Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) D1Rect válasza KingDesign (#100) üzenetére


D1Rect
félisten

Azt hittem kibírod, hogy ne szólj hozzám. :)

Nem mondtam, hogy buta/hülye vagy.

Nincs több ötlet, se tanács.

Egyébként van egy sokszázK-t érő kérdésem, ami az adott választól függene.
Mindegy, nincs több tanács.

Végül kifejtenéd ezt, és megyek is:
[link]

(#102) Lauda válasza keIdor (#88) üzenetére


Lauda
félisten

Gusztustalan, komolyan mondom amit paran muvelnek itt.

(#103) Roach válasza Lauda (#102) üzenetére


Roach
csendes tag

Nem tudom, ha elmondja vki a véleményét az mióta gusztustalan... ezt így beírni gusztustalan.

Összegezve:

A kari tulaja örűl, h egyedi a cucc... ez rendben, mondjuk főleg attól egyedi mert méregdrága. Ezt mindenki eldönti magának, h ki mennyit fizet ki egy márkáért/kultuszért/aláírásért!

A többiek hozzászólásaiban talán az nem érthető, és fogható fel képmutató irigységnek, h nem csak a kidobott pénz miatt vannak kicsit kiakadva(igen, vki ki lehet akadva, ha 3havi fizetését vki más egy nem túl jó ár/teljesítményű kártyára költi, és azzal henceg, h milyen jó biznisz volt), hanem amiatt, h nagyobb !!! élményt !!! nyújtó rendszer összerakható lett volna a feléből. Tehát miért érte ez meg? Ezt nem értik az emberek akik kritizálnak, valamint azt sem, h nem szerettél volna 2-3karis rendszert semmiképp. A kérdés megintcsak miért nem? Mert most 2x akkora a tápod, mint ami optimális lenne és ez megfelelő?

D1Rect: Igen, vettem egy procit 29k-ért ami az álmom volt egyszer, majd egy hónap múlva ahogy kiraktam 24ért és elvitték rögtön(s939 a64 x2 4800+), én is kidobtam 5k-t, h nosztalgiázzak és megérte minden forint, másnak ez is ablakon kidobott pénznek tűnhet, igazi kockák értik ezt csak és igazad van ott a pont! Viszont a nagyságrendbeli külömbség miatt szerintem nem hasonlítható össze a 2 dolog és az én érveimet erősíted, mivel kiderűlt ezzel, h én is költök "hülyeségekre" de azért van egy határ...

"Wake me up when its all over, When I'm wiser and I'm older."

(#104) Lauda válasza Roach (#103) üzenetére


Lauda
félisten

Nem erted mirol van szo itt.

(#105) Karma válasza Lauda (#104) üzenetére


Karma
félisten

Én (talán D1Recthez hasonlóan) a 61-es hozzászólásnál vesztettem el a fonalat.
Esetleg fel tudnál világosítani?

“All nothings are not equal.”

(#106) D1Rect válasza Lauda (#104) üzenetére


D1Rect
félisten

Igaziból én se értem, kifejted?
Ha rólam van szó, akkor meg pláne fejtsd ki.

(#107) Lauda válasza Karma (#105) üzenetére


Lauda
félisten

Nyitott egy blogot arrol, hogy vette ezt a kartyat, ami egy igen specko, ritka es draga darab. Az elejetol fogva megy a szipolyozas, a kioktatas, burkolt irigykedes. Ha az a topik cime, hogy van egy elado ares, szerintetek megvegyem? Akkor mas teszta, nyilvan azert nyitotta, hogy kapjon szakmai felvilagositast, hogy erdemes-e megvennie. De itt errol szo se volt es teljesen igaza van Keldor papa-nak, minden draga cuccnal ez van sajnos. :)

[ Szerkesztve ]

(#108) Roach


Roach
csendes tag

Senki nem tudja ki melyik oldalon áll, sztem itt hagyjuk a dolgot. :K

Azért utálom a fórumot és csak az aprót böngészem, mert a falnak beszélsz remélve, h vki majd átböngészi az egészet, végigolvassa és talán tanúl belőle valamit... ha ez így lenne 1 emberrel már megérte.

