Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ha 100-alá bemegy a wifis az baba lenne.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Erre szerintem nem érdemes leváltani az M3-ast.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) juuzer válasza ghiottone (#2) üzenetére


juuzer
addikt

Az M2-t nem láttam indokoltnak lecserélni M3-ra de ez már érdekesebbnek hangzik :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#4) ghiottone válasza juuzer (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én M2 után Nexus 9 majd Sony xperia z3 compact után már 8 hónapja használom az M3-ast - a 4gb ram és a proci azért megérte a váltást.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) juuzer válasza ghiottone (#4) üzenetére


juuzer
addikt

Persze elhiszem :)

Nekem igazából videózásra/filmezésre, netezésre meg olvasásra kell. + egy kis HayDay-szerű játékra. Arra az M2 is tökéletes. Picit szaggat, de ami jobban zavar, hogy legalább egy 6.0-s android kijöhetett volna rá :(

Vamos a la playa.

(#6) ghiottone válasza juuzer (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, tablet frissitési fronton nem áll jól a Huawei, bár az M3 most kapja a napokban a novemberi biztonsági frissítést. Firmware finderrel nem próbáltad? Kollégám M2-esére is úgy raktuk fel 2 hónapja valamelyik nyári hónapos biztonsági frissítést.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) makikutya


makikutya
csendes tag

Na végre. 8,4 nekem ez a jó méret. Jó ideje csak a Samsung pár éves s szériát lehetett kapni a csúcsmodellek közül, az M3 esetén a fehér és arany nem volt az én világom. Remélem ez lesz business színben is.

(#8) atikó válasza ghiottone (#2) üzenetére


atikó
őstag

szerintem sem, 3 hónapja vettem a 4G verziót, vajon megkapja e az oreot! ha már a honor 8 megkapja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.