön be ezekből a játékokból, hogy van egy epik story, azt szépen a magam tudásával/tempójával szépen kitolom és jónapot.

Nekem a multi része a játékokban kimerül a Co-opban.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#38) Kami11 válasza Kareszovics (#27) üzenetére


Kami11
őstag

:K ;]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#39) Kareszovics válasza Kami11 (#38) üzenetére


Kareszovics
addikt

Vártam már, költőinek szántam... :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#40) Mozsa


Mozsa
tag

Ne is lehessen vele játszani. Elég sokat dolgoztak vele, elég sokan.... nem tudom ki mit szólna ha "ellopnák" a munkáját, azok közül akik most ezerrel töltik és hátradőlnek hogy milyen jó hogy nem rendeltem meg.

(#41) Torry válasza Mozsa (#40) üzenetére


Torry
addikt

Multi orientált játék, multizni csak eredetivel lehet.
Szerintem kb a dice-osok is legyintenek a dologra, szerintem csekély számú vásárlót veszítenek.
Jah és még crack sincs, 10 nap múlva eredeti.

(#42) menalcas válasza Torry (#41) üzenetére


menalcas
őstag

Dice-osok biztos, de az EA-nél most fejek hullanak :U

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#43) eL Geri válasza menalcas (#42) üzenetére


eL Geri
őstag

Nem hiszem, hogy emiatt fejek hullanának!
Amíg nincs crack, addig nem is történt semmi.
Ha lesz, akkor is ez sajnos normál állapot, ezzel már mindenki előre számol.

Azt meg főleg nem lehet kivédeni, hogy egy kis fizetésű raktáros, vagy egy hipermarket raktári biztonsági őre ne csórjon el egy példányt a több százból és pl. adja el egy cracker csapatnak. Ezekre is már bejáratott források lehetnek.

(#44) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Úgy nem értem, hogy ilyen híreket miért kell kitenni :F Lényegében ez egy burkolt üzenet, hogy hééé, figyeljetek, mostantól kereshetitek a warez verziót a torrent oldalakon! Erre szerintem nincs szükség, még szerencse, hogy az eddigi hozzászólások alapján nem is működik. Részemről megvárom az eredetit :K

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#45) @rglaaf válasza Bazzzs (#44) üzenetére


@rglaaf
veterán

jajj nehogy már a kardodba dőlj ,szerintem bőven elfér a hirek között, mint máskor ha kikerült a kiadás előtt egy AAA játék

PSN:BiZzare_0 ️

(#46) Bazzzs válasza @rglaaf (#45) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Hmm... mondjuk így jobban belegondolva tényleg naív gondolat részemről, hogy pont emiatt a cikk miatt fogják lényegesen többen leszedni. Aki le szeretné tölteni, az enélkül is kereste volna a virágbolti verziót. Kicsit túlreagáltam a helyzetet az előző hozzászólásomban, de ettől függetlenül azt a részét még fenntartom, hogy nem biztos, hogy szerencsés felhívni a warez verzió létezésére a figyelmet.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#47) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Srácok, kövezzetek meg, de szerintem ez most tudatos belső húzás. Kell valami, ami pluszhír, főleg, hogy COD is jön.

(#48) krystman


krystman
őstag

Hát én is kíváncsi leszek mit mutat majd a játék! De, a grafikán kívül szerintem nem többet mint egy COD vagy MoH. Igazából nekem mindegyik tök egyforma. Mindegy melyikkel játszik már az ember. Mondhatnám azt is, ha nem lenne az egyiknek a neve CoD vagy MoH esetleg BF nem lehetne megkülönböztetni őket. Minden esetre kíváncsi leszek rá, de nagy reményeket nem fűzök hozzá.

(#49) krystman válasza Balazs_ (#47) üzenetére


krystman
őstag

Cikkírót ismerve, én nem tudom elképzelni róla, hogy ilyen szándéka lenne ezzel a játékkal. ;)

(#50) Xaels válasza krystman (#48) üzenetére


Xaels
félisten

Single-ben valószínűleg tényleg csak a grafika(bár megjegyezném, hogy a rombolhatóság miatt BF3-at tutira meg lehet a másik kettőtől különböztetni) a különbség, de Multiban azért Grand Kanyonnyi szakadék van köztük.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.