Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Nem csodálom a számokat,nagyon jó az android kezelhetősége,teljesen személyre szabható,rengeteg alkalmazás és játék van rá,szóval hajrá android.Volt már i5700-am,i7500-am,pulse,de most megvettem a galaxy s-t és csak jót tudok róla mondani.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#2) bloomberg


bloomberg
tag

"866 százalékos pici bővülés" :DD :DD

gondolom piaci akar lenni, de ez így naggyon jó

[ Szerkesztve ]

(#3) Bathory Peti válasza bloomberg (#2) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

igen most szúrt szemet nekem is,megelőztél. :C

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#4) stevve


stevve
nagyúr

A "több mint 200.000 Android alapú készülék kerül aktiválásra" és a "megduplázódtak az eladások" biztos, hogy egyértelműen megfeleltethetőek egymásnak?

(#5) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

remélem nem csak egyre több lessz,hanem egyre olcsóbb is lessz.Igaz most is vannak olcsóbb tipusok,de azok nem sokra valók

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#6) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Egy tök banális kérdés, a googlenek hogy van pénze az androidos telókból? Android market ok, saját telefon ok. De ezeken felül hogyan kap pénzt a telók után, licensz díjat fizetnek a gyártók az op rendszerért mint a winmo-nál, de nem úgy volt h ez free és open op rendszer? Csak azért kérdezem emrt nem világos.

(#7) BloodRay válasza Lotusomega (#6) üzenetére


BloodRay
veterán

Teljesen úgy rémlik mintha szó szerint erre lett volna válasz a cikkben...

"Google számára az ingyenesen fejlesztett platform nem közvetlenül, hanem a kapcsolódó online szolgáltatásokba ágyazott reklámok révén jelent komoly bevételt, mely Schmidt szerint bőségesen fedezik a cég befektetéseit."

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) Bathory Peti válasza Lotusomega (#6) üzenetére


Bathory Peti
aktív tag

Mindig a reklámokban van a legnagyobb biznisz

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#9) plus44


plus44
veterán

Ahányan már beálltak a google oprendszere mögé, nem is csoda...:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) tariattila


tariattila
veterán

azt vaj'h kiszámolta a google, hogy ha naponta ennyi regisztráció (és ennek adatvonzata) terheli a szervereiket..akkor mikorra várható a rendszer összeomlása?
gondolom nem végtelen számra elegendő a kapacitásuk... :U

(#11) #16820480 válasza BloodRay (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

bakker, ahogy ezt olastam, valahogy az villant be, hogy mégis mi köze ehhez Schmitt Pálnak, és mit nyilatkozgat ilyenekrőll...? pedig nem is úgy írják a nevét :O :N

(#12) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon durva fejlődés! Megérdemlik a sikert! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Hajrá Android! Nagyon bejött, vannak gyerekbetegségei de mindenre van megoldás!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14) BloodRay válasza #16820480 (#11) üzenetére


BloodRay
veterán

Ez jó volt! :D Nekem fel sem tűnt. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) B1T3


B1T3
addikt

Android stb. Mindegy. A lényeg, hogy mire eljön a kivetkező készülékvásárlásom ideje, olyat kapjak kézhez a pénzemért, ami tényleg jó. :D Eljön az a szint, ami alap lesz, viszont mindenre kiterjedő is. Ezután már csak luxuscikknek tekinthetőek lesznek az egyéb fejlesztgetések.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.