Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) dssport


dssport
tag

Huawei szorongatás ide vagy oda, szerintem nagyon ideje lenne már egy NORMÁLIS konkurens rendszer kifejlesztésének. Szerintem az android már nagyon régóta árnyéka önmagának... Legtöbb ismert készülék már gyárilag tele van szeméttel, a Play megérett egy szőnyegbombázásra, nem normális, hogy ha valaki ki akar törni a legismertebb alkalmazások használatából (Waze, Shazam Insta stb...) akkor simán elb@sz 1-1,5 órát hogy találjon egy megfelelőt ami nem gyilkolja az agyát reklámokkal, nem bugos, nem meríti az akkut, nem trójai, nem omlik össze 2 frissítés múlva és még sorolhatnám.... Mindezt úgy, hogy nem történt csoda csak mondjuk felmerült egy új igény (pl hívásrögzítés) ha már egyszer okostelefon meg személyre szabhatóság... Tudom, hogy ez leginkább az alkalmazásfejlesztők sara de könyörgöm lehessen már közéjük csapni és rendet tenni... Majdnem kihagytam az erőforrásigényt amin soha nem sikerült túllépni... Vicc az egész... A wp-t hagyjuk. Véleményem szerint még az iOS ami többé kevésbé nem okoz földhözb....... érzést 2 óra használat után, (bár a frissítések néha tudnak átmeneti galibát okozni) de ott meg a készülékek relatíve drágák. Mondom ezt úgy, hogy nincsenek földöntúli elvárásaim, csupán annyi, hogy bekapcsoláskor gyorsan álljon fel a rendszer, ne akadozzon egy szimpla görgetés 3 év után sem, és ha rábökök arra a nyomorult hívás ,,gombra" akkor azonnal emelhessem a fejemhez ne kelljen 3 másodpercet várnom, hogy jaj tényleg elindult a hívás vagy még gondolkozik egy kicsit.... Mindezt úgy hogy elvből max 100k-t szoktam telefonra költeni (független ár). Nagyon bánom, hogy korom és korábbi anyagi helyzetem miatt a BB fénykorából kimaradtam mint felhasználó... Az öregebbek azt mesélték a tábortűz mellett, hogy a legjobb volt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.