A topik tulajához kérdéseim voltak érvekkel, egyikre sem válaszolt eddig kielégítően, márpedig csak úgy nem vesz vki ilyen karit mert arra kel fel(vagy mégis). A "nekem megérte, mert egyedi" eddig a legkézenfekvőbb, csak kicsit halovány az ellenérvek hallatán.

A következtetéseket mindenki személyre szabva le tudja vonni, még itt a nagy kavalkádban is szerintem ha türelmesen végigolvassa a hsz-eket.

[ Szerkesztve ]

"Wake me up when its all over, When I'm wiser and I'm older."

(#109) finest


finest
őstag

Minden embernek van valami bogara. Ez egy presztízs kari, bár a presztízs értékéből veszít, h olcsóbban szerezhette meg a gazdája. Azzal, h ez a kari egy jó üzlet, én sem értek egyet, de mindenkinek van valami heppje. Mások pl. szivarokat gyűjtenek, és még csak el sem szívják őket, mekkora gáz már, nem? Ez olyan mintha a 6870 CFX után a megmaradt pénzből megvettük volna a legjobb prostit a városban, de nem tudtuk volna megdugni, mert előtte a megmaradt léből már szétkokóztuk az agyunk. :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#110) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Itt az a kérdés gyerekek, hogy mihez képest jó üzlet az az üzlet. Az Ares bolti árához képest igen, jó üzlet volt. Hogy ebből a pénzből vehetett volna ütősebb kártyákat is? Igen, de neki ez a kártya volt az álma, és az új árához képest tényleg jó áron jutott hozzá.

Használd egészséggel!

(#111) Thunderzolee

Jó ez a topic. :))

Én irigyellek cikkíró, nekem ennyi pénzem nincs hardverre. Bár már párszor én is megkaptam, h túl drága gépem van, okosabban is elkölthettem volna pl. a VGA-ra költött pénzt. (Pedig hát valamivel több, mint egy éve vettem 2.5 év garival 55-ért, és hát még ma is kábé annyit ér.)
De látom Nálad a pénz nem lesz gond. ;)
Használd egészséggel, sok jó játékot kívánok hozzá!

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#112) Roach


Roach
csendes tag

Kedves Ares tulajdonos!

Ez egyenesen neked szól, irigységből! Vegyél még1 Ares-t 3db 26"-os 16:10 monitor mellé, és már el is ájultam, addig sajna a srác aki 97k-ból összerakott egy E8400+4GB DDR3+gtx275 konfigot hozzá illő táppal sajnos nagyobb játékélménynek örvendhet a 32"-os hd ready tv-jén, mint te...

"Wake me up when its all over, When I'm wiser and I'm older."

(#113) cskamacska válasza Roach (#112) üzenetére


cskamacska
addikt

A "nekem megérte, mert egyedi" érv lehet hogy neked kevés és halovány, de a direkt trollkodás még inkább az. :U

Bár az örömködés alapos gyanújából elkövetett "borzasztó jó üzlet" kifejezés jogosan verte ki itt néhány embernél a biztosítékot, azért én speciel örülök, hogy egy ilyen ritkaságról számol be a jóember, ahelyett hogy felmérésgépvasakkal rombolná a Logout egyébként is csökkenő színvonalát. :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114) ^Clown válasza cskamacska (#113) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

+1, a második bekezdéshez :R

[ Szerkesztve ]

(#115) zH. válasza Roach (#112) üzenetére


zH.
senior tag

Neked mégis mi közöd hozzá? :O :((( Vegyetek 5870-et ,5970et ,460at ,vagy nemtudom ,de nem értem mire ez a trollkodás. Ha nem tudod megérteni ,hogy ez egy limitált cucc és neki megért annyit ,hogy 1000 közül övé legyen 1db akkor sajnálom.

