Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) --ka


--ka
senior tag

Bocs' inkább nonkonform, ha már ...

On topic: mini-ITX-ben is jöhetne.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Én antikommunistának olvastam. :)

Jó lenne ha leszoknának már az akváriumgyártásról (már úgy az összes gyártó), és elkezdenének megint számítógépházakat gyártani. Szerintem egy háznak védenie kéne a benne levő cuccot, nem üvegtörmelékkel ellátni.

(#3) Yodafon


Yodafon
senior tag

jól néz ki de bakker... a tetején vannak a csatlakozók? :F :(

I'm gangsta!

(#4) GalloG


GalloG
tag

Engem az érdeklene, ki szerint jó az így beszerelt videokártyával teljesen megfogni a szellőzést. Mert ha még az elforgatással együtt lent és fent lennének a ventillátorok...

(#5) dagonya válasza --ka (#1) üzenetére


dagonya
aktív tag

szerintem az antikonformista szó eleve nem létezik, de hogy ebben a kontextusban egyáltalán nincs értelme az biztos
megint úgy született a cím ahogy a szél lapozta a szótárat

(#6) --ka válasza dagonya (#5) üzenetére


--ka
senior tag

Szerintem sem, de lehet alkotni új szavakat. Ez most nem jött be, mert amit ki akar fejezni az író, arra ott van a létező nonkonform.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#7) dagonya válasza --ka (#6) üzenetére


dagonya
aktív tag

ritkán sikerül új szavakat úgy alkotni hogy az ne legyen modoros, agyonerőltetett, izzadságszagú. sokaknak beletört már a bicskájuk.
attól tartok jelen cikk írójához képest jóval komolyabb intellektussal kell bírni az ilyesmi sikerességéhez. az infantilizmus peremén egyensúlyozgató random szótárlapozgatástól egy picit többre lenne szükség.

(#8) #90088192 válasza dagonya (#7) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nem az a lényeg, mosolyogtat, inkább görbe tükör a szótár forgató konformistáknak.

Tudod Think outside of the box, nem megy, akkor sincs baj, a nyugdíj hamar megvan, a TV még vissz fog beszélni :P ha már ennyire ragaszkodunk a sablonokhoz :K

(#9) Piftuka válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


Piftuka
veterán

Én "anakronistának". :)

Bárhogy is... semmi igazán különleges nincsen benne. Egy újabb, teli előlapos, RGB "hőerőmű".

"Aquila non captat muscas."

(#10) DraXoN válasza Piftuka (#9) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

csak annyi, hogy fordított ATX elrendezés (ritkák "sajnos")

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#11) tntmax


tntmax
aktív tag

Szerintem ez így egy kicsit kaupellutikus.
Aki nem ismeri a szót guglizzon rá. :)

(#12) --ka válasza tntmax (#11) üzenetére


--ka
senior tag

Gratula! :R
Bár etimológiailag még gondolkodom a megfejtésen... :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#13) vaakuum


vaakuum
addikt

Fele ekkora térfogatban is túl nagy lenne...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#14) wolfpapa72 válasza GalloG (#4) üzenetére


wolfpapa72
csendes tag

Pont most üzemelem be a fiamnak az elődjét.: Sharkoon REV200 RGB
A gyári ventik fabatkát sem érnek ( azok cserélve lettek ) de az ARGB vezérlő modul megéri a pénzét. Nagyon kényelmesen szerelhető és szerethető házról van szó. Sok házzal volt már dolgom és eme Sharkoon nagyon jól sikerült. Jó anyaghasználat, prémium érzés. A kábelélezés kényelmes, bőven van hely. Fordított házat kerestem és pont a videokártya elrendezésé fogott meg pl a SilverStone SST-LD01B - Lucid -val ellenben.
Ezt a házat csak ajánlani tudom és ez az utódja is pofásra sikeredett. Lehet spórolni vele ARGB ventiket... :)
A kábelek jelenlegi kuszaságát nézzétek most el a ház tetején.. Azok teljesen eltakarhatóak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.