Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) janos666 válasza #16939776 (#15) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a baj, hogy ha akarnák is problémás lenne. Azt hiszem most az Intel sem tesz kondit semmilyen M2 SSD-re, csak a rokon lelkű, de teljes PCI-E kártyákra. Azok viszont most eszméletlen árakon mennek a mai körképhez képest (tudom, a SATA2 SSD-ik sem voltak olcsók új korukban, de mikor beindult az ipar és jött a SATA3 is, akkor szépen lement a használt áruk, és ma sok gyártónak van sok terméke mindenféle ársávba, "bármit" pedig nem ér meg az ilyesmi otthonra, még ha meg is ment néha kellemetlenségtől).

Valamikor régen még nekem is volt vizes blokkom DDR2-es tuning RAM-ra. Akkoriban még lehetett, és típustól függően "kellett" is tolni nekik a feszültséget (jóval a szabvány felett, és még tovább), nem úgy mint ma, hogy ki is nyírnád vele az integrált vezérlőt és a RAM amúgy se menne vele sokkal jobban. Bár miután megvolt úgy egy évig, utólag beláttam hogy talán felesleges túlzás volt és DDR3-nál már eszembe sem jutott.

(#19) atus72

Lehet, hogy épp a matrica az a csoda réteg, ami elvezeti a hőt. ;]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.