[ Szerkesztve ]

just be

(#116) Def26 válasza Roach (#112) üzenetére


Def26
félisten

Istenem bmeg... :U Nem unod még magad?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#117) Mania válasza Roach (#112) üzenetére


Mania
senior tag

Mindenki arra költi a pénzét amire akarja. Vagy jó magyar szokás szerint savanyú a szőlő?
Egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz : "én speciel örülök, hogy egy ilyen ritkaságról számol be a jóember, ahelyett hogy felmérésgépvasakkal rombolná a Logout egyébként is csökkenő színvonalát. "

[ Szerkesztve ]

(#118) KingDesign


KingDesign
csendes tag

(#108) Roach: "A topik tulajához kérdéseim voltak érvekkel"

Kedves Roach neked ezek a kérdések és érvek:

(#92) Roach:

"A következő megoldások a földbe döngölik a rendszered olcsóbban"
"ez különösen odarakna a rendszerednek"
"ez rettenetesen nagyon odarakna kicsit olcsóbban"
"ha még 3db gtx470-et vennél ami az általam soroltak közűl a legrosszabb hosszútávú biznisz lenne, még azzal is kevesebbet buknál, mint ezzel az izével"

(#112) Roach:

"aki 97k-ból összerakott egy E8400+4GB DDR3+gtx275 konfigot hozzá illő táppal sajnos nagyobb játékélménynek örvendhet a 32"-os hd ready tv-jén, mint te."

Ezek pusztán, csipkelődő, kötekedő, gúnyos kijelentések. Amik csak azért íródtak, mert Valami zavar Téged. Én nem azért blogoltam, mert arra voltam kíváncsi, hogy milyen hülye vagyok, hogy egy ekkora - bocsánat a szóért - szart vettem. Örültem, hogy egy ilyen egyedi termékhez hozzájutottam. És mi a blog lényege? Az, hogy az ember megírja mi történt vele, hogy ha évek múltán visszanézi legyen min nosztalgiázni stb. Nem azért született ez az egész, hogy felvágjak vele. Magamnak írtam.

[ Szerkesztve ]

ARES - The King of Preformance. Limited Edition, Unlimited Power

(#119) D1Rect válasza KingDesign (#118) üzenetére


D1Rect
félisten

Utolsó postom a topikban, mert látom, soha nem fogom megtudni miért imádod Magyarországot. :U

A másik, hogy nem vagy hajlandó válaszolni...

Igaziból a kutya nem szólt volna hozzád, ha nem mondasz ellent a 22-es hsz.-emnek, ha nem ezt reagálod rá:
"Kit érdekel, hogy erősebb? Ez egyedi cucc, és ráadásul egy kártya."

Rosszul viselem, ha valaki azt mondja nincs igazam olyan témában ami csíkokról/százalékokról szól. Szeretem a csíkokat/százalékokat, ez a hobbim.

Sajnálom, hogy alá orrod alá dörgöltem, hogy a legrosszabb pillanatban vetted.

Mennyire vagyok irigy?
Kb. annyira mint amikor egy IRL barátom vett egy 4870X2-t megjelenés után nem sokkal.
Sikerült rábeszélnem, hogy legyek már irigy egy számomra ismeretlen emberre.

Azóta hálás érte, hogy sokkal kevesebbet bukott egy rossz döntése után, mintha nem b*sztatom.

Őt miért bizergáltam és pl. Lauda GTX 480 SLI-je miért nem ad okot "irigykedni"?

Azért, mert aki megengedheti magának, hogy állandóan csúcskártyát használjon, az tisztában van vele, hogy mikor kell megvenni, és mikor kell gyorsan szabadulni tőle.

Lehet magyarázni(limitált/ez csak egy kártya), de a korábbi válaszaidból pontosan látszik, hogy lövésed nem volt, hogy mit veszel/mikor/mennyiért.

