Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Örülök, hogy itt vagy! :R :B

Asszem mindenféleképpen!

(#2) kismessi válasza EczkE (#1) üzenetére


kismessi
újonc

Én meg örülök,hogy megmutattad.:)

(#3) EczkE válasza kismessi (#2) üzenetére


EczkE
addikt

Szívesen! :))

Urak, hölgyek, új, csak türelmesen. Bele kell majd rázódnia. :K ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#4) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Üdv az oldalon és jó fórumozgatást kívánok! :R

Egyre több a nő! ;] :C

(#5) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

11 tényleg egy jó szám.

:D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#6) Zolaash válasza kismessi (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Hmm... Nagybetű, szóköz. Külalak. Elvégre nem vagyunk állatok, meg ez nem is chat.
Amúgy Isten hozott! ;)

Rip and tear

(#7) EczkE válasza Zolaash (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Ilyen a stílusa. :) Az én kérésemre sem fog megváltozni. :D Meg amúgy is személyes bejegyzés. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#8) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

cs

[ Szerkesztve ]

(#9) kismessi válasza Zolaash (#6) üzenetére


kismessi
újonc

Köszönöm.:)
Majd lesz olyan bejegyzés is,ahol a külalak jó lesz.De én nem szoktam úgy írni.:)

(#10) dfdfdf válasza kismessi (#9) üzenetére


dfdfdf
őstag

Üdv itt! itt a személyes megjegyzésnél is fikázzák az embert a külalakkal és "írással" ezt meg kell szokni. PEdig ez csk egy személyes blog

(#11) RootRulez


RootRulez
félisten

Üdv a fórumon!

═════════════════════════════════════════

(#12) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Drága kishölgy, adok egy jó tanácsot és szíved joga, hogy hallgatsz a tapasztaltabbra vagy sem: kicsiben sem adunk alább a minőségből.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

cicapuszi az új hölgytagnak :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Móci


Móci
addikt

Üdvözlet!
A külalakra tessék egy kicsit figyelni... ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) Thome


Thome
addikt

Üdv a fórumon!

A cica már rád is cuppant... ;]

(#16) Chaser válasza Algieba (#12) üzenetére


Chaser
titán

Támogatom :K
kismessi ! Én is őszinte vagyok, erre a bemutatkozásra ránézni okádék ;] No nem a tartalma miatt, azt ilyen oda hányt valami után nem értékelném, de egy jó tanácsot adnék...ha már olyan kritikus vagy, akkor kezdd magaddal...
"lájk." nc...

szerk: Az ilyenek láttán azért elgondolkodok kicsit, vajon szándékos vagy csak ennyire fussa'? Utóbbi esetben én a krumpli földet "lájkoltatnám" a kedves diákkal:) Előbbi esetre meg el se tudok képzelni okot.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) Chaser válasza Chaser (#16) üzenetére


Chaser
titán

Félre olvastam -nem csoda:D-, nem kritikus vagy hanem adsz a kritikára...mutasd meg valakinek aki tud írni és felnézel rá.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Chaser:Nem olvastad félre, kritikus is és ad is a kritikára, de csak ha olyan embertől jön akire felnéz :)

EczkE: ez nem stílus, nem "ilyen a stílusa", hanem ez egyszerű igénytelenség.

Ha valaki ír, azzal a céllal, hogy azt majd mások elolvassák, akkor egyrészt megtiszteljük annyival az olvasóközönséget, hogy valami központozásfélét megpróbálunk a szövegbe rakni - nem olyat, hogy pont, utána szóköz nélkül kisbetűvel folytatódik a következő mondat. Ez tényleg arról szól, hogy nézzük-e annyiba az olvasókat, hogy rendesen leírt, központozott, minimálisan rendezett szöveget rakunk eléjük. Valamint nézzük-e annyiba a saját munkánkat, a saját írásunkat, hogy vegyük a fáradtságot ahhoz, hogy valami írásra hasonlító dolgot kanyarítsunk ki a tollunkból/billentyűzetünkből, nem csak egy betűhalmazt. Ha egyik sincs meg, akkor azt bizony az olvasók nem fogják tárt karokkal fogadni. Ha neked ennyire nem fontos a saját írásod, akkor nekünk miért legyen? Ha ennyire nem fontos, aki olvassa, akkor miért olvassuk?

Tudom, nem kell olvasni. Ez így korrekt is. De ha mással nem is, magaddal szemben legalább legyél minimálisan igényes. Nem nagyon, csak minimálisan.

Elnézést, ha keményen fogalmaztam, hidd el, nem kenyerem, egyáltalán nem tesz boldoggá és nem nő tőle az e-penisem és egy - pontosabban már két - írás nem is fog beskatulyázni, részemről legalábbis biztosan nem, de ha tényleg szeretnél a fórum tagja lenni, akkor ezeket a dolgokat érdemes átgondolnod.

