Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #74018560


#74018560
törölt tag

Nálam még mindig a Zalman M1 a nyerő :K

(#2) tailor74


tailor74
őstag

Apró észrevétel: a gyártó honlapján 80 plus BRONZE minősítésűnek írják a tápot, nem gold-nak. :)

Amúgy nagyon bejön ez a ház, simán vásárolnám, ha gépet építenék. :K

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

És kicsi árral? ;]

Compact vízzel és egy 1080Ti Mini ITX -s(vagy egy ref még jobb lenne) kártyával jó konfig lenne belőle. Oda tenni a 4K tévé mellé, és már mehetne is a kanapéból a játék.Mondjuk ezt egy PS4 Pro -val vagy egy Xbox One X -el olcsóbban meg lehet úszni. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) #74018560 válasza Televan74 (#3) üzenetére


#74018560
törölt tag

Meg is süketülnél tőle [link]

(#5) XuChi


XuChi
addikt

80+ Bronz táp 2018-ban ? Szégyen.

(#6) AxBattler válasza #74018560 (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Az M1-be 2 db ilyen InWin is beférne... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Jól néz ki (bár az RGB insta OFF), de minden a hűtésen/szellőzésen múlik, főleg m/i-TX mérteknél. Nemrég beszéltek le pl. a Prodigy-ről is, mert egy komolyabb konfig állítólag már megsülne benne. A jól szellőző és minőségi kisebb házak meg ha nem is rondák, de na, semmi extra...

Amúgy a 600W-os tápnak biztos megkérik majd az árát (árukapcsolás), úgyhogy várhatóan nem lesz valami olcsó...

(#8) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Miért felül van a bekapcsológomb?
Ráejtek valamit és kikapcsol...

(#9) Redneck


Redneck
veterán

Az RGB-t leszámítva tetszik. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10) Sanchez638 válasza Ed_007 (#8) üzenetére


Sanchez638
addikt

Egyik Fractral ház fórumán tárgyaltuk, hogy én állandóan kikapcsolom a házat az usb keresése közbe. Amikor a jack dugót szeretném bedugni, akkor meg újra indítom..

Igen, elég hülye megoldás ez.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#11) Szipó


Szipó
tag

Egyszer próbáltam ilyen kis házat, aminek az lett a vége, hogy flexeltem a videokártyát, ráadásul minden nagyon melegedett és ha bele kellett nyúlni, akkor felcsaptam az autószerelők szókincse című könyvet és csavarhúzóval szórtam az átkokat :U

[ Szerkesztve ]

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#12) Joci10 válasza Ed_007 (#8) üzenetére


Joci10
őstag

Egyrészt süllyesztett gomb, vagyis nem olyan nehéz úgy ráejteni valamit, hogy benyomódjon - pláne nem annyira, hogy érzékelje is (nekem hasonlóan felül elhelyezett bekapcsológomb van, és még egyszer sem ejtetettem rá semmit). Másrészt a bekapcsológombot Windows-ban konfigurálhatod is (beállíthatod, hogy mi történjen, ha megnyomják működés közben - nem nagyon nézegettem, de talán még le is tiltható); amivel elejét veheted akár az oldalt (és a felül) lévő bekapcsológomb megnyomásával való gép kikapcsolásnak is.

(#13) Redneck válasza Sanchez638 (#10) üzenetére


Redneck
veterán

Egy baj van vele, a beépített táp. Táp nélkül jobban tetszene, illetve kíváncsi lennék mennyibe kerül.

sanchezsa:
Nekem is fent van a bekapcsoló gomb az USB mellett, de még sosem nyomtam meg véletlenül. :U Hol van a gép? Asztalon vagy asztal alatt/földön?

Szipó:
Aham, szóval flexelted a videókártyát. :C

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#14) Sanchez638 válasza Redneck (#13) üzenetére


Sanchez638
addikt

Asztalon, mert sűrűbben szerelgetek.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#15) Plague666


Plague666
tag

Ezt találtam:
UPDATE: In Win has responded to our requests and have told us the A1 will be ready for pre-order on their E-store on May 15th and are targeting a shipping date of May 30th. It will be priced at $169.99

(#16) Pete55555 válasza Plague666 (#15) üzenetére


Pete55555
addikt

Táppal együtt ez nem is rossz, sőt!