Én vagyok a főgonosz, mert megmondtam, hogy szerintem ettől rosszabb pillanatban nem lehetett volna megvenni, és szabadulj tőle minél kisebb bukóval.

Sajnálom, hogy nem tudok tapsikolni a "borzasztóan jó üzlethez".

Ahhoz meg pláne nem fogok tapsikolni, hogy próbálod úgy beállítani, hogy mindenki aki bármilyen kritikát megfogalmaz az csak irigy.
Lehet neked ez volt a célod(vagy mégis milyen reakciót vártál erre a bejegyzésre? :U )
Az aláírásod is nagyon menő.
Rakd ki a géped gépigény.hu-ra, ott szerintem megkapod a tapsikolást.

Mindent egybevetve, lehet engem nem szeretni, de az biztos, hogy legközelebb nem húzod be magad jó pár 10K-val azért, hogy 1 héttel korábban legyen meg a VGA.

(#120) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

összefoglalom a topicot:

~5 hsz. "ritkaság, szép darab"
~50 hsz. "GTX470, HD6850, CF/SLI-ben jobb, szar vétel, volt, addel"
~50 hsz. irigykedés

bazmeg, nem unjátok még? :U óvoda.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#121) KingDesign válasza Mr.Csizmás (#120) üzenetére


KingDesign
csendes tag

Látod, nem. Igazi provokátorok, fél oldalas ódákat írnak nekem, csak azt nem veszik észre, hogy egy csöppet sem érdekel a mondanivalójuk.

ARES - The King of Preformance. Limited Edition, Unlimited Power

(#122) Karma válasza KingDesign (#121) üzenetére


Karma
félisten

Most akkor mi van Magyarországgal?

“All nothings are not equal.”

(#123) Roach


Roach
csendes tag

/edit: válasz a 121-re

Másokat érdekelhet, akiket még meg lehet menteni. :R

[ Szerkesztve ]

"Wake me up when its all over, When I'm wiser and I'm older."

(#124) mephi666 válasza KingDesign (#121) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez olyan dolog, hogy valaki kiad mocsoknagy összeget egy sportkocsiért, amiből csak pár darab készült, de van 100 másik sportkocsi is fele annyiért, ami sokkal jobban megy... (ami "jobb vétel lenne", ha csak a teljesítményre gondolunk) jelen esetben ennél a kártyánál sem a teljesítmény a mérvadó, hanem a "birtoklás érzése" :K ...ezt nem látják be sokan... nem vagyok irigy, nem vágyok olyan kártyára, de megértem, milyen érzést válthat ki egy ilyet birtokolni :K

#125: igen, de trollnak lenni biztos nagyon jó ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#125) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#124) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

saját #33

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126) KingDesign


KingDesign
csendes tag

(#125) Mr.Csizmás, (#124) mephi666

Ha már az autóknál tartunk. :) Én abban is biztos vagyok, hogy ha valaki venne egy Ferrarit, lefotózná és feltenné egy autós fórumra, biztos lennének páran, akik lehülyéznék! Mondanák, hogy: ennek az árából 3 luxus BMW-t tudtál volna venni, vagy 3 Mercedest stb. De hiába mondanak bármit is, egy Ferrari az Ferrari marad.

Lehet, hogy rossz a hasonlat, de itt van ez a különleges kártya, kevés van belőle a világon, ráadásul 1 VGA ként igen szép a teljesítménye (a CrossFire-nek köszönhetően a jövőben növelhetem is), nehezen tudom megérteni azt az ember, aki egy ilyenre azt mondja, hogy rossz. Ahogy nehezen tudom megérteni azt az embert is, aki egy Ferrarira azt mondja, hogy rossz.
Persze lehet mondani, hogy mi nem azt mondtuk, hogy rossz, hanem, hogy rosszkor vetted, nem értesz hozzá, hülye vagy, buta vagy, de ettől még nem változik semmi, és a kártya ugyanúgy a gépemben marad. Szóval nem értem miért kellett egyeseknek hadjáratot indítani ellenem. Mert, ha azt gondolják, hogy ezzel engem felidegesítenek, akkor nagyon tévednek. Sokat fórumoztam már, és az életben nem itt indul a probléma.

