Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Uhh, ezek a méregetős progik még léteznek? Quadrant már smafu? :DDD
Még az LG Optimus Black-el kezdődött nálam ez a méregetés, és talán Samsung Galaxy S3-nál ért véget. persze már akkor sem vettem komolyan. :DDD
De akkor még a Quadrant volt a menő.

Jóh, bevallom, a 3Dmark-ot azért kipróbáltam az S5-ön, és az S6 edge-en is.
Van ennek mai viszonylatban jelentősége? Melyik program/játék nem ment tavaly az S8-on, vagy idén az S9-en? Létezik olyan játék ami szaggat S7-en? Nem azért, de az S6 edgemen már legalább 20-30 féle igen komoly játék volt eddig, de akadás egyiknél sem volt, a kisebbekről nem is beszéltem.

(#52) Blizzardking válasza Totheground (#48) üzenetére


Blizzardking
őstag

Igen. Én is kipróbáltam, igaz nem vérpistiségből, hanem mert a hűtés hatékonysága és a throttling kitolása érdekelt. Meg akkoriban tuningoltam a telót, nem sebességre hanem alulfeszeléssel fogyasztás/teljesítmény optimalizálásra, és akkor rendesen körüljártam ezt a témát. De te is ki tudod próbálni, futtass le egy antutut, utána pár óra múlva tedd be a telót a mélyhűtőbe 10 percre, és futtasd le újra. 5-8% difi lesz pluszba, biztosan.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#53) <Lacy85> válasza Totheground (#48) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha szerinted ez a paradigmaváltás azért van, mert erősebb az iPhone, akkor az tényleg megmosolyogtató.

(#54) Blizzardking válasza <Lacy85> (#53) üzenetére


Blizzardking
őstag

Az xr-nek a kijelzője a paradigmaváltás. Visszafelé :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#55) _CICAFIU_ válasza mrThomi (#32) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Device info hw a play alkalmazásból. Ott a display részén írja. Látom megelőztek bocsi!

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#56) dingdongkng válasza fRooStzzZ (#23) üzenetére


dingdongkng
tag

Hát nem tudom. Nekem a note 3-amnak sokkal rosszabb volt az akksija mint a note 5-nek. A note 3 emiatt konkrétan hasztalan volt. De a note 5 is tapsos ha 2.5 screen on timeot realizál.

Amúgy én nem értem ezt a dolgot, de ez valami alkalmazás, vagy használat függő lehet, mert minden ismerősömnek sokkal többet megy el a telefonja mint az enyém.

Érdekes módon az egyetlen okostelefonom, aminek elfogadható üzemideje volt, az a Lumia 640-em volt. Azzal nem volt ilyen gond...

EDIT: Még egy kis addendum. Eléggé bosszantó, az hogy látom a telefonteszteket, ahol az látszik, hogy a telefon fél óra youtubeozástól 10%-ot merül. Ezzel kontrasztban még sosem volt olyan androidos telefonom ami ne merült volna le teljesen másfél óra youtubeozástól. Szóval tényleg nem értem ezt a dolgot.

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#57) fRooStzzZ válasza dingdongkng (#56) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Röviden tömören.
Note 5 vs Note 3 aksi időim.

Szerk, a N3-ban még a gyári aksi volt, amivel lett véve a telefon ellenben a N5-ben már elvileg lett cserélve, ami szerintem kamu aksira. Akkor (3 hónappal ezelőtt 75% volt most meg 60%.
De ezek mellett mindenhol azt olvasom, hogy a N5 sosem volt egy üzemidő bajnok.

[ Szerkesztve ]

(#59) Jakesz válasza Cobra652 (#58) üzenetére


Jakesz
őstag

Ez ugye csak irónia? Ha már a felesleges dolgokat ecseteled :D

(#60) samu74 válasza Jakesz (#59) üzenetére


samu74
addikt

Hát a VR miatt gondolom...De az a helyzet,hogy S7-S9-en ha állítgattam a felbontást semennyi üzemidő javulást nem lehetett kicsikarni a telefonból...

-----------

(#61) gthomma válasza Cobra652 (#58) üzenetére


gthomma
senior tag

Mit akarsz a szánalmas 4k kijelzővel 2019-ben? Egy normális telefonban 8k-van.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#62) Fred23


Fred23
nagyúr

Geekbench:

Részletes.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.