Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Chaser válasza Secretknight (#50) üzenetére


Chaser
titán

én nem vettem ilyet :N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52) Secretknight válasza Chaser (#51) üzenetére


Secretknight
aktív tag

bocsi,rossz helyre címeztem,ne haragudj :)

(#53) Polllen válasza MineFox54 (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az x230 egy 12,5"-s hd kijelzős noti. Az ips panel sem túl acélos, ahogy másik is említették.
Ez meg 14", fullhd. A további összehasonlítás felesleges is. Ha 12"-s gépet akart volna, olyat vesz.

Illetve 35k-ból nem veszel ips paneles x230-t ssd-vel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#54) MineFox54 válasza Polllen (#53) üzenetére


MineFox54
őstag

Igazad van, az SSD pluszban volt a 36-hoz :P

Csak azért X230-at említettem, mert azt konkrétan vásároltam most (36+SSD, és ráadásul T verzió...) Írhattam volna 430-at, de nem szeretek ismeretlen dolgokkal példálózni :)

(#55) Polllen válasza MineFox54 (#54) üzenetére


Polllen
nagyúr

430-hoz szerintem nincs IPS.
Nekem is volt x230, jó gép, de ettől még nem lesz nagyobb és az IPS sem túl acélos.
Nyilván ha 2-t egymás melle teszel, akkor már igen, de úgy nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#56) Tim82 válasza Polllen (#55) üzenetére


Tim82
nagyúr

430-hoz szerintem nincs IPS.

Gyárilag nincs, megfelelő adapter boarddal van.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#57) pengwin válasza Tim82 (#56) üzenetére


pengwin
addikt

Az meg már nagyon nem az a kategória, hogy lyúzer bemegy boltba, megveszi és öröm bódottá'!

Szóval nem igazán lehet a laikusnak ajánlani: rohangáljon adapterért, 3rd party panelért, vagy rendelje meg, természetesen a jó ár érdekében külföldről, várjon rá (legalább) 1-1,5 hónapot, és aztán még laikusként álljon is neki panelt cserélni, vagy egy megbízható szakit vadászni hozzá.

Remélem érzitek, hogy rohadtul nem ugyanannyi vesződség a két gép beszerzése és beüzemelése.

Ja, és az TP akkor is csak 12"-es lesz, garancia nélkül, lehet szétbarmolva, az akksiideje nem lesz ennyi, nehezebb lesz, és a plusz hardveres erőforrásokat is csak ugyanarra fogja használni a lyúzer, mint ezt a Kianót.

Jó dolog a használt üzleti gép, de abba kéne hagyni a téritést minden topikban, főleg, hogy a mostani üzleti modellek már a vicc kategóriába tartoznak, és a ténylegesen ajánlható darabok már kezdenek nagyon túlkorosak lenni.

Van most egy használt Precision 7510-em, de édesanyám Latitude E6440-e sokkal minőségibb darabnak tűnik, az E6440 billentyűzete klasszisokkal jobb, és az építési minőség is ugyanolyan jó, ha nem jobb, pedig a Precision egy elvileg jóval magasabb kategóriába tartozó gép.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#58) Polllen válasza pengwin (#57) üzenetére


Polllen
nagyúr

A 430 14”-s.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#59) Chaser válasza pengwin (#57) üzenetére


Chaser
titán

430 mar 14", de laikusnak ilyen moka nem valo, sokat latott is lukra futhat, eleve talalni kell egy ertelmes, hibatlan panelt, mar en se szorakoznek ilyennel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#60) Tim82 válasza pengwin (#57) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kérlek, mutass rá arra, hogy hol írtam bármi olyasmit, amit most nagy vehemenciával egyrészt a számba akarsz adni, másrészt cáfolni.

Tényt közöltem, tájékoztatásul, plusz infónak. Téríteni sem szokásom, szóval lehet visszavenni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#61) forgonati válasza Polllen (#58) üzenetére


forgonati
őstag

Nekem volt 430, és bár szerettem, a panel katasztrófa volt. Űbergagyi TN, a legkissebb fejmozdításra torzult, azonkívül fakó volt és bárhogy állítottam, nem tudott hozni olyan szintet amire azt mondtam volna higy együtt tudok élni vele. A mostani FHD IPS panelekkel szemben sehol nincs. Pedig amúgy szerettem.

Keelah Se'lai!

(#62) Polllen válasza forgonati (#61) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én anno ezért vettem x230-t, de végül a 14”-s céges mellett nem használtam.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#63) Sanya


Sanya
nagyúr

A tulajtól kérdezem, hogy sikerült-e erre a gépre 32 bites windows10-et installálni? (ugye az kevesebb ramot használ, ergó akár gyorsabb lehet a gép böngészésre, amit arra, mit a gép tud futtatni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#64) Zsoleszhun válasza Sanya (#63) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem próbálkoztam vele.

¯\_(ツ)_/¯

(#65) Noukoum


Noukoum
veterán

Sziasztok!
Ezt a gépet meg lehet még vásárolni valahol Magyarországon?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#66) Zsoleszhun válasza Noukoum (#65) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Van 1db újracsomagolt 64900Ft-ért.

¯\_(ツ)_/¯

(#67) Noukoum válasza Zsoleszhun (#66) üzenetére


Noukoum
veterán

Köszi, jónak tűnik:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.