Egyébként mi más célja lenne ezeknek a hozzászólásoknak, mint a provokáció?! Csak nem gondolják komolyan egyesek, hogy a múlt héten vásárolt kártyát az Ő unszolásukra eladom? Erre persze, hogy nemet mondok, erre mindenki azt tenné.

ARES - The King of Preformance. Limited Edition, Unlimited Power

(#127) hdman


hdman
őstag

Gyerekek, tényleg ovoda ami itt megy :W

Eddig nem akartam hozzászólni, de már kikívánkozik (párszor és páran már leírtátok előttem):

A fenének kell irigykedni, aki megteheti hogy iylen kártyát vegyen, az:

1, vegye meg és örüljön
2, vegyen mást ami szerinte jobb
3, tartsa meg a pénzét és várjon jobbra :D

Aki nem teheti meg:
1, ne vegyen iylen kártyát
2, de legfőképpen ne irigykedjen, örüljön hogy iylet lát, illetve valaki megosztotta a tapasztalatát.

Ő azért osztotta meg az örömét, mert egy tényleg exkluziv dolog tulajdonosa lett. Hagyjátok már örülni. Gondom ha már ennyire tisztában van a kártyákkal, akkor Ő is tudja hogy esetlegesen más kártya vagy rendszer erősebb lenne, de Ő ezt választotta. Paff, ennyi.

u.i. Felesleges itt autókra átültetni, a lényeget ugyis mindenki érti (aki akarja...)

Sopron city :)

(#128) Karma válasza KingDesign (#126) üzenetére


Karma
félisten

Az a célja (legalábbis az enyémnek), hogy a Magyarországos taplóságot vond vissza, de legalábbis magyarázd meg. Nem vagyok egy nagy turul, sőt, de azért az nagyon az alja volt.

Be is baszna, ha irigykednék egy videokártyára vagy a tulajdonosára.
Több mint elégedett vagyok a sajátommal.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#129) KingDesign válasza Karma (#128) üzenetére


KingDesign
csendes tag

Na, ne csináljunk már bolhából elefántot. Sokkal több taplóság történt itt. Hogy mit akart jelenteni? Ha nem tudod, akkor még nincs elég élettapasztalatod.

ARES - The King of Preformance. Limited Edition, Unlimited Power

(#130) KingDesign


KingDesign
csendes tag

Részemről lezártnak tekintem ezt a bejegyzést. További szép napot mindenkinek.

ARES - The King of Preformance. Limited Edition, Unlimited Power

(#131) Thunderzolee

Esetleg van egy másik topic a trolloknak: :P
http://logout.hu/tema/ovodasok_homokozoja/friss.html

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#132) Roach


Roach
csendes tag

El vagytok tévedve, ha vki ezt a blogot olvassa a mi véleményeink nélkül azt hiszi, h az áráért megkap vmi külömbet, amit más nem tud és még jó biznisz is, akkor a józan eszű emberek dolga, h elmagyarázzák a népnek, h ez nem így van...

A kérdésemire még mindig várom a választ am, szöveget sem tudsz értelmezni ezek szerint mert ezeket tettem fel am, nem azokat amiket te írtál, az csak a puszta valóság:

Miért nem szeretnél 2-3karis rendszert?
Miért nem szeretnél 3 monitort?

Miért nem szeretnéd a fenti 2 dolgot egyben a kari árából?
Miért hitted, h ez bármilyen szinten is jó biznisz?(direkt múlt időben)

Egy értelmes mondat nem hangzott el ezzel kapcsolatban. Szal nekem ne mondjátok, h irigykedés inkább magamat ismétlem azzal, h el kéne gondolkodni, h mi van, ha vki elolvassa ezt a cikket és vesz egy Ares-t a hatására mert azt hiszi, megéri... csak ezt akarjuk elkerűlni, semmi mást.