[ Szerkesztve ]

(#19) Chaser válasza Szten Márs (#18) üzenetére


Chaser
titán

12 órás "buli" van éjszakáról mögöttem, szóval lehet:) Többiben egyetértek, de nem volt kedvem/lelkierőm ennyire taglalni, x-edik falra hányt borsó...Nem fogalmaztál keményen, az nem itt kezdődik:) Ez egy korrekt kritika volt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20) ABE válasza Szten Márs (#18) üzenetére


ABE
őstag

Mondhatni a számból vetted ki a szót. Nem szerencsés ilyen igénytelen módon indítani.

(#21) Vakegérke válasza kismessi (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Majd lesz olyan bejegyzés is,ahol a külalak jó lesz.De én nem szoktam úgy írni."

Te dolgod. Legfeljebb leszokunk írásaid olvasásáról.
Írásod könnyedén szerkeszthető, és bizony nem ártana megtenned. Legalább látnánk, hogy szavaink nem peregnek le rólad.

Na mindegy. Majd meglátjuk...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) kismessi


kismessi
újonc

Hm..esetleg most?

(#23) Vakegérke válasza kismessi (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kezdetnek jó. :K

Most szépen tegyél szünetet az írásjelek mögé.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Szten Márs válasza kismessi (#22) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Egyelőre még nem lett tökéletes, közel sem, de már magában az, hogy elkezdted átírni, és nem pergett le rólad, amiket mondtunk, igencsak becsülendő :R

(#25) Vakegérke válasza Szten Márs (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem, a többi írását is átszerkeszti. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Chaser válasza kismessi (#22) üzenetére


Chaser
titán

Hm...ugye nem fájt? :P Te csináltad? Eleresztheti magát az ember, én is szoktam, más is, de nem az első írásában ami még bemutatkozó is ráadásul. De majd pár év múlva megtapasztalod saját magad, én is megtapasztaltam már párszor hogy fontos a belépő, igaz én másban gondoltam magam "stílusosnak":D De ez nem ide tartozik... Ha nem alszok el záros határidőn belül akkor kijavítom, az eredetit meg ezt mentsd el nyugodtan, látni fogod mik voltak a hibák.

szerk: Vakegérke: A meccs meg teljesen kiment a fejemből :B közbejött egy szerelem féle, mostanában arra koncentráltam. Majd benézek.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27) Zolaash válasza kismessi (#9) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Javul, örülök, és köszönöm szépen a magam és mindenki nevében.. Hidd el, nem a fikázás volt a lényeg, örülök (jé, már megint :DDD ) hogy vetted a fáradságot, és nekiálltál javítani.

dfdfdf: az igénytelenségedet ne erőltesd másra. Köszi. Szomorú, hogy nem tudsz két értelmes mondatot helyesen leírni. Megerőszakolod az anyanyelved.

Rip and tear

(#28) Vakegérke válasza Zolaash (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak arra vedd rá, hogy nyomjon egy space-t a vesszők, pontok, stb után. Na meg arra, hogy ezt összes írásában megtegye, és azokban is nagybetűvel kezdjen. ;)

Ha megteszi, akkor tiszta szívvel fogom én is üdvözölni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) EczkE válasza Vakegérke (#28) üzenetére


EczkE
addikt

Majd próbálom győzködni. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#30) nem_tom


nem_tom
őstag

Szesz!

Jó fórumozást, meg mindent!

(#31) Kephamos


Kephamos
addikt

supercool.

(#32) kismessi válasza Kephamos (#31) üzenetére


kismessi
újonc

köszönöm. :)

(#33) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ha irodalmi kritikára is vágysz, akkor azt ne erről a fórumról várd. :D Tapasztalatból beszélek. :) De azért jó kis fórum ez, csak nem épp irodalmi. (Mondjuk attól még a kulturált külalakkal megtisztelhetjük a tagokat, nézd meg bármely bejegyzésemet...)

[ Szerkesztve ]

(#34) Vakegérke válasza Crystalheart (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amit lehet, azt már elmondtam neki ezzel kapcsolatban, még priviben is. Változás nincs, le is mondtam róla, mint egy doki a haldokló betegről.

Szerk: Pedig megígérte a változást.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) EczkE válasza Vakegérke (#34) üzenetére


EczkE
addikt

Próbálkozik, te is látod, ne add fel.

Asszem mindenféleképpen!

(#36) Vakegérke válasza EczkE (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az első írásjelig olvasom írásait. Ha nincs utána szünet, már ott is hagyom. Majd ha nem lesz makacs, és betartja ígéretét, akkor több figyelmet fordítok rá.

Tetszik az új avatarod. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.