...Szeretem leracsniztatni...

(#17) vaakuum


vaakuum
addikt

Nemrég raktam össze egy sharkoon qb one házikóba egy ryzen 1600+sapphire 580 kombót (kétventis, de hosszlamellás, amibe atx tápot is lehetett tenni. Telejsen megörültem, mert azért egy atx táp az egy 10-essel olcsóbb, mint az sfx tápok. De sajnops több kanóc lóg rajtuk, és azok is bőven hosszabbak, tehát nemcsak a táp kocka mérete visz plusztérfogatot, hanem a beszuszakolt vezetékek is. Így egy 12-es ventivel kevesebb megy bele. Mondjuk a gép gyári paramétereken így is szépen megy, játéknál azért a hangját is hallani, de még egyszer atx házba nem raknák gépet otthonra.
Kár, hogy az itx lapok általában gyengébb tápáramkörrel vagy hűtéssel és combosabb árcédulával rendelkeznek :W , simán ennek kellene lennie az átlag számítógép méretnek mostanra. :K

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#18) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Jól néz ki, nekem tetszik. Az árcédula majd elveszi a kedvem tőle. :O
Matx méretben miért nem tudnak ilyet? Csak 1 slotot kéne pluszba hátra, meg 1-2 centi lap szélességében.

(#19) ViZion válasza hegegabi80 (#18) üzenetére


ViZion
félisten

mATX már van nekik ilyen. 301 néven

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20) Duree


Duree
veterán

Nem lenne rossz de az a fényorgona benne az elveszi töle a kedvem.

duree54

(#21) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Kutya fáját már, hogy nem tudnak olyan pici házat csinálni, amibe belefér mindenféle mókolás nélkül 2x 3.5HDD és jól is néz ki. :W

(#22) Pete55555 válasza ViZion (#19) üzenetére


Pete55555
addikt

A 301 köszönő viszonyban sincs ennek a háznak a kialakításával.

(#21) KaiotEch

Kidobod a tápot, helyére pico vagy panel, plusz a 2 db HDD ;]

Amúgy meg 2.5-ös HDD-t kell venni ;]

(#24) ViZion

Már hogy érted, hogy átalakítanák? Hasonló elrendezésre?

Amúgy az is pofás ház, ez tény.

Nálam is NAS van, bár csak 1 Gb. Meg egy 1 Gb 2,5" HDD a gépházban + 512 SSD. Bár az enyémben elférne 3,5-ösből is 3 db ;]

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#23) haxiboy


haxiboy
veterán

In Win árazásából kiindulva valahol 50-60 ezer forint körül lesznek.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24) ViZion válasza Pete55555 (#22) üzenetére


ViZion
félisten

Ha ezt átalakítanák, akkor a 301-nek lenne konkurencia. Bár azt is sokáig alig lehetett itthon beszerezni, mostanában nem néztem. Kialakításban az nekem mondjuk szimpibb, de kinek mi.

HDD kérdéshez: megoldottam NAS-al, OS és játékok 2 db SSD-n vannak, kész. Persze ez sem mindenkinél járható.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#25) Pete55555 válasza Pete55555 (#22) üzenetére


Pete55555
addikt

Persze a Gb Tb akart volna lenni. Meg offba is akartam volna rakni, csak már nem tudom szerkeszteni :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#26) KaiotEch válasza Pete55555 (#22) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

NAS-ba nincs 2.5-es HDD :P

(#27) XuChi válasza KaiotEch (#26) üzenetére


XuChi
addikt

De van :D

Synology DS416 Slim. [link]

A belevaló HDD pedig. WD RED 750GB - 1TB 2.5" 5400Rpm. [link]

[ Szerkesztve ]

(#28) Szipó válasza Redneck (#13) üzenetére


Szipó
tag

Csak a legvégén a kis fém kapaszkodókat, még belefér ;]

Vissza a régi kezelőfelületet!

(#29) User64476


User64476
őstag

600 wattos, biztosan folyamatosan 5-10%on használva a leghatékonyabb...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.