"Wake me up when its all over, When I'm wiser and I'm older."

(#133) cskamacska válasza Roach (#132) üzenetére


cskamacska
addikt

Te valami elvont szekta szeretetszolgálatánál dolgozol főállásban, hogy meg akarod óvni a világot a gonosz collectors edition videókártyák térhódításától? :P
Épp az a poén a videókártyában, hogy nem lehet hozzájutni csak valami beteg áron, akkor is pult alól. Ettől félted a népeket? :DDD

Karma: Nagyon jól tudod te is, hogy a jóember a fikaáradattal nem tudván mit kezdeni, csípőből közhelyesen általánosított egy jót. De ezen pattogni fölösleges, szerintem nem fog megkövetni a történtek után.
De tudod mit? Én kérek elnézést. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#134) Lauda válasza cskamacska (#133) üzenetére


Lauda
félisten

Sajat maga bevallotta, hogy utalja a forumot, ezert valoszinuleg egy cel vezerli, a trollkodas.

(#135) hdman


hdman
őstag

:D

Sopron city :)

(#136) iwu


iwu
addikt

Elkezdtem olvasni a topicot, de aztán feladtam.
Hihetetlen, hogy ahányszor megjelenik valami prémiumkategóriás (igen, árban is) termék, akkor mi az, ami elkezdődik itt. Ugye nemrég valaki feltette a 80K-s házát, ugyan ez ment.
B+, miért nem lehet elfogadni, hogy van valaki, akinek tetszik a termék, van rászánható pénze is, akkor miért ne vehetné meg?! Igen, tisztában vagyok a pénz értékével, és a legjobb cimborámnak ez 4 havi keresete, de erről nem az tehet, aki megvette a kártyát...
bugatti veyronokat is árulnak, azokat is megveszik, pedig a swift is elvisz A-ból B-be, van neki utcára néző ablaka, meg forgatható kormánya...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#137) zH. válasza Roach (#132) üzenetére


zH.
senior tag

ezt a dumát ,te jó ég. :D :D :D első bekezdésed full mehetne aláírásba ,kár ,hogy 4sor.

[ Szerkesztve ]

just be

(#138) Archer


Archer
őstag

Az igen, nem semmi ára van még így használtan is :Y Szerintem bizonyos mennyiségű felárat megérnek ezek az exkluzív dolgok a műszaki cikkeknél de túlzottan sokat nem. Akármilyen sorszámozott meg kofferes meg mittudomén, akkor is csak egy gyorsan avuló alkatrész. Én is akkor látnám értelmét (valakitől olvastam az egyik topicban) ha mondjuk azt mondanák, hogy kész, vége van a VGA korszaknak, több kártyát nem fejlesztünk, ez marad a legerősebb példánya a VGA kártyáknak. De így úgyis jön az újabb meg újabb, erősebb és így már csak a limitált mivolta ér majd bizonyos + pénzt nem a kakaó benne.
Autókkal meg teljesen felesleges összehasonlítani, egy McLaren F1 vagy egy Aston Martin Zagato és még sok kis számban gyártott sportautó ma az eredeti áruk többszörösét érik, több 100e esetleg millió $-okért cserélnek gazdát egy-egy árverésen. Na ez soha az életben nem fog mondjuk 800e Ft-ot érni.
Ettől függetlenül örüljön neki de amikor a többi, esetleg már közép kategóriás VGA lehagyja, és csak a limitált mivolta marad szerintem meg fogja bánni az a sok + casht.

