Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Myth válasza D1Rect (#150) üzenetére


Myth
aktív tag

Te megint mellébeszélsz!!! Hát komolyan ennyire szánalmas vagy? Nem arról van szó, hogy most mi van hanem arról, hogy mi volt akkor amikor az üzeneted írtad! Nem veszed észre? Te 4 hónappal ezelőtt írtad amire én reagáltam és akkor nem azt mondtad, hogy majd 4 hónap múlva buksz ezen 100k-t... Még mindig nem érted? Ennyire begyöpösödött az agyad?

Ezt írtad 4 hónappal ezelőtt:
"A ~feléből hozható a teljesítmény, és marad 100K kurvákra + kokóra."

Na szóval, megmagyarázom mit jelentett ez a mondatod mert látom nem érted! Itt azt írtad, hogy annak az árnak a feléből amiért vette a kártyát hozható a teljesítmény! Magyarul 165/2=82,5k Vagyis TE 4 hónappal ezelőtt (2010. november 7.-én csak, hogy segítsek) azt állítottad, hogy 82500 azaz nyolcvankétezerötszáz forintból kihozod az ares teljesítményét. Ezt követően példálóztál a 6870 CFX-el ami mint te is írtad 104k lenne (104k nem egyenlő 82,5k-val vagyis nem hozható a teljesítmény a kártya árának feléből!!!). Vagyis akkor máris hülyeség amit írtál... Aztán írtad még azt is, hogy marad 100k. De hogy? Ha még 82,5k-ból tudtál is volna venni 6870 CFX-t akkor is csak 165-82,5=82,5K azaz nyolcvankétezerötszáz forint maradt volna amit elverhettél volna kurvákra nem 100k... Mit nem értesz ezen, hogy olyan hülye számításokkal példálóztál, hogy égnek áll a hajam és még te nézel mindenkit hülyének holott nem bírsz osztani meg kivonni... :W Vagy te olyan suliba jártál ahol 165k fele 104k és még mindig marad 100k-d? Na mind1!

Battletag: Myth#1775

(#152) D1Rect válasza Myth (#151) üzenetére


D1Rect
félisten

Áhh, látom mi a baj.

Ez a jel: "~" kb-t jelent.

2010-11-05 12:23:27

Ott van pontosan, hogy 104eFt. végig arról beszéltem.
Látom nem erősséged a szövegértés, de próbáld meg egymás után olvasni a postokat időrendben, úgy összefüggenek.

De attól 4 hónap múlva bebizonyítottad, hogy igazam lett.
Perzse, ha nem szólsz kb. soha nem találok vissza a topikba. :D :C

[ Szerkesztve ]

(#153) Myth válasza D1Rect (#152) üzenetére


Myth
aktív tag

Ja neked a 82ezer és a 104ezer kb ugyanannyi... Rendben akkor szerintem hagyjuk is :) Jóéjt, és este a fogmosásnál ne felejts el a tükörbe nézni és megdícsérni magad hisz Te vagy a tökéletes tévedhetetlen ember... Na jóéjszakát!

[ Szerkesztve ]

Battletag: Myth#1775

(#154) danih válasza Myth (#153) üzenetére


danih
addikt

Nekem nagyságrendileg (így pontosabb) kb. annyi... Pár kurva és kokó kijön belőle!
Nem értem, miért lovagoltad magad ebbe bele ennyire?

[ Szerkesztve ]

(#155) D1Rect válasza Myth (#153) üzenetére


D1Rect
félisten

2010-11-05 12:23:27 :U

Arról, hogy te nem ismered a "~" értelmét nem tehetek.

(#154) danih: Sacc/kb nekem is annyi, ha elvertünk 165K-t VGA-ra.
A félreértés abból adódott, hogy hiányzott a "~" jel ismerete.

[ Szerkesztve ]

(#156) Myth válasza D1Rect (#155) üzenetére


Myth
aktív tag

Ja csak akkor tegyük már hozzá, hogy ha a kb. ilyen tág értelemben vehető akkor mondhatjuk azt is, hogy a 6870CFX árából kb. kijött az ARES is :) És akkor már nincs is semmi amin fennakadhatsz...

Battletag: Myth#1775

(#157) D1Rect válasza Myth (#156) üzenetére


D1Rect
félisten

Pontosan. Igazad van. :K

MOD: francba mégse, az ARES elbukja az értékének a ~felét a köv 4 hónapban a 6870CFX meg nem, az 6K-t bukik.
P*csába. Majdnem megvolt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#158) Mr.Csizmás válasza Myth (#156) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#159) Myth válasza Mr.Csizmás (#158) üzenetére


Myth
aktív tag

Én trollkodom? Tudok linkelni pár topicot ahol D1Rect folyamatosan csak kötekszik és nem ismeri be, hogy nincs igaza... De neked is csak gratulálni tudok akkor! ;)

Battletag: Myth#1775

(#160) danih válasza Mr.Csizmás (#158) üzenetére


danih
addikt

Készen vagyok....

(#161) D1Rect válasza Myth (#159) üzenetére


D1Rect
félisten

Linkelem én: [link]

(személyes kedvencem a 36. hozzászólás)

[ Szerkesztve ]

(#162) Mr.Csizmás válasza D1Rect (#161) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

teee gonosz flame-troll-meme-fanatik csúnyabácsi ;]

(#159) Myth egyelőre azt látom hogy összehordasz hetet-havat-tízet, D1Rect legalább tudja igazolni árlistákkal amit állít

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#163) Myth válasza D1Rect (#161) üzenetére


Myth
aktív tag

Az én személyes kedvencem a gyerekesség amivel megpróbálsz mindennek ellent mondani... De szerintem inkább hagyjuk ezt az egészet! Én személy szerint többet nem hozom fel ezt nem foglalkozok vele! További szép napot! És jó éjszakát! Üdv Nektek!

Battletag: Myth#1775

(#164) Myth válasza Mr.Csizmás (#162) üzenetére


Myth
aktív tag

Én nem hordtam össze semmit... Amit ő írt én arról írtam, hogy nem volt igaz 4 hónappal ezelőtt amivel példálózott! Ennyi... Mostmár igaz amit akkor írt de nem úgy írta le, hogy a jövőben fog ez bekövetkezni és akkor lesz igaz hanem az akkori jelenre! De úgy látom, hogy ezt nem tudjátok megérteni! De tényleg hagyjuk is inkább csak egymást fárasztjuk! Legyen döntetlen, legyen mindenkinek igaza és éljük nyugodtan tovább az életünket :) Üdv

Battletag: Myth#1775

(#165) HalfDemon


HalfDemon
csendes tag

Ez egy szép videokártya.
És, megmondom őszintén, igenis tiszteletet ébreszt bennem az, aki ha kell, simán bevállalja hogy "és bukik 100k-t". Neki ez a kártya kellett (ami mint már írtam, tényleg szép) és magasról tesz arra a pénzre, amibe került. Pénz tud keresni később is, de az a élmény, hogy egyáltalán megfoghat, mi több, használhat valamit, amiről több cikk van a világban, mint maga a fizikai termék, az megfizethetetlen.
Mert mi a pénz? Ma van, holnap nincs, és ha úgy fordul a világ, holnapután újból lesz. De a tapasztalat, az örök.
Ezek a gondolatok jöttek most fel bennem…

(#166) moha21


moha21
addikt

grat a kártyához!:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.