Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Hát a jelenlegi verzió egy kalap ...t nem ér, és akkor nagyon óvatosan és kedvesen fogalmaztam :U Bízom benne hogy összehoznak valami használhatót.

(#3) WonderCSabo válasza blueMerle (#1) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem sajnos nincs okostelefonom, szóval nem tudom kipróbálni, de ezt az új, vagy a régi UIúra mondtad?

(#4) Narxis


Narxis
nagyúr

Szerintem nem annyira rossz bár szemmel látható, hogy nem a gyorsaság az erőssége. Azért még egyszer ránézek.

Thanos was right.

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Nekem is feltűnt, hogy van FF a marketen.
Én viszont Operát használok, megszoktam. PC-n viszont marad a FF! :)

Amúgy megtudja valaki mondani, hogy telefonon mi a különbség az Opera mini és az Opera Mobile között? :S Asszem mini-t használok.

(#6) WonderCSabo válasza Dany007 (#5) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Minivel nem a konkrét odlalat töltöd le és jeleníted meg, hanem az opere a szerverére letölti a weboldalt, tömöríti és egy egyszerű formátumba rakja, és azt küldi el neked. Így kevesebb a forgalom, de az oldalak is gagyibban jelennek meg.

(#7) baluka26 válasza WonderCSabo (#6) üzenetére


baluka26
veterán

:K
Opera Mini-t érdemes használni, ha mobilnetes vagy.

Egyébként Droidon a gyári böngésző messze a leggyorsabb, legstabilabb, leghasználhatóbb, legalábbis Eeepadon, 3.2.1-es Honeycombbal :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8) Lenry válasza #41018624 (#2) üzenetére


Lenry
félisten

nem a 600MHz-el van gond, hanem az ARMv6-os architektúrával

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) danih


danih
addikt

Opera Mini ha gyengén lefedett helyen vagy, egyébkén +1 a beépített browsernek 2.3 felett, amely GPU gyorsított és hihetetlenül fluid. Ezen felül ajánlom az xScope-ot, ami a legjobb 3rd party böngésző, olyan oldalakat is megeszik, amin a beépített böngésző megfekszik (pl. amikor a letöltés tele van nyomva szkriptekkel - filesonic.com meg ilyenek - ezeket nem szereti a stock browser).

(#10) baluka26 válasza danih (#9) üzenetére


baluka26
veterán

Fluid, igen ez a legjobb szó a beépített böngészőre :K

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11) Beri


Beri
addikt

Feltettem kíváncsiságból, de azóta sem értem, hogy gondolhatták, hogy bárki is ezt fogja használni...

eladó Aromamizer RDTA V1

(#12) WonderCSabo válasza Beri (#11) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A natív android UIsat tetted fel, amiről a cikk szól?

(#13) Beri válasza WonderCSabo (#12) üzenetére


Beri
addikt

Yepp.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#14) WonderCSabo válasza Beri (#13) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát ezt szomorúan hallom, hogy ez is ennyire szar lett, bár kicsit hitetlenkedve is. Kár h. nincs androidom telóm és középtávon nem is lesz. :(

(#15) Beri válasza WonderCSabo (#14) üzenetére


Beri
addikt

Nem használhatatlan, csak egy opera mobile-hoz képest tényleg gusztustalanul lassú, nyögvenyelős.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#17) banhammer


banhammer
veterán

Pár napja kipróbáltam a Marketen levő Firefox-ot, de fel órányi küzdés után töröltem is le a francba.
Tetű lassú, nem valami kényelmes a használata.

A Dolphin Browser® HD-t szoktam használni vagy a beépített böngészőt, esetleg az Opera-t.

Szóval még ismerkedek a böngészőkkel, de FF az katasztrófa.

(Acer Iconia A501-ről van szó.)

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) banhammer


banhammer
veterán

Hát ez katasztrófa!

Úgy néz ki a PH, hogy az oldal jobb és bal oldalából hiányzik bő öt, hat karakternyi szoveg stb.

Törlöm is le a fenébe.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) fairi


fairi
addikt

Mobilis FF elég gyenge, elég darabosan görget,rengeteg ramot eszik, ha háttérbe kerül sokszor feleslegesen használja a CPU...

Nálam fent van az SGS2-ön, de nem használom...
Opera egyértelműen sokkal jobb az androidon!

(#20) Sirpi


Sirpi
senior tag

Én is feltettem (Galaxy S), és egyből töröltem is le.
Ugyanis amikor az indexet behoztam, majd fekvő képre állítottam a telót, az elkezdett villogva váltogatni az 1 és 2 hasábos nézet között, és villogott, mint a nyavalya, amíg vissza nem állítottam a telót.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.