Jah, csak, hogy magam ellen is beszéljek, egy DFI Venust azért bevállalnék ;]

mod: "h el kéne gondolkodni, h mi van, ha vki elolvassa ezt a cikket és vesz egy Ares-t a hatására mert azt hiszi, megéri" - végén még a cikk hatására a Milyen videókártyát topicban nekiállnak ezt ajánlgatni a GTX460 meg a 6850 helyett, sőt, lehet, hogy 8800GT-ről is már csak erre érdemes váltani :W

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#139) phoenix0222 válasza KingDesign (#23) üzenetére


phoenix0222
csendes tag

Melyik 6870 csukja össze????!!!!!
Eseteleg 5970 vagy gtx480 csak abból kettőt etetni...háát

Nagyon jó vétel volt!G :C rat!!!

(#140) Myth válasza D1Rect (#119) üzenetére


Myth
aktív tag

Na én se bírom ki, hogy ne írjak! Többször emlegettél itt 100k-t amit elherdált. Ezt nem értem, mivel 2db 6870 még most is 90k környékén van 4 hónappal később és ha ezt levonjuk az általa megvásárolt kártya árából akkor is 75e ft a különbség. Szóval még most sem igaz az állításod pedig úgy vettem ki a szavaidból, hogy tévedhetetlennek érzed magad... Emellett minden hozzászólásodban (meg másnál is) állandóan csak a 6990et olvastam, hogy 1 nap és itt van. Mennyi telt el azóta? 120? ;] Akkor miről is beszélünk? Szerintem igenis megérte mivel most is 100 körül van egy 2gigás 5970 ami nem ares... Na jóéjt! :C

Grat a karihoz így utólag is! Remélem az érintett olvassa még a blogot.

Battletag: Myth#1775

(#141) D1Rect válasza Myth (#140) üzenetére


D1Rect
félisten

80K-ért utánadvágják a használt 5970-et.
Számolj.

Ha nem linkeled a topikot sose veszem észre, hogy belémkötöttél.
Igazából nem is érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#142) Myth válasza D1Rect (#141) üzenetére


Myth
aktív tag

A többi dologra válaszolj légyszíves amikkel folyamatosan dobálóztál és még most sem úgy van ahogy mondtad 5 hónapja... Inkább számolj Te! :)

Battletag: Myth#1775

(#143) D1Rect válasza Myth (#142) üzenetére


D1Rect
félisten

Számolok 57K/db volt a 6870 CFX 4 hónapja.
Most 54K/db. LOL

Egész 6eFt-ot bukott volna lassan fél év alatt.

Az ARES mennyit bukott?

Közben lett volna egy kisebb fogyasztású gyorsabb rendszere olcsóbban.
Annyira szeretem amikor igazam van. :D

Ha kérdésre szeretnéd a választ akkor tedd fel számokkal és válaszolok mindre.
Ne pedig "többi dologra" hivatkozz.

[ Szerkesztve ]

(#144) Myth válasza D1Rect (#143) üzenetére


Myth
aktív tag

Itt most nem erről beszélünk! Fogadd már el, hogy hülyeséget írtál!! Mert előadtad itt többször, hogy több mint 100k-t bukott... Na akkor számoljunk a régi áraiddal, hogy örüljön a kis buksid! 2db 6870=114k... A srác meg 165ért vette a kártyát! Akkor miről is beszélünk? Hol volt a 100k-s bukás mikor írtad az üzenetet? Meg hol volt 4 hónapig a 6990-ed? Amire esküdtél vagy 5ször, hogy 2nap így meg úgy, jajajjjjj.... Na inkább hagyjuk szerintem! De gondolom még most se fogadod el, hogy hülyeséget írtál! :) :C

Battletag: Myth#1775

(#145) D1Rect válasza Myth (#144) üzenetére


D1Rect
félisten

Számokkal, ne ömlesztett bullshit.

1. Vásárláskor már megrövidítette magát 51eFt-tal
2. A többit azóta bőőőven bebukta.(49eFt)
3. Linkeld egyetlen egyszer, hogy hol esküdtem meg, hogy 2 nap múlva jön a 6990. Azt állítod, hogy ötször esküdtem meg rá. Mutasd.
4. Ott van, megírtam akkor, hogy ez lesz és így is lett.
5. A 6870 CFX-en bukott volna 6eFt-ot.

Nem írtam hülyeséget, lehet csak 97439Ft-ot bukott, nem 100K-t.
De lehet 106032Ft-ot bukott.

(#146) danih


danih
addikt

Szerintem felesleges dolog ezen vitatkozni, ez egy exkluzív kártya, nem az ár/érték-arányon lovagló huszároknak találták ki, az biztos (azaz nem nekem, én is onnan közelítem meg a dolgokat, mint D1Rect). Lehet, hogy néhány év múlva dollárezreket fog érni, valahol, valakinek, mint egyes 3Dfx karik most :)

(#147) Myth válasza D1Rect (#145) üzenetére


Myth
aktív tag

Csak nem fogadod el... Na akkor tessék:

"A ~feléből hozható a teljesítmény, és marad 100K kurvákra + kokóra. Majd néhány óra múlva pont ugyanott vagy, mintha ARES-t vettél volna."

Hogy igaz legyen ez a mondatod ahhoz 65K-ért kellett volna venned 2db 6870-et... Mert 65+100=165 (csak hogy segítsek a számolásban)... De nem csak a 100k nem helyes hanem az a része se a mondatnak, hogy a feléből hozható a teljesítmény mivel az 82,5K... Ennyiből se jönne ki a 2db 6870-ed barátocskám! :C Szóval egy mondaton belül két hülyeség is! Ejnye-ejnye elég gáz egy tévedhetetlen embertől!

"A HD 69xx előtt max. 1-2 héttel ilyet venni hülyeség."
"A címet meg 1 hét múlva javíthatja." (6990re utalsz)
"Ez aznap még igaz volt, de ma már pl. nem. Lehet holnap lesz 6990."

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#148) D1Rect válasza Myth (#147) üzenetére


D1Rect
félisten

Számokkal, így nem válaszolok, követhetetlen.
Hint: Az elején még úgy jött le, hogy 5770 CFX+160K. Vagy vmi ilyesmi rémlik.

Ír=>Ír=>Ír=>Olvas=>Ír=>Ír=>Ír=>Ír=>Ír=>Ír

Olvas=>értelmez=>gondolkodik=>ír.
\o/

(#149) Myth válasza D1Rect (#148) üzenetére


Myth
aktív tag

Persze, egyszerűbb azt mondanod, hogy követhetetlen pedig ezek csak tények :) Mit nem értesz ezeken? De te nem tudod elviselni, hogy tévedsz és inkább azt mondod megint, hogy ez hülyeség és neked van igazad! Gratulálok neked! :)

És ismételten tévedsz! Nem 2db 5770 plusz 165k...

"Előtte két Sapphire 5770 Vapor-x volt a gépemben CrossFire-be kötve. Sikerült eladnom a két kártyát, és egy 5970-et akartam venni. Felnéztem a hardveraprora és 165.000 forintért megláttam ezt. A hirdetés szerint egy hétig használták, és azt is csak tesztelésre, egy cikk erejéig. Elmentem az eladóhoz és meggyőződtem arról, hogy minden rendben. Kifizettem és most végül is, ha úgy nézzük egy 100-ast kellett érte pluszba fizetnem, ami soknak sok, de ezért a kártyáért még elfogadható."

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#150) D1Rect válasza Myth (#149) üzenetére


D1Rect
félisten

Lényeg:
Itt vagyunk 4 hónap múlva és pontosan az történt amit 4 hónappal ezelőtt mondtam.
Zsírkirály. Nem tudom mibajod. :DDD

Bukott 100K-t amíg az én megoldásommal bukott volna 6K-t.

Egyszerűen nem látom, hogy miben tévedek.
Eltelt az idő. Pontosan bekövetkezett amit megjósoltam.
What's the point?

Mindegy, csak kötekedjünk?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.